107
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi82
  • Ocen na +0
107 ppt ?

gdzie szukać noclegu ?? (83)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: gdzie szukać noclegu ??

Napisał(a): ~Renata50 -

Takie "reklamowanie" na forach to mnie nie przekonuje. Zawsze przede wszystkim kieruję się opiniami znajomych i rodziny i dobrze na tym wychodzę. Trafiam w bardzo urocze miejsca z sympatycznymi właścicielami. W sierpniu tak wybrałam się do Świeradowa Zdroju do pensjonatu Malwa, który mi kuzynka poleciła. Fajne, klimatyczne miejsce. Nie tylko korzystałam tam z noclegu, ale i z masaży, a także pomocy właścicieli podczas zwiedzania.

Napisał(a): ~Renia -

Też od dawna korzystam już z serwisów internetowych zamiast opinii znajomych z prostego powodu - oni tylko opowiadają o odczuciach, a co ze stanem realnym? Zdjęcia, koszty i cała reszta? Mam spore doświadczenie i po wielu próbach wybrałam bookapart.com

Napisał(a): ~Klopsik -

~Renia Też od dawna korzystam już z serwisów internetowych zamiast opinii znajomych z prostego powodu - oni tylko opowiadają o odczuciach, a co ze stanem realnym? Zdjęcia, koszty i cała reszta? Mam spore doświadczenie i po wielu próbach wybrałam bookapart.com
Ostatnio znalazłem ten serwis szukając miejsc na wyjazd. Jakie opinie? Wydaje się rzetelny.

Napisał(a): ~bobi45 -

Jeśli już gdzieś jadę i potrzebuję przenocować to raczej szukam przez portal meteor- www.turystyka.pl To chyba jeden z lepiej prowadzonych serwisów z noclegami w ogóle w sieci. Są ich tysiące, w każdym regionie Polski. Parę tygodni temu szukałem hostelu w Krakowie to właśnie na tej stronie udało mi się znaleźć pokój za 50 zł od osoby, także jak na Krk to wyjątkowo okazyjnie.

Napisał(a): ~jago3232 -

Może za często nie wyjeżdżam z domu, ale akurat ostatnio się zdarzyło, że szukałem noclegu w Łodzi i namierzyłem dobry, niedrogi hostel na stronie www.[url=http://meteor-turystyka.pl/]http://meteor-turystyka.pl/[/url] Bardzo wygodna wyszukiwarka, jest ogólnopolska, więc w zasadzie w każdej krainie geograficznej i w każdym mieście można tutaj sobie nocleg wynaleźć. Mają dobrze zrobione wizytówki miejsc, także jest trochę konkretnych informacji, opisy, zdjęcia itp.

Napisał(a): strupek -

myślę, że jest tyle zmiennych przy wyborze hotelu, ze nie ma jednego miejsca w którym warto wybierać. mnie ostatnio absolutnie urzekł ten portalhttps://www.t(...)hotele/ ze względu na to, że mają bardzo szczegółowe podejście do tematu, dbają o to. opisy są dokładnie zrobione i na pewno ponad program. naprawdę da się rozpoznać serwis który ma przed sobą przyszłość i wydaje mi się że oni tacy właśnie będą.

Napisał(a): ~mastercook -

spoko portalik owszem, juz się natknęłam przy okazji szukania jakichś wyczerpujących opisów konkretnych miejscowości. wprawdzie z hotelu nie skorzystam, bo my raczej w agroturystykę zawsze celujemy ale zagraniczne wyjazdy wyglądają spoko

Napisał(a): ~kasia -

ja zawsze dzwonię lub piszę do każdego upatrzonego obiektu osobnego maila (nie wpisuję kilju odbiorców tej samej wiadomości, bo z doświadczenia we własnej firmie wiem, że tacy klienci często szukają tylko najniższej ceny, więc rzadko sama na takie maile odpisuję). jeśli odpowiedź jest szybka, zawiera wszystkie informacje, o które pytałam i poza tym, jeśli o firmie są dostępne różne opinie w internecie, to znaczy, że obiekt jest wiarygodny. wiadomo, zdarzły się różne niedociągnięcia w różnych miejscach, ale nigdy nie nacięłam się na obiekt, który nie instnieje tak jak niektórzy mają na wakacjach. ta metoda sprawdza się zarówno w Polsce, jak i zagranicą, a jeżdzę dużo. jeśli się chce mieć fane wakacje, to wiadomo, że trzeba je dobrze zaplanować ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • na jakich stronach szuka noclegu
  • na jakiej stronie szukać tanich noclegów w górach
  • na jakiej stronie szuka noclegw
  • na jakich stronqch mozna znalezc nocleg
  • na jakich portalach szuka noclegw?
  • forum na jakiej stronie szukac noclegow
  • na jakich portalach szukac noclegw
  • jak szuka noclegu w podry
  • jak szukac noclegu
  • na jakich stronach szukac tanich noclegi