Reklama

21
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń270
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +0
21 ppt ?

Gdzie w Polsce można spotkać duchy? (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Gdzie w Polsce można spotkać duchy?

Napisał(a): -

hej, każde miasto, każdy region ma swoje "legendy" - miejsca, w których dzieją się dziwne rzeczy, tajne przejścia między budynkami, nawiedzone domy. Każdy mieszkaniec je zna i każdy "zna kogoś kto zna kogoś" kto był świadkiem itd. Niektóre takie opowieści funkcjonują latami. znacie jakieś opowieści tego typu?
INTERIA.PL

Re: Gdzie w Polsce można spotkać duchy?

Napisał(a): Gość -

TAAAAK! Ja widziałem o godz. 2.00 w nocy jak od księdza proboszcza wychodził oknem w przewiewnej luźnej szacie. Sądząc po obfitości kształtów był to duch kobiety. Skąd wiem, że to był duch? Bo ksiądz proboszcz mówił do niej - "odwiedź mnie duszyczko kochana jutro o północy"

Gość TAAAAK! Ja widziałem o godz. 2.00 w nocy jak od księdza proboszcza wychodził oknem w przewiewnej luźnej szacie. Sądząc po obfitości kształtów był to duch kobiety. Skąd wiem, że to był duch? Bo ksiądz proboszcz mówił do niej - "odwiedź mnie duszyczko kochana jutro o północy"
hahahah dobre

najpewniej spotkasz ducha u psychiatry.Jest 21 wiek a niektorzy zamiast byc realista i uznawac tylko rzeczywistosc to majaczy o jakis duchach ktorych nigdy nie bylo i nie ma!Co za ciemnota,ale ta ciemnote o duchach wciska ludziom zacofany kosciol ktory sobie te bzdury wymyslil dla zarabiania kasy i straszenia ludzi jakims bogiem czy dusza ludzka.Religie to tylko wierzenia ludowe taki folklor wiejski dla rozrywki wiesniakow,sa one oparte nie na wiedzy naukowej a na chorej wyobrazni.

Napisał(a): -

Gość
Gość TAAAAK! Ja widziałem o godz. 2.00 w nocy jak od księdza proboszcza wychodził oknem w przewiewnej luźnej szacie. Sądząc po obfitości kształtów był to duch kobiety. Skąd wiem, że to był duch? Bo ksiądz proboszcz mówił do niej - "odwiedź mnie duszyczko kochana jutro o północy"
hahahah dobre
Bardzo dobre.

jak ktos bedzie szukal to i znajdzie,wystarczy w ciemna noc byc na odludziu najlepiej w poblizu cmentarza,wiejacy wiatr chwiejacy konarami starych drzew,i skrzypienie drzwi oraz okien w opuszczonej przycmentarnej kaplicy oraz pochukiwanie sowy,no niech by tam sobie racjonalista naukowiec posiedzial tam chwile zupelnie sam,ciekawy bym byl jakie by odniosll wrazenie

Nie rozumiem dlaczego taki negatywny naskok na temat...;/ Od razu jakieś dziwne podteksty z lekarzem itp. Skoro tacy z Was realiści to po co w ogóle piszecie skoro pytanie Autorki/Autora było inne. Chodziło tylko o miejscowe powtarzane pogłoski więc o co się czepiacie...Co do tematu to odkąd pamiętam w mojej okolicy nawiedzonym domem był dom przy ulicy Wielickiej a konkretnie jest on na zjeździe na ulicę Kosocicką.Jest to trasa Z Wieliczki do Krakowa .Jest tam nawet mała kapliczka zaraz pod domem...A czy faktycznie coś się tam dzieje??? Tak "ludzie gadają" :) W sumie nie ważne czy faktycznie coś tam jest, po prostu takie historyjki zawsze budzą zaciekawienie i tyle. To że ktoś o takie historie pyta czy je opowiada wcale nie oznacza że w to wierzy czy jest na bakier z Kościołem tak więc ludzie trochę dystansu. Ciekawe czy Wy nigdy nie opowiadaliście sobie takich opowieści na koloniach czy pod namiotami??....Każdemu kiedyś się zdarzyło tylko niektórym się znudziło innym nie. Tyle

Moje miasto nie ma takich "legend". Osobiście uważam, że to nie tylko Kościół wpaja nam takie rzeczy, ale także rodzice - w dzieciństwie straszą jakimiś zjawami, "bebokami" i innymi stworami, które pojawiają się także w bajkach (chociażby Buka w Muminkach, która jak się okazuje jest dobra, brakuje jej tylko przyjaźni i miłości, bo zamraża wszystko czego dotknie). Same dzieci między sobą rozmawiają o zmorach, opowiadają niestworzone historie i bawią się w wywoływanie duchów. Moje dziecko nie będzie straszone, wychowam je tak, aby nie bało się ciemności i zjawisk nadprzyrodzonych. Powinna skończyć się era dawnych wierzeń i zabobonów.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Gdzie spotka ducha
  • gdzie mona spotka ducha
  • gdzie można spotkać ducha forum
  • gdzie można spotkać ducha
Do góry strony: Gdzie w Polsce można spotkać duchy?