226
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi139
  • Ocen na +0
226 ppt ?

Gdzie znaleźć fajnego faceta? (140)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Gdzie znaleźć fajnego faceta?

Napisał(a): Chamsin -

DUSIA28
Chamsin
DUSIA28
Aj tam, ja nie lubię nowinek technicznych, mnie musi (jak zechce) trafić
taki tradycyjny strzałą w samo serducho;))
Nie do końca bo jak walił strzałą to była jedna miłość, często na całe życie. A teraz jest tak że są całe serie wielkich dozgonnych miłości, od jednego pocisku do następnego. Znaczy się do końca serii.
Wtedy najlepiej wiać zanim ten kurduplowaty cherubinek zmieni magazynek na nowy.
No widzisz, dla mnie to nie jest żaden kurduplowaty cherubinek, tylko prawdziwy amorek,
z jedną strzałą, takiego chcę , widocznie jestem nie z tej ziemi, kto to wie..
Tjaaaa specjalnie dla ciebie poszuka łuku który już dawno zgubił... Dusia Dusia...

Ty o co chodzi z tymi znaczkami że ktoś lubi dany post? Interia przelewa za to pieniądze czy jak?
INTERIA.PL

Napisał(a): DUSIA28 -

Chamsin
DUSIA28
Chamsin
DUSIA28
Aj tam, ja nie lubię nowinek technicznych, mnie musi (jak zechce) trafić
taki tradycyjny strzałą w samo serducho;))
Nie do końca bo jak walił strzałą to była jedna miłość, często na całe życie. A teraz jest tak że są całe serie wielkich dozgonnych miłości, od jednego pocisku do następnego. Znaczy się do końca serii.
Wtedy najlepiej wiać zanim ten kurduplowaty cherubinek zmieni magazynek na nowy.
No widzisz, dla mnie to nie jest żaden kurduplowaty cherubinek, tylko prawdziwy amorek,
z jedną strzałą, takiego chcę , widocznie jestem nie z tej ziemi, kto to wie..
Tjaaaa specjalnie dla ciebie poszuka łuku który już dawno zgubił... Dusia Dusia...

Ty o co chodzi z tymi znaczkami że ktoś lubi dany post? Interia przelewa za to pieniądze czy jak?
Mnie o to nie pytaj, pojęcia nie mam o co chodzi, ale generalnie chyba tak...
Dlaczego piszesz, że zgubił, nie odbieraj mi nadziei, ja tam swoje wiem i już;))

DUSIA28
Dlaczego piszesz, że zgubił, nie odbieraj mi nadziei, ja tam swoje wiem i już;))
No nie wiem czy ty nic o tym nie wiesz, nie wiem nie wiem. Zresztą tylko z ciekawości pytam ;)

Zgubił bo karabin jest cool i tyle!

Od tego czasu spadł przyrost naturalny w krajach kultury około europejskiej, no bo ludzie się zdradzają, rozwodzą i takie tam, zresztą wielu się ze strachu przed nowym trendem miłosnym w ogóle nie chajta bo i po co? By się rozwodzić bo małżonek czy małżonka za dwa lata i tak będzie się bzykać z kimś innym.

I wszystko przez tą głupią nimfę, no ale z drugiej strony ta nimfa ma ciałeczko niczego sobie całkiem całkiem. Więc się amorowi nie dziwię że się tak dał przekabacić ;)

Napisał(a): DUSIA28 -

Chamsin
DUSIA28
No nie wiem czy ty nic o tym nie wiesz, nie wiem nie wiem. Zresztą tylko z ciekawości pytam ;)

Zgubił bo karabin jest cool i tyle!

Od tego czasu spadł przyrost naturalny w krajach kultury około europejskiej, no bo ludzie się zdradzają, rozwodzą i takie tam, zresztą wielu się ze strachu przed nowym trendem miłosnym w ogóle nie chajta bo i po co? By się rozwodzić bo małżonek czy małżonka za dwa lata i tak będzie się bzykać z kimś innym.

I wszystko przez tą głupią nimfę, no ale z drugiej strony ta nimfa ma ciałeczko niczego sobie całkiem całkiem. Więc się amorowi nie dziwię że się tak dał przekabacić ;)
Znowu się ze mną kłócisz .Intryguje mnie jednak ta nimfa, ciągle o niej piszesz, co
z nią?

Ja tam staram się przynajmniej w coś jednak wierzyć, bo inaczej..
No masz, wpadam w 'doła' ...

DUSIA28
Znowu się ze mną kłócisz .Intryguje mnie jednak ta nimfa, ciągle o niej piszesz, co
z nią?

Ja tam staram się przynajmniej w coś jednak wierzyć, bo inaczej..
No masz, wpadam w 'doła' ...
Jeśli to kłótnia to ja wymiękam... Ty chyba jeszcze kłótni w życiu nie przeżyłaś.

A nimfa to wiadomo brunetka, piwne oczy, smukła a jednocześnie okaz zdrowia i tężyzny fizycznej. Jak by taka nie była to bym nawet jej nie zauważył, no a potem wiadomo trzeba o czymś gadać...

No to wiem co wiem.

Eeeeetam od razu doła nie przeginaj, jakiś skrzydlaty kurdupel z karabinem maszynowym (przepraszam szturmowym) ma wpływ na twoje samopoczucie. Jaja sobie robisz? Right?

Dobra muszę zmykać.

Dobranoc pa pa paaaaa
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • szukac faceta w bibliotece
Do góry strony: Gdzie znaleźć fajnego faceta?