Gigantyczny brak pracowników technicznych (34)

Gigantyczny brak pracowników technicznych

Temat dotyczy artykułu: Gigantyczny brak pracowników technicznych

Wymagania firm wobec Ukraińców wskazują na deficyt pracowników technicznych. Zdaniem analityków od zatrudnienia, doświadczenie i książeczka sanitarno-epidemiologiczna są najbardziej poszukiwane. Eksperci zwracają uwagę, że główne wymagania stawiane przez pracodawców wobec obywateli Ukrainy wskazują na poszukiwanie głównie wykwalifikowanych pracowników niższego szczebla. Oferty pracy tego typu stanowią ponad 98% wszystkich ogłoszeń w Personnel Service.

Komentarze (34)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ll -

ale propaganda az mi sie nie dobrze robi .cudowni ukraincy dałbym artykuł. nie wiem kto to pisze jaruzelski te artykuły czy stalin?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): qqryq -

Proste pytanie do przedsiębiorców - kto kupuje wasze produkty ? Polacy czy Ukraińcy ? utrzymacie swoje firmy jak Polacy nie będą ich kupowali ? Wyżyjecie ze swoich kochanych Ukraińców ?
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Gienek -

Żenada, pizze chciałem zamówić ale ukraińska kelnerka nie mogła zatrybić
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Marek -

Wymieniłem polskich pracowników na ukraińskich i skończyły się kradzieże w firmie.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): speed -

wpllu to ja tylko bułki kupuje, reszte tu i tam, a na ukrainie najwiecej
Odpowiedź (0)

Napisał(a): fajny szef -

takie wyksztalciuchy i jezyka wymagaja, no przeciez mieli ruski w szkolach a kazdy ukrainiec zna angielski
Odpowiedź (0)

Napisał(a): flz -

Wychodzi bokiem ówczesna reforma szkolnictwa gdzie zlikwidowano ZSZ.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): slaw -

mam ich 49 nie chcę polaków są krnąbrni nic nie umieją a komosy chcą zarabiać . Ukraincy powiedzieli że przyjechali zarobić i chcą pracować po 12 godzin nawet w sobotę byłem w szoku podzieliłem na dwie zmiany nie ma z nimi kłopotu to już druga tura która u mnie pracuje Znajomi też zaczęli tak robić każdy ich chwali przez rok czasu nie miałem żadnych z nimi problemów
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): hanys -

juz kilka firm upadło w małopolsce właśnie z powodu zatrudnienia ukrainców! czyżby szef-u nie wiedział jeden z drugim ze ukrainiec kradnie? czyzby nie wiedział ze ukrainiec nie lubi nawet 1 dnia zwłoki z zapłata naleznego wynagrodzenia? kilku pseudo pracodawców wyladowało w szpitalu hehe ( i dobrze) ciekawe dlaczego? pewnie ciezka była rozmowa kwalifikacyjna? (zapamietaj ła(****)-jzo pracodawco ze ukraincy=dz....icz)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): qqryq -

jedna z cukierni warszawskich zatrudnia Ukraińców . Widziałem , a właściwie czułem ich higienę, więc już unikam słodyczy przez nią robionych.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz