97
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi44
  • Ocen na +0
97 ppt ?

Grille gazowe czy węglowe (45)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Grille gazowe czy węglowe

Napisał(a): -

Jedzenie z grilla gazowego na pewno jest zdrowsze, bo w trakcie grilla smażenia mięsa na grillu węglowym uwalniają się różne szkodliwe substancje (między innymi wolne rodniki). Poza tym grill gazowy daje ci więcej możliwości możesz go nawet w domu używać. Są gazówki, takie jak tahttp://www.ka(...)i+grill które mają dużo różnych płyt do wykorzystania i nawet jajecznice możesz na nich przygotować.

Napisał(a): Gość -

Musisz zastanowić się gdzie będziesz go użytkował.
Jeżeli chcesz go zabierać na jakieś eskapady zagraniczne, to tylko gazowy.Na wielu campingach jest zakaz używania węglowych. Jeżeli chodzi o "zdrowotność" uważam,że nie ma tu większej różnicy,a smak zdecydowanie lepszy z węglowego.
Najlepszym sposobem jest stacjonarny,opalany drewnem,jeżeli są ku temu warunki.
Ja stosuję w domu-drewno
wyjazd-gaz

[cytat kogo=Gość]A co to jest "grill" ??? W jakim kraju my żyjemy !!! Już nie znacie polskich określeń ????[/quote

Te "miastowe" piszą i mówią grilllll. Im więcej literek L tym lepiej. Natomiast ci pozostali (nie snoby) mówią po prostu ruszt. Tak było od lat, jadało się dania z rusztu lub rożna. Niestety dzisiaj "uciekinierka" dyktuje nowe trendy nawet w mowie.

grill gazowy może kojarzyć się tylko z pewną formą krematorium. Ja osobiście nie lubię potraw z niego bo zwyczajnie mi nie smakują. Za to z węglowego pycha i ten nie do podrobienia aromat którego z gazowego nigdy nie uzyskasz. No ale wybierz co wolisz. Wiadomo że węglowego nie wszędzie można użyć ale jak są warunki....Na węglowym trzeba też chwile "poćwiczyć" żeby się nauczyć dobrze i smacznie piec. Konieczna jest dobra zalewa do smarowania i woda do przygaszania zbyt dużego ognia. Najlepsza butelka po wodzie mineralnej z dziurką w nakrętce. Zaś co do drugiej sprawy - mówią że to co nie zdrowe zawsze jest najsmaczniejsze ;)

Gość][cytat kogo=Gość A co to jest "grill" ??? W jakim kraju my żyjemy !!! Już nie znacie polskich określeń ????[/quote

Te "miastowe" piszą i mówią grilllll. Im więcej literek L tym lepiej. Natomiast ci pozostali (nie snoby) mówią po prostu ruszt. Tak było od lat, jadało się dania z rusztu lub rożna. Niestety dzisiaj "uciekinierka" dyktuje nowe trendy nawet w mowie.
aleś ty głupi chłopie - uciekinierka

Gość]
Gość [cytat kogo=Gość A co to jest "grill" ??? W jakim kraju my żyjemy !!! Już nie znacie polskich określeń ????[/quote

aleś ty głupi chłopie - uciekinierka
Skoro mnie uznajesz za głupiego, to na ciebie określenia nie ma. Prawda boli, słoma z butów i na grillla.

Napisał(a): gość -

Ja latem ubiegłego roku kupiłem grilla gazowego Broil King w Bielsku-Białej w Sarnim Stoku. Dotąd grillowałem na grillu węglowym, ale pan na stoisku przekonał mnie do kupna właśnie grilla gazowego. Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu, potrawy grillują się bardzo szybko i wygodnie, mam możliwość dokładnego regulowanie temperatury dzięki czemu nie muszę się bać o dokładne wypieczenie mięsa. A smak potraw sie nie różni, a przede wszystkim jest zdrowszy. Na takim grillu można przyrządzać nawet desery, moje dzieciaki np. uwielbiają grillowane banany czy ananasy. Polecam
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy zdrowe jest jedzene z grila gazowego
  • ktory lepszy gril gazowy czy weglowy
  • grill gazowy czy zdrowy
  • usterki grilla gazowego
  • opinie o grilu gazowym czy jest zdrowy
  • grill gazowy czy weglowy który zdrowszy
Do góry strony: Grille gazowe czy węglowe