114
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi49
  • Ocen na +5
114 ppt ?

Grzech przeciwko Duchowi Świętemu. (50)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Grzech przeciwko Duchowi Świętemu.

Napisał(a): stevn -

Lee1
stevn
Lee1
stevn
Lee1 Dodam jeszcze tylko, że cierpi na to połowa osób na tym forum, szczególnie na obsesje związane z religią.
Wcale tego nie neguję :)
" RELIGIA " (oparta na liturgii), zastępuje osobistą RELACJĘ z JEZUSEM.
Liturgia powinna zbliżać ludzi do Boga, a nie zastępować relacje z Nim. O to "kaman".
" Liturgia " (sztuczna oprawa religijna) zastępuje intymną relację z Jezusem Chrystusem, którą można celebrować w każdych domostwach i na łonie natury.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~pewna pisząca -

drugi sposób pozbycia się natrętnych złych myśli to nalewka z bursztynem ale nie po to by pić ale by zmieszać z szamponem i umyć głowę .
Po takiej pielęgnacji po złych myślach nie ma śladu . To jest powód dla którego od wielu wieków bursztyn jest taki drogi .

Napisał(a): frankeman -

stevn
Lee1
stevn
Lee1
stevn
Lee1 Dodam jeszcze tylko, że cierpi na to połowa osób na tym forum, szczególnie na obsesje związane z religią.
Liturgia powinna zbliżać ludzi do Boga, a nie zastępować relacje z Nim. O to "kaman".
" Liturgia " (sztuczna oprawa religijna) zastępuje intymną relację z Jezusem Chrystusem, którą można celebrować w każdych domostwach i na łonie natury.
I teraz ja tradycyjnie poproszę:
Stevn - opisz swoją intymną relację z Jezusem na łonie natury.
I tradycyjnie wiem, że równie skutecznie mógłbym pytać małpę co przedstawia obraz, który namalowała, po tym jak dano jej pędzel i farby.

frankeman I teraz ja tradycyjnie poproszę:
Aureliusz - opisz swoją intymną relację z lucyferem na łonie natury.
I tradycyjnie wiem, że równie skutecznie mógłbym pytać małpę co przedstawia obraz, który namalowała, po tym jak dano jej pędzel i farby.

frankeman Nie wiem kto to Aureliusz i nie mam intymnych relacji z Jezusem, Lucyferem, królewną Śnieżką itp. barani łbie.
Łołoołooojjj ;) puściły emocje franke & aureliuszowi i się chłopaczyna poważnie w kurzył, że go tak szybko zdemaskowałem hi, hi, hi, hi, hi, bo by sobie po pokpiwał z partyzanta ha, ha, ha, ha, a tak mu niezręcznie po rozpracowaniu pisać o różnych pierdołach, jak ma od dawna w zwyczaju :P

Napisał(a): Przemysław -

Czy istnieje ktoś tutaj kto umarł stał się żekomo duszą i wrócił z za światów i może żucić czar tak jak to czynią religje i opisać wrażenia poza ziemskie,może miał ktoś kontakt z ufo "judkami"lub z samą boginią sexu Afrodytą .Jako dalej zainteresowany naukami poza biblijnymi chciał bym o to zapytać jeśli wolno.

Napisał(a): Lee1 -

stevn
Lee1
stevn
Lee1
stevn
Udział w liturgii nie wyklucza intymnych relacji z Jezusem, na łonie czy gdzie indziej.

Napisał(a): Lee1 -

~pewna pisząca drugi sposób pozbycia się natrętnych złych myśli to nalewka z bursztynem ale nie po to by pić ale by zmieszać z szamponem i umyć głowę .
Po takiej pielęgnacji po złych myślach nie ma śladu . To jest powód dla którego od wielu wieków bursztyn jest taki drogi .
Trzeci sposób. Trzeba zapalić zioło. najpierw się porządnie najarać, a potem okadzić wszystkie kąty w domu. Nie zawadzi też popluć parę razy przez lewe ramie. Na końcu wsadzić sobie głowę pod prysznic. Zimny.

Napisał(a): ~pewna pisząca -

nie rób sobie żartów z poważnego problemu . Gdy Adam i Ewa opuszczali rai , Bóg osobiście dał im do ręki dojrzałe kłosy 4 rodzajów zbóż i szczepy młodych winorośli , oprócz tego za nimi poszły zwierzęta , które miały im pomagać . Diabły tracą moc nad myślami tych ludzi , którzy spożywają te dary boże a zamiast wieprzowiny jedzą mięso z owiec .

Napisał(a): Madziunia -

~pewna pisząca nie rób sobie żartów z poważnego problemu . Gdy Adam i Ewa opuszczali rai , Bóg osobiście dał im do ręki dojrzałe kłosy 4 rodzajów zbóż i szczepy młodych winorośli , oprócz tego za nimi poszły zwierzęta , które miały im pomagać . Diabły tracą moc nad myślami tych ludzi , którzy spożywają te dary boże a zamiast wieprzowiny jedzą mięso z owiec .
Nadal brak stwórcy marchewki, pietruszki, sałaty, ogórka, rzodkiewki, kapusty, kartofli itd.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Grzech przeciwko Duchowi Świętemu.