GUS podał dane o produkcji i sprzedaży w styczniu (360)

Temat dotyczy artykułu: GUS podał dane o produkcji i sprzedaży w styczniu

Główny Urząd Statystyczny podał ważne dane gospodarcze o produkcji przemysłowej i sprzedaży detalicznej w styczniu. Wzrosła ona odpowiednio o 9,0 proc. rdr, a w porównaniu z poprzednim miesiącem spadła o 1,9 proc. natomiast sprzedaż detaliczna wzrosła o 11,4 proc. w ujęciu rocznym, a w ujęciu miesięcznym spadła o 22,1 proc. -podał GUS. Rynek spodziewał się znacznego odbicia produkcji przemysłowej na poziomie 7,8 proc. r/r oraz wzrostu sprzedaży detalicznej na poziomie 7,6 proc. r/r.

Komentarze (360)

Dodaj komentarz

Napisał(a): wkurzony -

Za jedzenie miesięcznie płace 1000 zł za mieszkanie 500 , zostaje mi 200 na reszte zł nie mówiąc już o przyjemnościach , a spasiony biskup jezdzi w limuzynie nie placi podatków i jeszcze dostaje ziemie i dotacje z moich to jest wasz wspaniały raj wy popisowa złodziejska kliko
Odpowiedzi (14)

Napisał(a): gość2 -

To dane propagandowe by uspokoić nastroje .Pracy nie ma jeśli już to na śmieciówki za grosze albo jak masz grupę umiarkowaną ale wtedy nie zarobisz więcej tylko minimum .Szykuje się poważna katastrofa moim zdaniem bo w mojej okolicy nic się nie buduje ludzie co za Gierka zbudowali to tak jest wieś upada i miasto w mojej okolicy w którym mieszkam tu juz nie ma żadnego zakładu pracy trochę marketów i prywatnych sklepów a jeśli ktoś ma pracę za grosze to tyle ,że przeżyje a nie ma mowy by dzieciom przyszłość zapewnić by rodziny założyły .Brak perspoektyw a ten rząd zamiast ułatwiać życie społeczeństwu niszczy je do samego końca
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ech -

Ogladam wlasnie film o tysiacach spalonych na stosach kobiet ,zameczonych przez kosciol katolicki:) straszne
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): przedsiebiorca -

Wedle tej urzedniczo prppagandowskiej organizacji nikomu nie potrzebnej inflacji nie ma ,jest ujemna dzieki tym pajacom mam straty bo nie moge waloryzowac umow gospodarczych ktore mam zawarte do stopnia inflacji .INFLACJA PRAWDZIWA ROK DO ROKU TO JAKIES 5 PROC . robcie tak dalej a zerwe umowy i nie bede placil podatkow
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): coś tam -

Dane na zlecenie Kaczyńskiego. Zwykła propaganda.
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): KOmentator -

Kiedy w USA oglaszaj swietne dane o gospodarce, dolar zyskuje na wartosci. GUS podal swietne dane o polskiej gospodarce. Sa tak porazajaco swietne, ze zlotowka gwaltownie stracila na wartosci. Trudne do zrozumienia zjawisko.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): hifi -

Znakomite dane GuS-u, a złoty traci do wszystkich walut i inflacja 3,2 %. Jak jest tak dobrze to dlaczego żyje się coraz gorzej ?
Odpowiedzi (1)
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): kil -

Interia blokuje komentarze informujące o katastrofalnym zadłużaniu kraju przez PiS - 40 mld zł w przeciągu ostatnich 2 mcy. Żaden z poprzednich rządów w takim stopniu nie zadłużył kraju.
Zadłużyliśmy się oczywiście w bankach zachodnich.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Linear -

po wpisach trolli pisuarowych można zobaczyć jak na dłoni co to znaczy propaganda.... a ciemny lud i tak uwierzy ,że to efekt "ciężkiej pracy" obecnego rządu.... eeehhhh.....
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz