293
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń16 tys.
  • Odpowiedzi38
  • Ocen na +359
293 ppt ?

Hajs, hajs, hajs, wszędzie hajs (39)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Hajs, hajs, hajs, wszędzie hajs

Napisał(a): ~zuza -

~moran Zaiste "dojna zmiana". Kłamali, kłamią i kłamać będą. Kradli, kradną i kraść będą. A najśmieszniejsze jest to, że prawie połowie Polaków się to podoba. Bycie Polakiem w dzisiejszych czasach to trudne zadanie.
czy ktoś widział lub słyszał jak te 50 % Polaków pytanych[b][/b] jest kogo popiera, nie piszcie durnot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Anna -

99myszor BARDZO MNIE INTERESUJE Z JAKIEGO TYTUŁU I NA PODSTAWIE CZEGO WYPŁACONO MINISTROM TAK WYSOKIE PREMIE.
CHCIAŁBYM UZYSKAĆ KONKRETNE INFORMACJE Z PRZEDSTAWIENIEM WYKONANYCH ZADAŃ, PRAC, PONAD ZAKRES OBOWIĄZKÓW SPRAWOWANEGO URZĘDU, KTÓRE SĄ ADEKWATNE DO WYPŁACONYCH APANAŻY.
NO CÓŻ RZĄD SIĘ JAKOŚ WYŻYWI, SZKODA TYLKO, ŻE KOSZTEM PODATNIKÓW, KTÓRYM PODNOSI SIĘ OPŁATY ZUSOWSKIE, DEKLARUJĄC FAŁSZYWIE ZIELONE ŚWIATŁO DLA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI.

BEZ KOMENTARZA, SZKODA SŁÓW.
To jest SKANDAL, EMERYTOM DAJE SIĘ 2 zł BRUTTO, A TA CHOLERNA ELITA DAJE SOBIE PO 70 - 80 tys. zł PREMII TYLKO ZA SIEDZENIE NA WYGODNYCH STOŁKACH, OCZYWIŚCIE OPRÓCZ WYSOKICH PENSJI. JA IDIOTKA GŁOSOWAŁAM NA PIS, ALE TERAZ JUŻ NIE MOGĘ PATRZEĆ NA TO OKRADANIE LUDZI. UJAWNIAJĄ AFERY, PRZEKRĘTY TYCH ZŁODZIEI Z PO NA SETKI MILIONÓW ZŁOTYCH , ALE CHYBA PO TO, ŻEBY ZASŁONIĆ SWOJE PRZEKRĘTY. MY PŁACIMY STRASZNE PODATKI, DOSTAJEMY MARNE PENSJE PO PRZEPRACOWANIU DZIESIĄTKÓW LAT, A POTEM NA EMERYTURZE W DALSZYM CIĄGU OCHŁAP, WALORYZACJI 2 ZŁ BRUTTO I ŻYJ ZA TO CZŁOWIEKU GŁODUJĄC. CO TO ZA HOŁOTA ,? ZA KAŻDYM RAZEM W RZĄDZIE ZASIADAJĄ ZŁODZIEJE I AFERZYŚCI, OKRADAJĄ TEN NASZ NARÓD Z KAŻDEJ STRONY, CIĄGLE IM MAŁO, WRZESZCZĄ NA CAŁE GARDŁA, ŻE WIERZĄ I KOCHAJĄ BOGA, A KRADNĄ ILE SIĘ DA DLA SIEBIE I SWOICH PRZYDUPASÓW< POCIOTKÓW< ZNAJOMKÓW. TO SĄ JAWNOGRZESZNICY, A NIE KATOLICY. PAN BÓG MÓWIŁ CYT. "KOCHAJ BLIŹNIEGO SWEGO JAK SIEBIE SAMEGO", TO ZNACZY SZANUJ GO I DBAJ O NIEGO, A NIE OKRADAJ GO I POZWALAJ UMIERAĆ MU Z GŁODU> CZY JUŻ NIGDY NIE DOCZEKAMY SIĘ UCZCIWEJ WŁADZY, LUDZI Z HONOREM I OTWARTYM SERCEM ? < CHYBA NIE > NAWET TEN PSEUDO POBOŻNY KLAN OKRADA NAS NA TYLE ILE TYLKO MOŻE WYCIĄGNĄĆ ZE SKARBU PAŃSTWA. TO NIE SĄ LUDZIE, TAK POSTĘPUJĄ KANALIE W LUDZKIEJ SKÓRZE, PO PROSTU WYZUTE Z WSZELKICH UCZUĆ BYDŁO.

Napisał(a): ~nie nauczyciel -

~madawydar Bo nauczyciele skończyli studia, a woźny nie i woźny nie poprawia sprawdzianów do późnej nocy w domu i nie musi być na konferencji i jeździć z uczniami na wycieczki w weekendy.
Oj bidule ci nauczyciele, tak mi ich szkoda, że tak ciężko pracują do godz. 11, To przecież taka wyczerpująca praca !! O godz. 12 już odpoczywają w zaciszu domowych pieleszy po tak ciężkim dniu ???????/Porażka

Napisał(a): ~fafik1 -

zatroskany proszę nie robić paniki , należy im się ponadprzeciętne wynagrodzenie , dobrze rządzą , dochody do budżetu rosną , zresztą te nagrody to są nędzne ochłapy
no oto jeden z nich kłamców i złodziei to 2 zł do emerytury to jest dopiero ochłap -nie to jest podwyzka durnoto

Napisał(a): ~Piotr -

~moran Zaiste "dojna zmiana". Kłamali, kłamią i kłamać będą. Kradli, kradną i kraść będą. A najśmieszniejsze jest to, że prawie połowie Polaków się to podoba. Bycie Polakiem w dzisiejszych czasach to trudne zadanie.
Szczególnie jak się śpi do późna bo impreza się przeciągnęła. Takie bzdury to tylko na kacu można pisać!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Hajs, hajs, hajs, wszędzie hajs