Henryk Kowalczyk: Będzie ustawa o opodatkowaniu pracowników sezonowych (630)

Temat dotyczy artykułu: Henryk Kowalczyk: Będzie ustawa o opodatkowaniu pracowników sezonowych

Ryczałtowy podatek w wysokości około 300 zł miesięcznie za zatrudnienie pracownika sezonowego - takie ma być założenie ustawy, której projekt rząd przyjmie do końca tego roku - mówi PAP szef Stałego Komitetu Rady Ministrów Henryk Kowalczyk, który koordynuje prace nad projektem.

Komentarze (630)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Szymus22cm -

Przeczytane, teraz czas na papierosa i kawę, może niezdrowe ale bardzo to lubię. Palenie może niezdrowe ale strasznie to lubię
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Szymus17cm -

Palenie może niezdrowe ale strasznie to lubię, nie ważne co pojawia się w prasie, bez papierosa ciężko zacząć dzień.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Szymus19cm -

Same dobre informacje w prasie od rana, teraz tylko kawa i papieros i możemy zaczynać dzień. Palenie może niezdrowe ale strasznie to lubię
Odpowiedź (0)

Codziennie zaczynam dzień od prasy, kawy i papierosa. Palenie może niezdrowe ale strasznie to lubię
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Szymus16cm -

Taki poranek ciekawe treści, kawa, papieros. Palenie może niezdrowe ale strasznie to lubię
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Szymus20cm -

Kawa, papieros i ciekawy artykuł to jest to co lubię. Palenie może niezdrowe ale strasznie to lubię
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Szymus15cm -

Nie wiem jak Wy, ale artykuł to dno, teraz czas na papierosa na uspokojenie. Palenie może niezdrowe ale strasznie to lubię
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Szymus18cm -

Przeczytałem, teraz sobie zapalę żeby przetrawić atykuł na spokojnie. Palenie może niezdrowe ale strasznie to lubię
Odpowiedź (0)

Kończę papierosa, wiem że nie zdrowe ale strasznie to lubię i nadal nie wiem po co powstał ten artykuł. Palenie może niezdrowe ale strasznie to lubię
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Gerwazy2X -

I wszyscy teraz będą robić "na czarno". Ustawodawca głupszy niż przewiduje ustawa. No ale to przecież PiS wiec deficyty umysłowe w są tutaj zrozumiałe.
Odpowiedzi (10)
Dodaj komentarz