12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń65
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +5
12 ppt ?

IDZIE KONIEC PO-PIS-OWEJ KOŁTUNERI (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

IDZIE KONIEC PO-PIS-OWEJ KOŁTUNERI

Napisał(a): ~ROBOTNIK -

głosowałem na PIS - PRZEPRASZAM !!! !!! !!! platforma miała nas Polaków gdzieś i za głupków , pis nie jest lepszy poza tym jak widać wielu głupków jest w samym PiS jak się okazało - przechodzę na lewą stronę , partia Razem to nadzieja dla ludzi pracy , klasy robotniczej
INTERIA.PL

Re: IDZIE KONIEC PO-PIS-OWEJ KOŁTUNERI

MoskiZPOPiS Popieram połowę twojego tematu,nad poparciem innej partii lepiej się zastanów,żeby znów nie trafić z deszczu pod rynnę,czy jakoś tak
nie mogę poprzeć KODu bo on się wykluł na podwalinach platformy a popierają go nieroby i kombinatorzy , tak jak wstydzę się za pana dudę tak samo wstydziłem się za komorowskiego , nie jestem hrabią , nie okradzionym przez komunę by popierać korwina , dla mie lewica to jedyne słuszne rozwiązanie dla ludzi którzy chcą spokojnie żyć , nie mam zamiaru bawić się w wojnę ku uciesze Macierewicza czy Kaczyńskiego

Napisał(a): irusio -

~ROBOTNIK
MoskiZPOPiS Popieram połowę twojego tematu,nad poparciem innej partii lepiej się zastanów,żeby znów nie trafić z deszczu pod rynnę,czy jakoś tak
nie mogę poprzeć KODu bo on się wykluł na podwalinach platformy a popierają go nieroby i kombinatorzy , tak jak wstydzę się za pana dudę tak samo wstydziłem się za komorowskiego , nie jestem hrabią , nie okradzionym przez komunę by popierać korwina , dla mie lewica to jedyne słuszne rozwiązanie dla ludzi którzy chcą spokojnie żyć , nie mam zamiaru bawić się w wojnę ku uciesze Macierewicza czy Kaczyńskiego
a gdyby poparł Piotrowicz?

Napisał(a): MoskiZPOPiS -

~ROBOTNIK
A gdzie ja napisałem żebyś KOD popierał albo Nowoczesną? No chyba że chcesz trafić z deszczu pod rynnę.Wydaje mi się że w Polsce można znaleźć partie do popierania,jednak w mediach są one rzadko pokazywane albo wcale

irusio
~ROBOTNIK
a gdyby poparł Piotrowicz?
nawet gdyby sam generał Jaruzelski poparł KOD ja za nimi nie stanę

MoskiZPOPiS
~ROBOTNIK
A gdzie ja napisałem żebyś KOD popierał albo Nowoczesną? No chyba że chcesz trafić z deszczu pod rynnę.Wydaje mi się że w Polsce można znaleźć partie do popierania,jednak w mediach są one rzadko pokazywane albo wcale
o partii razem wiem że , po i pis się bardzo boi i przed wyborami jednym spotem wyborczym mieli duże poparcie i zdobyli nim kilkuprocentowe poparcie

Napisał(a): ~iks -

rawex1 Głosując na PiS byłeś głupi.Nie musisz przepraszać.Mogłeś głosować inaczej.Byle po głosowaniu na Razem stwierdzisz,że byłeś bardzo głupi.Nie martw się- błądzenie jest rzeczą ludzką.
nigdy więcej u władzy polityków z korzeniami solidarności

Napisał(a): ~gośc -

WY wieczna kłótnia ja może co innego oglądam uwagę i co widzę tam kobieta mówi na na sąsiadów i duch potwierdza że to prawda jest za płotu 'kobieta nie byle kto lekarz a zachowuje się z rodziną jak by to był menel z pod budki z piwem klnie jak szewc /kopie bije robi wszystko co tacy robią chce tą osobę zniszczyc' i pewnie udało by się gdyby nie tv a ja mam jedno do was pytanie co daje ta kłótnia i komu co zrobił z ludzi rok 90 i po nim ja wolę ten reżym aby zwyczajnie życ do czego to dochodzi aby lekarka tak sie zachowała i duch potwierdza prawdę tej kobiety kto woli taka wolnośc która doprowadziła do tego że dziś już nie można nikomu ufac lekarz moze zabic za nic a ta kobieta nawet rękoczyny stosowała ksiądz zamiast uczyc o 'bogu' robi dużo innych rzeczy i gdzie ta dobroc i dla kogo jest czy dla zwykłego obywatela nie ma jej lekarz uważa się za nie wiem kogo może on i jego rodzina wszystko i kary na to niema wiec kto woli taką wolnośc młody co da w r...j jak mu ktoś ;podskoczy a co z resztą co nie ma siły na to .............w/w/o i potwierdzają wszystkie jasne duchy takiego zdziczenia nie było od wielu lat jak obecnie jest .
« Wróć do tematów
Do góry strony: IDZIE KONIEC PO-PIS-OWEJ KOŁTUNERI