348
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24 tys.
  • Odpowiedzi104
  • Ocen na +0
348 ppt ?

Ile kosztuje wesele? (105)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Ile kosztuje wesele?

Napisał(a): adamusk -

Wszystko zależy od tego co kto chce mieć na weselu. My staramy się zmieścić w 10 tysiącach:) Mamy zamówioną salę po znajomości i DJ-a. Teraz rozglądamy się za kamerzystą i fotografem oraz organistą. Musimy jeszcze zamówić zaproszenia ślubne ale z tym też nie powinno być problemu bo znaleźliśmy ładne i niedrogie na http://www.na(...)-slubne Ogólnie chcemy zrobić wesele na 25 max 30 osób.

Napisał(a): gość -

Moim zdaniem można koszty znacząco obniżyć. Jak? A chociażby zrezygnować z drogiego domu weselnego, a stołować się w dobrej, fajnej restauracji. Ja miałam przyjęcie w restauracji w hotelu Kamena – to jest w Chełmie. Przyjęcie było naprawdę super, tak samo jak obsługa. Udało nam się dzięki takiej restauracji sporo obniżyć koszty. Po co pchać się w drogie domy weselne?

Zależy ile gości, jakie miasto i jakie atrakcje, jakie menu sie wybierze itd. Da się zrobić wesele za 5tys a można i za 100, więc ciężko mówić, ale ja powiem o swoim. Gości mieliśmy 60 osób więc niedużo, ale też nie garstka. Ślub pod Częstochową, bo stąd jesteśmy i wybraliśmy sobie taki klimatyczny niewielki ale staropolski i z tradycyjną polską kuchnią, chcieliśmy taki tradycyjny ślub właśnie, zajazd u Hermanów i bardzo fajnie było. Jeszcze na dojazd wynajęłiśmy busy żeby nam gości dowiozły. Dodać do tego raczej skromne stroje sukienka, garnitur i akcesoria to ślub nas kosztował 12 tys. pozdrawiam!

Spójrzmy na to z dystansu . Przeciętny mieszkaniec wsi który spędził swoje dzieciństwo i młodość ślizgając się na odchodach zwierząt gospodarskich cool.gif oraz z determinacją i odwagą równą orkiestrze z Titanica próbuje skończyć gimnazjum w swojej miejscowości (której nie ma nawet w Google Maps ) będzie uważał wesele w remizie OSP za wydarzenie godne uwagi niczym koronacja królowej brytyjskiej .Natomiast wokal wiejskiej solistki weselnego zespołu będzie ucztą dla jego uszu niczym "Bohemian Rhapsody " wykonany na żywo

Napisał(a): ~boraczkowa -

ciężko tak szacować koszty bo składa się na to zdecydowanie za wiele czynników, my robiliśmy wesele na 40 osób więc raczej skromne, w przeuroczej karczmie w Zakopanem Szymaszkowa i nie wydaliśmy majątku a klimat wesela był zdecydowanie magiczny, widoki zapierają dech w piersiach

Napisał(a): Jerzykk -

Jeśli chodzi o cenę wesela to wszystko zależy od lokalizacji, naszych wymagań co do jedzenia, sali, wyboru orkiestry czy dj, fotografa. Ogólnie czynników jest wiele. W kwestii organizacji wesel polecam zapoznać się z artykułami w internecie, może Ci to trochę ułatwi. Liczyłbym na koszta od 30 tys. w górę. http://jestta(...)mietac/
Załączniki:

Napisał(a): ~Natiwe -

Cześć! Moje wesele to już tylko wspomnienia. Niemniej jednak cieszę się, że nie kosztowało fortuny (ok. 17 tys.).
Stało się tak, bo wiele rzeczy zrobiłam sama lub przy pomocy Dobrych Duszków - moich przyjaciół.
Polecam zapisywanie wszystkich wydatków w Excelu.
Polecam świetny darmowy kalkulator.
http://finans(...)excelu/- excelu/

Napisał(a): ~iwona -

Wesele do tanich imprez nie należy, nie warto wszystkiego odkładać na ostatnią chwilę. Niestety wiem to z własnego doświadczenia, więc szukałam pożyczki w ostatniej chwili i trafiłam do Profi Credit, pomogli, oprocentowanie uczciwe, polecam skorzystać gdybyście potrzebowali.

Napisał(a): ~ewixa -

ciężko oszacować koszty bo wszystko zależy od bardzo wielu czynników, sali, liczby gości tego na jaki zespół postawisz... no jest tego całe mnóstwo, ja swoje wesele robiłam w http://bialar(...)com.pl/ w Szczyrku i tam można sobie fajnie oszacować ile Cię chociaż ten element wyniesie bo na stronie mają propozycje menu w różnych cenowych wariantach więc możesz dobrać to co jest najbardziej na Twoją kieszeń bo ogólnie i tak są niedrodzy, a sala jest piękna, no i ten górski widok- bezcenny
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ile kosztuje wesele
  • ile kosztuje wesele na 100 osób
  • ile kosztuje ślub
  • wesele ile kosztuje
  • koszt wesela na 100 osób
  • wesele na 100 osób ile kosztuje
  • ile kosztuje wesele na 100 osób 2013
  • ile kosztuje wesele 2013
  • ile kosztuje slub
  • wesela ceny od tależyka