Reklama

145
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +-8
145 ppt ?

Ile kosztuje wynajęcie detektywa? (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Ile kosztuje wynajęcie detektywa?

Napisał(a): -

mroweczka890 Czy ktoś wie ile zapłacę za wynajęcie detektywa,który miałby znalezc dowody zdrady mojego meża?
Tu masz przykład z Warszawy .

Sprawa rozwodowa:

W trakcie czynności zbieramy materiał dowodowy do przedstawienia w sądzie.
Czynności dokumentujemy w formie raportu zawierającego:
- fotografie,
- filmy video i nagrania audio na złączonych nośnikach (tylko materiały zarejestrowane zgodnie z prawem)
- chronologiczny opis zdarzeń zaobserwowanych w trakcie czynności,
- wyniki wywiadów prowadzonych wobec obserwowanych osób,
- zapis pozycji GPS pojazdu, którym porusza się osoba obserwowana.
Nasze materiały zawsze sprawdzają się w sądzie.
Zeznajemy w charakterze świadków przed sądem.

Cena na terenie Warszawy i okolic – 4999 zł netto.

W znanej mi firmie, detektyw wraz z zespołem bierze 19600 miesiecznie netto za wywiad czy pracownicy są lojalni, czy wywlekają brudy firmy na zewnątrz, a także za ochronę kontrwywiadowczą w temacie, czy ktoś interesuje się firmą i przykładowo chce wykraść jakieś informacje czy technologie.
Zgłaszaliśmy się do ABW w tej sprawie ale z racji tego, ze firma nie jest państwowo-strategiczna - odmówili.

Prezes otrzymuje raz na kwartał raporty, a gdy coś wykryją to otrzymuje raport nadzwyczajny.

Ja też myślałam o detektywie bo już zaczęłam świrować z tej niepewności, czy mój mąż mnie zdradza, czy nie... znalazłam na internecie Detektyw24.pl i anonimowo się z nimi skontaktowałam, bo bałam się że się wyda, a jak mąż byłby niewinny to by była chryja. Otrzymałam bardzo profesjonalną informację, jak to działa i ile kosztuje. Jest to 100-300zł za dzień... a zależy ile dni jest potrzebnych i ile osób w to zaangażowanych musi być, no i jakie dowody mnie interesują.. Ale dowody są ważne w sądzie, więc mnie to przekonało. Próbowałam jeszcze kilka razy rozmów z mężem, bo też uważam, że to podstawa, ale się nie dało.. ciągle mnie zbywał, a poza tym była awantura, że się czepiam. Więc w końcu się wkurzyłam, pożyczyłam trochę kasy od przyjaciółki, żeby mąż nie podejrzewam, że kasa z konta znika i wynajęłam tego Detektywa24.. No i miałam rację.. Mąż miał kochankę, na szczęście zdobycie dowodów trwało tylko 3 dni, więc nie popłynęłam na kosztach, ale dzięki temu potem wygrałam sprawę rozwodową i dużo więcej zyskałam.. Poza tym że straciłam męża... ale wolę być sama niż być poniżaną!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ile kosztuje detektyw
  • ile kosztuje wynajcie detektywa
  • Ile kosztuje prywatny detektyw
  • ile bierze detektyw
  • wynajcie detektywa
  • detektyw ile kosztuje
  • ile kosztuje wynajecie detektywa
  • detektyw cena
  • detektyw zdrada cena
  • detektyw do wynajcia
Do góry strony: Ile kosztuje wynajęcie detektywa?