Reklama

338
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń31 tys.
  • Odpowiedzi19
  • Ocen na +-8
338 ppt ?

Ile kosztuje wynajęcie detektywa? (20)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Ile kosztuje wynajęcie detektywa?

Napisał(a): -

mroweczka890 Czy ktoś wie ile zapłacę za wynajęcie detektywa,który miałby znalezc dowody zdrady mojego meża?
Tu masz przykład z Warszawy .

Sprawa rozwodowa:

W trakcie czynności zbieramy materiał dowodowy do przedstawienia w sądzie.
Czynności dokumentujemy w formie raportu zawierającego:
- fotografie,
- filmy video i nagrania audio na złączonych nośnikach (tylko materiały zarejestrowane zgodnie z prawem)
- chronologiczny opis zdarzeń zaobserwowanych w trakcie czynności,
- wyniki wywiadów prowadzonych wobec obserwowanych osób,
- zapis pozycji GPS pojazdu, którym porusza się osoba obserwowana.
Nasze materiały zawsze sprawdzają się w sądzie.
Zeznajemy w charakterze świadków przed sądem.

Cena na terenie Warszawy i okolic – 4999 zł netto.

W znanej mi firmie, detektyw wraz z zespołem bierze 19600 miesiecznie netto za wywiad czy pracownicy są lojalni, czy wywlekają brudy firmy na zewnątrz, a także za ochronę kontrwywiadowczą w temacie, czy ktoś interesuje się firmą i przykładowo chce wykraść jakieś informacje czy technologie.
Zgłaszaliśmy się do ABW w tej sprawie ale z racji tego, ze firma nie jest państwowo-strategiczna - odmówili.

Prezes otrzymuje raz na kwartał raporty, a gdy coś wykryją to otrzymuje raport nadzwyczajny.

Ja też myślałam o detektywie bo już zaczęłam świrować z tej niepewności, czy mój mąż mnie zdradza, czy nie... znalazłam na internecie Detektyw24.pl i anonimowo się z nimi skontaktowałam, bo bałam się że się wyda, a jak mąż byłby niewinny to by była chryja. Otrzymałam bardzo profesjonalną informację, jak to działa i ile kosztuje. Jest to 100-300zł za dzień... a zależy ile dni jest potrzebnych i ile osób w to zaangażowanych musi być, no i jakie dowody mnie interesują.. Ale dowody są ważne w sądzie, więc mnie to przekonało. Próbowałam jeszcze kilka razy rozmów z mężem, bo też uważam, że to podstawa, ale się nie dało.. ciągle mnie zbywał, a poza tym była awantura, że się czepiam. Więc w końcu się wkurzyłam, pożyczyłam trochę kasy od przyjaciółki, żeby mąż nie podejrzewam, że kasa z konta znika i wynajęłam tego Detektywa24.. No i miałam rację.. Mąż miał kochankę, na szczęście zdobycie dowodów trwało tylko 3 dni, więc nie popłynęłam na kosztach, ale dzięki temu potem wygrałam sprawę rozwodową i dużo więcej zyskałam.. Poza tym że straciłam męża... ale wolę być sama niż być poniżaną!

HMM... TO ZALEŻY OD ZADANIA, KTÓRE MA WYKONAĆ I OD NAPOTKANYCH TRUDNOŚCI...NIE SĄ TO SPRAWY TANIE , CHOCIAŻ MYŚLĘ, ŻE TWÓJ PRZYPADEK JEST PROSTY W PORÓWNANIU N.P. Z POSZUKIWANIEM OSÓB, GDZIE KWOTY MOGĄ BYĆ NAPRAWDĘ DUŻE !

zeby sie nie okazalo za drogo dla ciebie, slyszalem juz o przypadku, ze ten kto byl sledzony spiknal sie z detektywem a ten zebral dowody zdrady osoby wynajmujacej, bynajmniej nie sfalszowane. Nie wierzycie?

na googlu

sekretne zycie szympansow

Napisał(a): TomekBydgoszcz -

Zależy czy chcesz znaleźć dowody zdrady czy chcesz się przekonać czy Cię zdradza? A jeśli na pewno zdradza to pamiętaj, że często, NIE ZAWSZE!, są jakieś powody zdrady. Poprzednią żonę zdradzałem 1-2 razy w tygodniu przez 5 lat małżeństwa, z drugą żoną jestem 10 lat i ani razu nieprzyszła mi ochota na zdradę! Temperament mi się z wiekiem zmienił? Tak zwiększył… . Zmądrzałem? Tak i dlatego rozstałem się z pierwszą żoną… . Stałem się tchórzliwszy? Na pewno mam znacznie więcej do stracenia… . Po prostu aby zdradzać, zaznaczam często ale nie zawsze, poza okazją trzeba mieć też powody.

Napisał(a): PussyLicker -

Temat mam wrażenie założony przez detektywa i wykorzystywany przez detektywów do reklamy swoich usług. Bowiem zarówno osoba zakładająca temat jak i odpowiedzi polecające konkretnych (!) detektywów są anonimowe, co może budzić podejrzenia, że są to wpisy osób traktujących to forum jako darmową reklamę.

Tym niemniej bywa, że mąż jest np. gejem. Znam taką parę (przyjaźnię się z tym mężem gejem i wiem, że zdradza żonę szukając partnerów na fellow i gejowo).

Jeśli gej zrobił to co w Polsce mu wypadało zrobić, czyli znalazł żonę, spłodził syna i zasadził drzewo. Rodzice mu już nie trują, całe otoczenie uznało, że już nic od niego nie może wymagać. Wówczas taki gej mąż i ojciec wraca do swoich seksualnych instynktów. Z zoną seksu nie uprawia, chociaż ją lubi jako partnerkę, ale partnerkę niełóżkową (co samo w sobie jest podobno wystarczające do rozwodu - chociaż kobiety argumentują, że "on" jest dobrym partnerem pomimo bycia gejem).

Wówczas to jej wybór, jeśli chce żyć do końca życia niezaspokojona seksualnie z mężem gejem i narażać się na choroby (geje w Polsce często nie tworzą stałych związków, zwłaszcza jeśli mają rodziny (żony i dzieci), lecz uprawiają przygodny seks), tylko dlatego, że ją kiedyś oszukał i mają w wyniku tego oszustwa ślub i dziecko, to jest jej ewidentne poświęcenie. Być może myśli, że poświęca się dla dziecka. Być może warto, być może nie. Każda kobieta musi sama to przemyśleć. Sam brak seksu może być trochę słabym argumentem w polskim sądzie, więc jednak dobrze by było gejostwo i zdrady męża udowodnić.

A do tego wystarczą programy komputerowe monitorujące działalność użytkownika. Są wielokroć tańsze niż usługi detektywów.

Napisał(a): lidia357 -

detektyw24? nie polecam, moja kolezanka zostala oszukana... tak samo jak przez detektywa 3m... nie bede pisac szczegolow bo to nie czas i miejsce... ale musiala zrobic poprawke zlecenia i spisala sie detektywkobieta z gdanska... nie naciaga na koszty, wszytsko zgodnie z umoa... wiem ze koszty moga zaczynac sie od 100 zl netto za godzine, zlecenie jak wyczytacie na stronie jest wyceniane indywidualnie w zaleznosci od trudnosci itp na poczatku myslalam ze jest to proste pare zdjec i wszystko... jednak nie znalam planow meza na tyle zeby pomoc szybciej nakryc go z ukochana kochaneczka... liczylam sie z kosztami i jestem zadowolona... moglam od razu zadzownic do tej Pani ale nie bylam przekonana ze kobieta da rade... z mojej perspektywy stracilam z poprzednimi Panami detektywami pieniadze....... ale z Panią K. wszytsko dobrze sie skonczylo! pozdrawiam, pelna wdzecznosci :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ile kosztuje detektyw
  • ile kosztuje wynajcie detektywa
  • dedektywi w lublinie ile kozstuje
  • ile kosztuje sledzenie zony
  • ile kosztuje wynajecie detektywa
  • ile kosztuje dedektyw
  • detektyw cennik forum
  • odz detektyw ceny
  • detektyw zdrada pozna
  • Ile kosztuje detektyw walbrzych
  • ile kosztuje usuga detektywistyczna
  • jak wynaj detektywa
  • Ile kosztuje prywatny detektyw
  • detektyw wocawek
  • ile bierze prywatny detektyw
Do góry strony: Ile kosztuje wynajęcie detektywa?