474
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń43 tys.
  • Odpowiedzi35
  • Ocen na +12
474 ppt ?

Ile kosztuje wynajęcie detektywa? (36)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Ile kosztuje wynajęcie detektywa?

Napisał(a): edskowronek -

Współpracowałem raz z detektywem. Kwestie firmowe, bo musiałem dojść, gdzie jest klient, który nie zapłacił sporych faktur. Faktycznie udało się gościa znaleźć. Pomagał mi Tomasz Anioł . Agencja ma biura w Katowicach , Warszawie oraz Poznaniu ale działają na terenie całej Polski . Konsultowałem się wstępnie za darmo. Przedstawił mi scenariusz działania, wszystko zaakceptowałem. Nie miałem wielkich nadziei na początku, ale bardziej opłacało się szukać dłużnika niż olać sprawę. Dobra inwestycja, zwróciła się mocno. Pan Tomasz od razu zadbał o konsultacje z prawnikiem, więc cała sprawa od znalezienia dłużnika do windykacji potoczyła się bardzo szybko.
INTERIA.PL

Napisał(a): defis -

Czasem detektyw to ostatnia deska ratunku i też spotykam się z coraz większą popularnością tych usług wśród znajomych. Ja ze swojej strony polecam biuro Detektywistyczne Secret Spy http://www.se(...)spy.pl/. Mają swoje siedziby we Wrocławiu, Poznaniu i Lesznie. To doświadczeni profesjonaliści, warto skorzystać z ich pomocy.

Napisał(a): propek1234 -

Odkryłem zdradę żony przez zespół detektywów aniolkrupski.pl. Nie wnikam w szczegóły operacyjne, ale miałem już pewność po trzech dniach od nawiązania współpracy ;) Żona chciała się ze mną rozwieść oczywiście ze wszystkimi profitami, ale dzięki dobrze zebranym dowodom i dzięki świadkowi w postaci detektywa nie miała szans w walce. Od razu poszła na ugodę. Wzięła, co dałem z dobrej woli i się rozstaliśmy. Nie ma sensu oszczędzać na detektywie, tyle ode mnie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ile kasuje detektyw
  • detektyw do wynajecia w szwecji
  • wynajcie prywatnego detektywa
  • ele kosztuje detektyw
  • zdrady detektyw ursus
  • detektywi rybnik
  • chelm cena wynajecia detektywa
  • jak dostac sie do programu zdrady -j jaki koszt
  • zdrada detektyw
  • prywatny detektyw cennik
  • ile kosztuje detektyw zdrada
  • ile kosztuje detektyw
  • znany detektyw Lublin forum
  • jaki jest koszt wynajcia detektywa
  • ile kosztuje prywatny detektyw za granica
Do góry strony: Ile kosztuje wynajęcie detektywa?