13
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń274
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +-7
13 ppt ?

Ile obecnie kosztuje wesele? (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ile obecnie kosztuje wesele?

Napisał(a): katja007 -

Dziewczyny, jestem zatrwożona. Zawsze marzyło mi się wielkie wesele na 100-150 osób, ale chyba będę musiała zrezygnować ze swoich planów. Chodziłam ostatnio z narzeczonym po różnych lokalach i ceny od osoby zaczynają się średnio od 200 zł (najczęściej jest to najuboższe menu). Do tego przecież jeszcze dochodzi zespół muzyczny, fotograf/kamerzysta, samochód, ksiądz i aż strach pomyśleć co jeszcze. Przecież to wyjdzie pewnie z grubo ponad 30 tys. zł. Wy też tyle płaciłyście? Ile obecnie kosztuje wesele? Skąd wziąć na to kasę? Brałyście pożyczki? Oszczędności?
INTERIA.PL

Re: Ile obecnie kosztuje wesele?

Napisał(a): gość -

Jestem na tym samym etapie co ty... Ślub to spory wydatek, my mamy zamiar oszdzedzać, bo tak jak piszesz potrzeba 30 tysięcy. planujemy też co miesiąc coś robić w tym temacie... bo przecież dajesz zaliczki nigdy nie placisz calosci od razu, takze za 2 miesiace rezerwujemy sale zakolejne dwa kamerzysta i tak dalej...

Ostatnio był program w Tv o zadłużeniech... Specjalista który tam był mowił ze najgorsze co robią młodzi to biora pozyczki na wesele. Koszty nie zwracają sie a mlodzi zostaja z długami. My z mężem nie mieliśmy kasy i zrobilismy obiad na 50 osób. Wszystcy bawili się swietnie łacznie z nami i impreza trwała do rana.

Bym liczyła kilka tysięcy za takie wesele. My się dopiero przymierzamy i koszta cały czas się zmieniają. Mamy na bank wybranego już kamerzystę z firmy bycze filmy. Mają super ujęcia i ceny nie są wygórowane. Jeszcze został nam lokal i ostateczna liczba gości do ustalenia.

Napisał(a): Karolinka20 -

Jeżeli chcemy, żeby wesele było naprawdę niezapomniane, to musimy wszystko dobrać idealnie pod nasz gust, a jednocześnie niedrogo, bo inaczej nie wystarczy na miesiąc miodowy;) Fajne i tanie fotki robią na przykład w Studiu MTJ w Warszawie, znajdzie się też na pewno jakaś dobra i tania orkiestra. Tylko trzeba uważać, bo jak coś będzie się wydawało zbyt tanie, to raczej podejrzane firmy się pod tym kryją.:)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ile obecnie kosztuje wesele?