61
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +2
61 ppt ?

Ile płacicie za ogrzewanie? (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Ile płacicie za ogrzewanie?

Napisał(a): Gość -

Mi wychodzi około 600-700 zł/mc z CWU i kuchenka gazową. Mieszkam w 1/2 domku jednorodzinnego - 98 m2. Zauważalna jest gorsza jakość gazu na weekend. W tygodniu temp. na piecu wynosi 80 st.C, a w weekend 60-75 st.C. Nie wiem co oni robią z tym gazem w weekendy??? :( :O

62m2 w starym budownictwie, temp wewnatrz 19 st +-1st, Mam nowe okna, grzejniki i piec gazowy kondensacyjny - ogrzewanie z cwo i gotowaniem 150-250m3 gazu na miesiąc, zależnie od temp na zewnątrz. Problemem jest wilgoć w pokojach, bo sciany nieocieplone. Obecna cena gazu na śląsku to 1,73zl/m3. Myślę, że co na węgiel byłoby nieco tańsze, ale doliczając koszty robocizny i częstrzego malowania, gaz wychodzi na plus

Ogrzewanie gazem ziemnym, dom ok 120 m2 plus piwnica, woda plus gotowanie - w ostatnich dwóch miesiącach ostrej zimy - 1000 zł za 2 miesiące. Ale fakt, że nie urzymuje jakiejś specjalnie wysokiej temp, w domu, bo nie lubię. Poza sezonem jest to ok 100 zł za 2 miesiące. Średnie ogrzewanie plus woda plus gotowanie to jakieś 225 zł/m-c.

mieszkanie 50m w starej kamienicy, nieocieplona, parter na śląsku wśród zabudowań. wymienione okna na pcv.
Teraz przy tych temperaturach wychodzi tona węgla na niecałe 2 miesiące, w zeszłą zime wyszło niecałe 2 tony węgla. Temperatura prawie ciągle w mieszkaniu od 20 stopni do 24

Napisał(a): -

zdecydowanie za dużo:) Nie wiem jak to się dzieje, próbuję oszczędzać, nie raz w zimie ubierałam kilka warstw ubrań, bo tak mi było zimno a rachunki i tak były te same. To chyba czysta złośliwość:) Tylko kogo? Szukam jakiegos rozwiązania od dłuższego czasu, na razie bez skutku

Mnie też kosztuje znacznie więcej niż bym chciał. Chociaż staram się jak mogę żeby zaoszczędzić, to jednak kiedy widze rachunki to zawsze się pytam skąd to się wzięło :D W zasadzie nie grzeję prawie wcale, jedynie zimą przy naprawdę silnych mrozach. Mam ocieplony blok, więc nie trzeba mi dużo, żeby w mieszkaniu było ciepło.

limonka5000 zdecydowanie za dużo:) Nie wiem jak to się dzieje, próbuję oszczędzać, nie raz w zimie ubierałam kilka warstw ubrań, bo tak mi było zimno a rachunki i tak były te same. To chyba czysta złośliwość:) Tylko kogo? Szukam jakiegos rozwiązania od dłuższego czasu, na razie bez skutku
Moi rodzice też szukali skutecznego sposobu żeby oszczędzić na ogrzewaniu domu.
PO konsultacjach zdecydowali się na wymianę okien na pasywne. Wybór padł na okna firmy POL-SKONE z tego względu, że mają wysoką przepuszczalność światłą dziennego co za tym idzie bardzo dobry współczynnik przenikania ciepła.

Napisał(a): gość -

Roczny koszt to 3500 złotych - tyle płacimy za ogrzewanie 150 metrów. Ale to dzięki nowemu zestawi c.o. które wdrożyliśmy - wybrane w sklepie e-inclusive. Zmiana dała spore oszczędności. W poprzednich latach kosztowało nas to nawet dwa razy więcej.

Napisał(a): gość -

2 Na pewno nie warto pracować z Marcinem Mazurkiem z Lublina lat. ok. 30. Przestrzegam przed zatrudnianiem w Polsce i Dublinie Marcina Mazurka -do prac wykończeniowych , remontowych i budowlanych. To niesolidny człowiek. W Polsce pobrał dużo materiałów z hurtowni, sklepów i nie zapłacił. Źle wykonywał prace i nie miał już klientów w kraju. Uciekł do Dublina. Pracowałem z nim w Dublinie i tam też wykazał się brakiem solidności i nadużywaniem alkoholu. Często tracił prace. Nie płaci czynszu i okrada kolegów. Po jego robocie zostają tylko usterki i zapchane rury i butelki po piwie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ile pacicie za gaz
  • ile pacicie za ogrzewanie warszawa 2015
  • ile placicie za centralne ogrzewanie przez zime-forum
  • ogrzewanie ile pacicie jakie mieszkanie
  • piec gazowy do co 240m
  • ile pacicie za ogrzewanie mieszkania 100 metrowego
  • ile pacicie za ogrzewanie gazowe domu
  • jak placi sie za gaz ziemny w sezonie zimowym
  • ile placicie za CO gazowe
  • ile placicie za gaz ziemny
  • ile paci si za gaz w dom
  • ile placi si za m2 ogrzewania
  • ogrzewanie gazowe w bloku forum
  • ile placicie za ogrzewanie gazem 100 metrowego domu forum
  • Ile placicie za gaz przy 120 m2
Do góry strony: Ile płacicie za ogrzewanie?