0
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń0
  • Odpowiedzi44
  • Ocen na +0
0 ppt ?

imię dla chłopca (45)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: imię dla chłopca

Napisał(a): KwestiaPodejscia -

Radzę to potrójnie przeanalizować, imię jest "bagażem" dla dziecka na całe życie. Więc czasem warto nie porywać się na szczególną oryginalność, nie tylko ze względu na ośmieszenie dziecka przez grupe rówieśniczą, ale również ze względu na czekającą go dorosłość. Trudno traktować równie poważnie pana Michała i pana Kolina - nawet przy porównywalnym wykształceniu i doświadczeniu. Pół biedy jeśli dziecko wybierze np. kariere artystyczną, wtedy takie imię może nawet być atutem, ale juz dla inzyniera, pracownika naukowego, czy rzemieślnika jest zwyczajnie niepoważne.

Napisał(a): zikaBBthatlived -

KwestiaPodejscia Radzę to potrójnie przeanalizować, imię jest "bagażem" dla dziecka na całe życie. Więc czasem warto nie porywać się na szczególną oryginalność, nie tylko ze względu na ośmieszenie dziecka przez grupe rówieśniczą, ale również ze względu na czekającą go dorosłość. Trudno traktować równie poważnie pana Michała i pana Kolina - nawet przy porównywalnym wykształceniu i doświadczeniu. Pół biedy jeśli dziecko wybierze np. kariere artystyczną, wtedy takie imię może nawet być atutem, ale juz dla inzyniera, pracownika naukowego, czy rzemieślnika jest zwyczajnie niepoważne.
No dlatego odrazu mowilem - Mohamed.

Napisał(a): Air842 -

Marduk1986
~Dżesika --------------------Błajan -------------------------!
Stare i niemodne :) Już 20 lat temu w Polsce takie imiona nadawano.Ja stawiam na Odyseusza,bo sam chciałbym mieć tak na imię :)
Nic nie jest takie na jakie wyglada"" jakbys mial imie Odyseusz pewnie chcialbys miec imie Marduk

Napisał(a): Marduk1986 -

abce
Marduk1986 Nie jestem dziewczyną ale odpowiem,Odyseusz :)

Chyba że ktoś woli patriotycznie,no to Jarosław,Lech lub Antoni (to już jest obce imię) ;)
...i Tadeusz !
To są piękne imiona bo i patroni są wspaniali.
Odpada,Tadeusz nie jest polskim imieniem tak jak Antoni.Szkoda tylko że ci dwaj co ukradli księżyc mimo niepolskiego pochodzenia dostali polskie imiona.

Napisał(a): Marduk1986 -

Air842
Marduk1986
~Dżesika --------------------Błajan -------------------------!
Stare i niemodne :) Już 20 lat temu w Polsce takie imiona nadawano.Ja stawiam na Odyseusza,bo sam chciałbym mieć tak na imię :)
Nic nie jest takie na jakie wyglada"" jakbys mial imie Odyseusz pewnie chcialbys miec imie Marduk
Zastanawiałem się nad tym kwadrans temu,imię Marduk też mi się podoba,i też jest rzadko spotykane,nie ważne że to nie polskie imiona,tak serio uważam że te dwa imiona są piękne :)
Jeszcze mogłoby być Enki,też ładne :)

A tu info o Marduku,bóstwo opiekuńcze Babilonu,małżonek bogini Sarpanitu (imię dla dziewczyny też już mamy :))https://pl.wi(...)/Marduk
« Wróć do tematów
Do góry strony: imię dla chłopca