11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń31
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +18
11 ppt ?

INFO TVPis dało wykładnie szczęścia (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

INFO TVPis dało wykładnie szczęścia

Napisał(a): ireneo -

Gdyby nie ona, ta wykładnia szczęścia na nic wysiłki sztabu piłkarskiego, 4 lata pracy. Dobrą rękę miał sekretarz Jarosław. Chłop wie na kogo postawić.
Na meczu był też i Andrzej D. ale on szczęściem dla PIS-media nie śmierdzi.
Internet sugeruje, by fotkę -maskotkę tej nosić i przy pogodzie. Na szczęście
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: INFO TVPis dało wykładnie szczęścia

czy ona przynosi szczęście, to jeszcze takie pewne nie jest. Że ma szczęście, to już jest. Ki8lka lat starała się o etat sędziowski po odwieszeniu zawieszenia, ale nikt jej nie chciał. W rankingach była najgorszą sędzią w Polsce, . I nagle niebo się otworzyło. Teraz awansowała na miano najgorszego badziewia TK. Szczęście

Napisał(a): buc1 -

ireneo czy ona przynosi szczęście, to jeszcze takie pewne nie jest. Że ma szczęście, to już jest. Ki8lka lat starała się o etat sędziowski po odwieszeniu zawieszenia, ale nikt jej nie chciał. W rankingach była najgorszą sędzią w Polsce, . I nagle niebo się otworzyło. Teraz awansowała na miano najgorszego badziewia TK. Szczęście
Oglądałem reportaż na TvN 24, o Przyłębskiej i jej pobycie w Niemczech, bez komentarza, to trzeba zobaczyć. TVP INFO ,, głupi naród wszystko kupi" autor. Jacek Kurski przypomina mi telewizję Korei i wypowiedzi w tej telewizji, o wojnie, rakietach i wodzu Kim Dzongu. Myślę, że analogia jest trafna?

buc1
ireneo czy ona przynosi szczęście, to jeszcze takie pewne nie jest. Że ma szczęście, to już jest. Ki8lka lat starała się o etat sędziowski po odwieszeniu zawieszenia, ale nikt jej nie chciał. W rankingach była najgorszą sędzią w Polsce, . I nagle niebo się otworzyło. Teraz awansowała na miano najgorszego badziewia TK. Szczęście
Oglądałem reportaż na TvN 24, o Przyłębskiej i jej pobycie w Niemczech, bez komentarza, to trzeba zobaczyć. TVP INFO ,, głupi naród wszystko kupi" autor. Jacek Kurski przypomina mi telewizję Korei i wypowiedzi w tej telewizji, o wojnie, rakietach i wodzu Kim Dzongu. Myślę, że analogia jest trafna?

nad wyraz trafna. Za hejtowali prezydenta. Każdy widział jego obecność więc wyeksponowali tę babę.

Napisał(a): buc1 -

ireneo
buc1

nad wyraz trafna. Za hejtowali prezydenta. Każdy widział jego obecność więc wyeksponowali tę babę.
Dokładnie i w ten oto sposób mamy ,, dobrą zmianę przy korycie".

gość Czy to ta ktorej mąż był TW i za kase donosil na kolegów? No ale są TW pierwszego sortu a oni sa OK i drugiego sortu a ci są" Bolkami" i innymi mordami.
Ta i tylko ta. Jeśli współpracował STASI to pewnie ma wycieki. A nie wykluczone, że na I sekretarza KC PIS. Ot, taka podręczna teczuszka. która pozwala umościć wybrane stołki.
« Wróć do tematów
Do góry strony: INFO TVPis dało wykładnie szczęścia