1
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń15
  • Odpowiedzi1
  • Ocen na +1
1 ppt ?

interia 360 Powrot DO (2)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

interia 360 Powrot DO

Napisał(a): ~askobar7 -

Witam

Mam pytanie natury organizacyjnej.
Czy jest mozliwe aby na lamy Interii wrocil blog Dziennikarstwa Obywatelskiego?
Moim skromnym zdaniem, byla to prawdziwa oaza, wolnosci slowa i wypowiedzi, cenzura byla naprawde ograniczona do minimum, i pozwalala na krytyke ktora normalnie nie przechodzi na stronie glownej.
No i przede wszystkim pozwala na spojrzenie z innego punktu widzenia kazdego kto chce sie wypowiedziec i ma cos do powiedzenia.
Pamietam, ze na Interii 360 pojawilo sie wiele ciekawych a nawet naukowych artykulow ktore spokojnie mogly konkurowac z profesjonalnym dziennikarstwem zawodowym.
Co na to interia?
Wiem ze trudno jest utrzymac takie cos.... mysle ze umowna oplata rejestracyjna na rzecz interii byla by w porzadku wzgledem interii, i ograniczyla troche spamerstwo z trolizmem wsrod samych DO.
np strzelam 20zl 30zl? za rejestracje. Mysle ze warto.
pozdrawiam
askobar7
INTERIA.PL

Re: interia 360 Powrot DO

Napisał(a): ireneo -

Nie warto. Jest wiele ciekawych artykułów, choćby moich. Krytycznych także. Wystarczy przestrzegać konstytucji dla tego forum. Nie znam uwarunkowań, domyślam się, ale gdybać nie będę, jednak wg mnie wskazanym byłoby wymaganie zalogowania się . Frekwencja mogłaby nawet wzrosnąć. A wielu przypomniałoby sobie dobre wzorce i nauki z dzieciństwa. Dotyczące kulturalnego zachowywania się w zbiorowości, nawet anonimowej.
« Wróć do tematów
Do góry strony: interia 360 Powrot DO