459
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń27 tys.
  • Odpowiedzi108
  • Ocen na +322
459 ppt ?

IRAŃCZYK ZAATAKOWAŁ KOŚCIOŁ NA MOKOTOWIE. (109)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: IRAŃCZYK ZAATAKOWAŁ KOŚCIOŁ NA MOKOTOWIE.

Napisał(a): ~pytaj -

Najbardziej interesuje mnie kim z imienia i nazwiska jest ten Irańczyk, od kiedy i na jakich zasadach przebywa w Polsce i jak to się stało, że zachował się jakby rozum postradał albo wykonywał czyjeś polecenia, ale kogo i dlaczego?

Napisał(a): ~normalny -

~Pitu Pitek Odpowie tylko za zdewastowanie mienia? Jak w Londynie Polacy rozrzucili tylko boczek w meczecie to od razu oskarżono ich o napaść na tle religijnym, a temu tylko stawiają zarzut zdewastowania mienia. Poza tym ludzie na Mokotowie to du-y przez wielkie D, powinni go sami tam rozliczyć nie mieszając w to żadnych służb.
Ale nikt nie pisze co on faktycznie takiego zrobił. Może wysiusiał się w pobliżu kościoła. A to już jest siła wyższa.

Napisał(a): ~Zdzisław -

~Pitu Pitek Odpowie tylko za zdewastowanie mienia? Jak w Londynie Polacy rozrzucili tylko boczek w meczecie to od razu oskarżono ich o napaść na tle religijnym, a temu tylko stawiają zarzut zdewastowania mienia. Poza tym ludzie na Mokotowie to du-y przez wielkie D, powinni go sami tam rozliczyć nie mieszając w to żadnych służb.

Napisał(a): ~inka -

~basia
~Polska Do paki go na kilka miesięcy a potem obowiązkowa deportacja !
Nie patyczkować się - po każdym bandyckim występku i karze - zawsze powinna być deportacja i dożywotni zakaz wjazdu do Polski !
popieram
mam inne zdanie wywalic natychmiast z zakazem wjazdu na zawsze,nie bedę gnojka utrzymywac za moje podatki ale PiS to cieleta miłosierne ,pewnie zostanie
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • iranczyk-zaatakowal-kosciol-na-mokotowie
Do góry strony: IRAŃCZYK ZAATAKOWAŁ KOŚCIOŁ NA MOKOTOWIE.