Komentarze (73)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Małgorzata -

Jad pszczeli ma zastosowanie w medycynie - nie tylko w walce z HIV - ale również w zwalczaniu innych chorób: zwyrodnienie stawów i kręgosłupa, przy chorobie reumatoidalnej i stwardnieniu rozsianym. Ja spotkałam się również z użyciem jadu pszczelego w kosmetykach BeeYes - naprawdę coś w tym jest!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ja_84 -

Wirus HIV jest nam niezbędny. Co się stanie, jeśli nic nie będzie ograniczało populacji ludzi w Afryce gdy już teraz mają problem z dostępem do wody i pożywienia?
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): {}{}{} -

Jak rozumiem trzeba pedałów wsadzić do uli i po zawodach ??? Zawsze najprostrze rozwiązania są najbardziej skuteczne !
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): :/ -

przestańcie być tacy zacofani i wierzyć w jakieś zabobony z lat 90 ubiegłego wieku iż to geje lub narkomani są tylko roznosicielami tej choroby.
przyznajcie się ilu z was zbadało się na obecność hiv-a po zmianie partnera/partnerki? niektórym zdarzyło się zawojować w stanie upojenia alkoholowego bez prezerwatywy z dopiero co poznaną/ym dziewczyną/chłopakiem na parkiecie skąd wiadomo czy on/ona jest zdrowa? O to wszystko obwiniam system szkolnictwa. zgoda jest jakieś tam WDŻ w szkołach ale zazwyczaj nikt nie uważa na tych zajęciach a i same kwalifikacje kadry nauczycielskiej są dosyć wątpliwe(najlepiej gdyby zajęcia te prowadził ktoś z wykształceniem medycznym- lekarz/ratownik med/pielęgniarka)
Odpowiedzi (2)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Stefan -

a z tego co mi wiadomo HIV i AIDS nie istnieje za to świetnie sie sprzedają leki na tą wymyśloną chorobe
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Ulorz -

**** żeby tylko do tego czasu cholerne bambry nie wytruły kochanych pszczółek . Wielu z nich ma w duszy przepisy dotyczące czasu stosowania oprysków .Normalne chamstwo !!!!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Sever79 -

Z tego co mi wiadomo, to wirusy mają najlepszą zdolność mutowania, uodparniania i zmieniania się. Wirus grypy z roku na rok wytwarza nowe szczepy, mutacje i odmiany. Więc jeśli HIV jest wirusem, to ma takie same możliwości. Póki co nie został skutecznie zaatakowany odpowiednim lekiem lub metodą. Ale jak nadejdzie taki dzień, to powinniśmy liczyć się z tym, że powstaną inne odmiany HIV. Korporacje farmaceutyczne będą dalej zarabiać, tworząc coraz to nowsze leki i metody wyleczenia, laboratoria naukowe będą dalej zgarniać dotacje na badania nad kolejnymi odmianami HIV, a my zwykli ludzie będziemy umierać.... Przecież HIV i AIDS to nie wybryk natury ale sztucznie stworzone choroby, mające na celu zmniejszenie populacji ludzi na ziemi. Prawdopodobnie lek istnieje już ale jest tylko dla elit, rządów i wysoko postawionych osobistości tego świata. Gdy liczba ludzi odpowiednio zmaleje to lek zostanie "nagle" odkryty. A im większa będzie skala zarażenia na świecie, tym droższe będzie to lekarstwo.
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): hihihhi -

Jad Niesioła wszystko zabija nawet szczaw.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ppp -

Akupunktura penisa ,wzwód pełny i objętość znaczna.Już nie długo wiosna ,jabłonie zakwitną na golasa do sadu lub do lasa.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz