204
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi84
  • Ocen na +0
204 ppt ?

Jak Ci poszło na maturze z polskiego? Dyskutuj o wynikach! (85)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak Ci poszło na maturze z polskiego? Dyskutuj o wynikach!

Napisał(a): Anto -

No i jesteśmy po maturze z polskiego. Jaki temat wybraliście? Jak Wam poszło? Dużo stresu? Jak oceniacie poziom pytań?
Moja córa twierdzi, że tematy opisówki nie były łatwe. Jedynie Przedwiośnie pamiętała w miarę dobrze i konflikt Baryki i Gajowca i pisała o roli autorytetu w społeczeństwie.
A tak ogólnie to mówi, że jest zadowolona. Mam nadzieję, że to się przełoży na wynik z egzaminu, bo przecież nie jest łatwo rozszyfrować te klucze.

Jutro kolejne starcie - matematyka. Chyba większość czuje przed nią co najmniej lekki dyskomfort. Jak poradzić sobie ze stresem przedmaturalnym? Macie jakieś rady?
INTERIA.PL

Re: Jak Ci poszło na maturze z polskiego? Dyskutuj o wynikach!

Napisał(a): gość -

Polski przeżyłam, nie było tak źle wcale, wszystkie tematy były przecież omawiane, więc dziwne, że Twoja córka ich nie znała, chyba, że faktycznie zapomniała ze stresu. Ja się najbardziej boję matematyki faktycznie. Bo o ile na polskim wymyślisz to na matmie nie bardzo...

A ja się matematyki nie boję, z niej czuje się najbardziej pewnie. Tematy z polskiego niezbyt mi spasowały, ale zawsze coś się wymyśliło ;) Zobaczymy przy wynikach! W każdym razie powodzenia wszystkim piszącym!

Tematy z polskiego były powiem wręcz śmieszne. Temat z wierszem w ogóle nie dla mnie. Zero. A " Przedwiośnie" hmmm.. treśc w mare znałam, ale ten autorytet? Napisałam, że ten Gajowiec to on w tych jego nauczycielach miał autorytet co ich portrety na ścianie wisiały, a o Cezarym to nie wiedziałam co. A tekst cztania ze zrozumieniem maaaaaaaaaasakra! kto to w ogóle wymyślał.. Ważne że max. ilość punktów to 70, a żeby zdać trzeba mieć 21:) Mam nadzieję że mi się uda.

Kiepsko.Nie wstrzeliłem się w temat.Myślałem że będą Dzieła Stalina,Myśli Lenina, czy temat Żydów w systemie Komunistycznym.Mogli dać koło ratunkowe w postaci analizy okrągłego stołu:(( Dno i 8 metrów mułu

U mnie było odwrotnie przed polskim sie troche stresowałem bo miałem dlaczego xD. Praktycznie żadnej lektury nie czytałem albo nie pamiętałem ale zawsze coś tam w głowie zostało. Polegałem po prostu na fragmentach które tam podali i już. Za to matma i ang to dla mnie bedzie pikuś zero stresu :). Dopiero powróci pewnie przed ustną z polaka a potem znowu lajcik ustny ang :).

pożyjemy zobaczymy, temat jak temat - jak się zna odpowiedź do prosty. Ale kurde autorytet...zabilo mnie to słowo. Po czasie dopiero załapałem żeby napisać ze ci ze scian to autorytet ale bardziej ogólnie ze jest on wazny itd. ogólnie myślę, że nędza. Trudno po 12 latach bez szkoły i przeczytaniu streszczenia wydobyć coś więcej ale może trafie raz może dwa w klucz plus styl kompzycja itd. jak cąłość da 14 pkt to będzie dobrze.
Praca z tekstem...nie była zła myślę że to 8-10 pkt można chwycić więc całość 22-24pkt a więc do przodu. O ile się nie myle ;)
daje sobie 60% na zdanie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • boj si matury z polskiego
  • boje sie matury z polskiego
  • matura z polskiego forum
  • matury z polskiego forum dydkusyjne
  • boje sie wynikow matury z polskiego
  • jakie s opinie o maturze z polskiego maj 2013
  • tematy na maturze z poslkiego forum
  • ile na maturze jest tematów na polskim
  • polski matura forum
  • tematy na mature polski forum
Do góry strony: Jak Ci poszło na maturze z polskiego? Dyskutuj o wynikach!