395
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń32 tys.
  • Odpowiedzi51
  • Ocen na +60
395 ppt ?

Jak duży biust .. (52)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak duży biust ..

Napisał(a): ~Bedney58 -

Moja partnerka z którą mieszkam w Hiszpanii ma 80G i swój oryginalny a ma 37 lat,nikt nie wierzy że taki biust można mieć bez ingerencji lekarza,a jak robi mi hiszpana to totalny odlot,
i jestem zauroczony i zakochany w tych jej pięknych piersiach.pozdrawiam

Napisał(a): ~franek -

~Bedney58 Moja partnerka z którą mieszkam w Hiszpanii ma 80G i swój oryginalny a ma 37 lat,nikt nie wierzy że taki biust można mieć bez ingerencji lekarza,a jak robi mi hiszpana to totalny odlot,
i jestem zauroczony i zakochany w tych jej pięknych piersiach.pozdrawiam
Dziewczyna z duzym biustem wyglada jak by miała 3 głowy. masz spora zabawe szukajac jej usteczek. Ja przerabialem za 10 lat zmienisz zdanie pomylisz z posladkami.

Napisał(a): ~gosc -

No tak pokaz mi kogoś komu to się podoba jak chcesz miec reklamę za darmo tak jak ta walnięta i to zdrowo to zrobi z siebie nie wiadomo co i reklama jest z głową to ma na pewno bo jak co innego napisac o takie durnej babie wystarczy popatrzec co sobą reprezentuje i już mdli na jej widok do pośmiania dobra jest pewnie cudzoziemka no ale tam to każde większe dziwadło to robi furorę bo im głupsza to tym lepsza jest a ta to fenomen głupoty ............w/w/o potwierdzają jasne i czarne .

Napisał(a): ~sonia -

~Urszula O cycki trzeba dbać . Jestem po trzydziestce i mojemu facetowi ciągle się podobają .
Po kąpieli masuję je śniegiem w zime a poza sezonem lodem . Jest to nieprzyjemne na początku ale efekt jest zadziwiający .
Możecie zobaczyć
A co to daje smarowanie tym śniegiem czy lodem ???????
Biust masz fantastyczny jak na swój wiek .
Nie wyobrażam sobie tortur żeby masować moje piersi czymś zimnym ........ No chyba żeby stałe się bardziej atrakcyjne .. Muszę sprawdzić to na necie

Napisał(a): ~Viktor -

~Urszula O cycki trzeba dbać . Jestem po trzydziestce i mojemu facetowi ciągle się podobają .
Po kąpieli masuję je śniegiem w zime a poza sezonem lodem . Jest to nieprzyjemne na początku ale efekt jest zadziwiający .
Możecie zobaczyć
Bes sensu . ja lubię durze balony . Czy ty się chwalisz

Napisał(a): ~Viktor -

GretaMK A mój jest obwisły >>>>> tak sie mi wydaje >>>>>>
Wolała bym mięć mniejsze cycki zato zgrabne
A teraz zaczęły mi po prostu zwisać ... Mam fajnego faceta ale chyba nie jest głupi widząc coś takiego. Nabawiłam się kompleksów przez to

Naprawde ci zwisają . Nie diwie się że masz kompleksy . Stara i głópia żeby takie flaki pokazywać w internecie

Napisał(a): ~gosc -

O doprawdy co ty nie powiesz od kiedy to facet ma cycki chyba jakiś odmieniec albo może słoń z wielką nadwagą i duch śmieje się zamiast tak jęczec to do roboty z sadłem i zaraz masz spokój każdą prześcigniesz jak tyle zjadac będziesz a już masz pokaznych rozmiarów ale z obżarstwa moja ty GARBO oj no to jak zwykle pokąsałem cie ale nie martw się prawie na złośc po naszemu mniej żryc.................wybrany.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak duży biust ..