829
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń69 tys.
  • Odpowiedzi110
  • Ocen na +98
829 ppt ?

Jak duży biust .. (111)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak duży biust ..

Napisał(a): ~aluk -

W dużych firmach i korporacjach rozmowy kwalifikacyjne polegają na tym, że dureń-idiota czyli rekruter rozmawia z durniem-idiotą, czyli chętnym do pracy i obaj udają że duniami nie są. To szczyt prymitywizmu, gry pozorów, uśmieszem, mina si liczą.... to tylko idioci. Niech się spalają w takich firmach, potem będzie ich juz tylko mnij.

Napisał(a): ~sumowanie -

GretaMK A mój jest obwisły >>>>> tak sie mi wydaje >>>>>>
Wolała bym mięć mniejsze cycki zato zgrabne
A teraz zaczęły mi po prostu zwisać ... Mam fajnego faceta ale chyba nie jest głupi widząc coś takiego. Nabawiłam się kompleksów przez to
Pokaż swojemu facetowi jaką focie zamieściłaś na forum, chyba nie jest głupi... :)))))))

Napisał(a): ~gość -

~Urszula O cycki trzeba dbać . Jestem po trzydziestce i mojemu facetowi ciągle się podobają .
Po kąpieli masuję je śniegiem w zime a poza sezonem lodem . Jest to nieprzyjemne na początku ale efekt jest zadziwiający .
Możecie zobaczyć
Koniecznie wdziej biustonosz, bo nawet i te masaże nie pomogą, za rok, dwa będziesz się wstydziła sama siebie... :P

Napisał(a): ~jaseksi -

~dor Czy wartościowi ludzie eksponują dupę i cycki? Odpowiedż jest oczywista.Jak głowa pusta to chociaż cycki może napompować i pokazać.Bo głowy tak łatwo nie napompuje.biedactwo
ja mam i duże cycki i olej w głowie ,więc te moje cycusie są dla mojego pieszczoszka które je uwielbia a na zewnatrz jestem -MADRA KOBIETA.DUPY NIKOMU NIE POKAZUJĘ ANI CYCÓW.Kocham tylko mego kochanego misiaczka i jest OK!!!!

Napisał(a): ~Lew -

Kocham Wielki Biust! Już jako 6 latek w pierwszej klasie szkoły podstawowej wpatrywałem się godzinami w Biust mojej Nauczycielki młode Anny. Dziś zatrzymuję wzrok tylko na Biuście większym od FF. To jest wspaniałe uczucie oglądać a szczególnie masować taki duży Biust.
Panowie! Kochajmy i popierajmy kobiety z Wielkim Biustem! To One są prawdziwymi Kobietami!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak duży biust ..