612
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń51 tys.
  • Odpowiedzi82
  • Ocen na +75
612 ppt ?

Jak duży biust .. (83)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak duży biust ..

Napisał(a): ~kobietaseksi -

Niekoniecznnie z upływem lat biust jest OBWISŁY.JA daaawno skończyłam 40 tkę a moje piersiątka są CACY!!!Jedrne i okrąglutkie i rozmiar E,tak więc ro dar natury .No idbam i nie.Codziennie masuję zimną wodą i balsamem.Ale potem do buzi mojego misiaczka.

Napisał(a): ~gosc -

Przestań bo czytac nie idzie duży biust to duży zawsze kobieta ma z nim kłopoty nie ma tylko jak kasę ma widziałem taka kobietę kiedyś maiła duży a teraz po operacji taki w sam raz ale jak nie ma kasy zawsze ma się kłopoty z nim więc pisz prawdę nie bajki dla bogatych bo nie dla ulicy...................potwierdza to duch.................wybrany.

Napisał(a): ~Ww1 -

Nie przesadzajcie dziewczyny, biust wcale nie musi być duży żeby był śliczny. Dla mnie ważny jest kształt, nie wielkość. Generalnie macie facetom czym zawracać w głowie.... ja uwielbiam ładny biuścik. Pozdrawiam martwiące się niepotrzebnie.

Napisał(a): ~WASeba -

Wszystko zależy od skali i proporcji. Nie podoba mi się zarówno bardzo mały biust ale też nie podoba mi się nadmiernie duży, to zależy od sylwetki. Według minie kobieta powinna mieć wyraźny biust aby nie musieć nosić specjalnych "unoszących" czy "powiększających" biustonoszy czy innych tricków odzieżowych. To pierwsza sprawa, jeśli mówić o jakimś kanonie piękna, czy ideale. Natomiast jest druga ważna sprawa, że jak jakaś pani wpadnie w oko to naprawdę to, czy ma ona większy czy mniejszy biust zdecydowanie traci na znaczeniu. To dla panów jest na pewno ważne jak ktoś chce się "zabawić" czy pochwalić "nową zdobyczą" ale czy na takim traktowaniu paniom powinno zależeć?

Napisał(a): ~Babcia Ela -

~Viktor
~Urszula O cycki trzeba dbać . Jestem po trzydziestce i mojemu facetowi ciągle się podobają .
Po kąpieli masuję je śniegiem w zime a poza sezonem lodem . Jest to nieprzyjemne na początku ale efekt jest zadziwiający .
Możecie zobaczyć
Bes sensu . ja lubię durze balony . Czy ty się chwalisz
"Durzy" to Ty jesteś głuptas, niedouczony głuptas!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak duży biust ..