99
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi30
  • Ocen na +3
99 ppt ?

Jak ją przekonać, że to już czas? (31)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak ją przekonać, że to już czas?

Napisał(a): Edmi -

Czy moja dziewczyna mnie kocha? Nie potrafię jej zrozumieć. Mamy po 27 lat i jesteśmy ze sobą już dwa miesiące, a ona nie chce iść ze mną do łóżka. Zawsze jak już do czegoś zaczyna dochodzić, to ona przerywa i gasi wszystkie moje zapędy. Złości mnie to i nie wiem, co mam robić. Ona mówi, że to jeszcze za wcześnie. Czy mam czekać i uzbroić się w cierpliwość, czy w jakiś sposób ją zachęcić?

Re: Jak ją przekonać, że to już czas?

Napisał(a): ~stary wuj -

Albo nikogo dotąd nie miała i się boi, albo ma złe doświadczenia związane z szybkim seksem.
Poznaj ją lepiej, zamiast pchać się z oszczepem, zorientuj z kim masz do czynienia, rozpoznaj jej nawyki i kontakty, przyjrzyj koleżankom, rodzinie, związkowi wyznaniowemu (jeśli należy), poznaj jej nałogi (jeśli praktykuje)...

Napisał(a): ~abc -

"Już dwa miesiące", oj człowieku... 'Czy moja dziewczyna mnie kocha" - a Ty kochasz ją? Spróbowałeś zrozumieć, dlaczego tak się zachowuje? Spróbowałeś dowiedzieć się, co jest dla niej ważne? Czy traktujesz ją tylko jako obiekt, który się przeleci i do którego ma się pretensje bo nie chce się dać przelecieć?

Napisał(a): Wildscorpio -

Jesteś oszustem Od kiedy to 2 miesiące znajomości oznaczają, że już czas na seks. Tak robią tylko szmaty. Szanujący się człowiek potrzebuje na poznanie drugiej osoby kilku lat i nawet wtedy nie ma gwarancji, że ja dobrze poznał, bo ludzie bardzo oszukują i potrafią się kamuflować.

Napisał(a): ~stary zgred -

Człowieku jak tak stawia sprawę to pewne jest że ten typ tak ma , i lepiej daj jej spokój bo jest pewnie oziębła z natury . Ja mam trochę lat i wiem co mówię są kobiety które za nic nie przekonasz . Jeśli już się zgodzi to nie licz na czułości podniecenie bo ona tego nigdy nie okaże , będzie z zamkniętymi oczami czekać ąż wreszcie się skończy , bo ma w głowie zakodowane że to gechenna i tyle , na nic nie da się namówić i jeśli to zrobi to bardziej z musu.... bo nie ma innego wyjścia . Jeśli myślisz że się to zmieni to wiec że są takie kobiety i tyle .

Napisał(a): ~ex123 -

Skoro nie ma seksu przez dwa miechy to jeszcze długo nie będzie, Dziewczę tobą manipuluje , na pewno chce wywalczyć jak najwięcej dla siebie . Takie kobiety nawet jak już dadzą , to i tak zawsze będą kupczyć tyłkiem . Uciekaj chłopie jak najszybciej z tego chorego układu.

Napisał(a): ~stokrotka -

to normalne ciebie już ciągnie do łóżka i ja się pytam po co. pracuj nad charakterem i próbuj panować nad pożądliwością bona tym nic nie zbudujesz na długo. dla was facetów to zaspokojenie potrzeby.ja jestem 29 letnia gasiłam mojego faceta długo i on o tym wiedział a jak się spotkaliśmy przez długi czas nawet go nie pocałowałam aż po pól roku czekał. wściekał się pytał co jest itp. myślał, ze ja nie wiadomo jak doświadczona i inne rzeczy. pomimo, ze ja pewna byłam, ze chce z nim być to jest czas dla obu stron do dojrzewania w związku w wielu kwestiach i do łóżka tez (chyba ze to kolejna na zaliczenie i chory seks) jak traktujesz to poważnie z nią to uszanuj to i porozmawiajcie. pod zadnym pozorem nie nalegaj i nie pchaj się z niczym co mogłoby ja skrzywdzić. NIE PRÓBUJ JA PRZEKONAĆ JEDYNIE CO POWINIENEŚ SWOJA DOJRZAŁA MĘSKA POSTAWA UDOWODNIĆ I POKAZAĆ NA CZYM CHCESZ TO ZBUDOWAĆ I JAK BARDZO JEST CI DROGA. u mnie to z czasem procentuje nieustannie bo mój maż widzi pewne rzeczy i powody co nagle to po diable bardzo często lepiej po kilu latach docenia mnie jako kobietę. kobiet które są naprawdę coś warte nigdy nie uszczęśliwi szybkie załatwienie spraw a te wasze 2 miesiące to jest nic.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak ją przekonać, że to już czas?