39
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń323
  • Odpowiedzi36
  • Ocen na +-7
39 ppt ?

Jak kupić mieszkanie w Krakowie ? (37)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak kupić mieszkanie w Krakowie ?

Napisał(a): platek45 -

Pośrednik zazwyczaj odpowiada za bezproblemowe przeniesienie własności. Dodatkowo dochodzi przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, negocjacje, odpowiednia prezentacja. Często też pośrednik nieruchomości wykazuje dużą skuteczność przy ewentualnym podziale majątku. W tym ostatnim przypadku mam bardzo dobre doświadczenia z biurem http://www.gnk.pl/ z Krakowa. Rozwodziłem się i podział nieruchomości był kluczowy dla pogodzenia moich interesów.

Napisał(a): ~margolkah -

To może sprawdź okolice Krowodrza? Jest tam bardzo bezpiecznie, dużo zielonych terenów, blisko do centrum, dworca czy galerii krakowskiej. Powstaje tam fajne osiedle- Nowa 5 Dzielnica- wiec moze to dobry moment, by sprawdzić ich ofertę i zastanowić się nad kupnem mieszkania właśnie tam.

Napisał(a): ~Karol -

180k zł nie wystarczy na 2-pokojowe mieszkanie w centrum Krakowa. Nie czarujmy się, ale aby mieć swoje 50 metrów trzeba liczyć się z kosztem 250-300k zł. Za tą cenę wybierz coś z rynku wtórnego poza Krakowem.
Ja natomiast jestem zauroczona nowym osiedlem Art-City w centrum Krakowa na Grzegórzkach. Osiedle perfekcyjnie skomunikowane, ładnie zaprojektowane, mieszkania nowoczesne i jasne.

Napisał(a): ~Moskal -

Ja swoje mieszkanie kupiłem w nowym apartamentowcu i podpisałem następnie umowę z firmą FriendHouse Apartments, bo chciałem od samego początku zainwestować w mieszkanie przeznaczone na wynajem krótkoterminowy. Super sprawa! Wszystko działa bez problemu, ja dostaję co miesiąc stałą kasę, a mieszkanie jest zadbane.

Napisał(a): ~Kachaaa -

Najlepiej kupić mieszkanie od sprawdzonego dewelopera. Moim zdaniem głupotą jest kupować mieszkania na rynku wtórnym, z tzw wielkiej płyty. Dzisiejsza architektura i budownictwo rządzą się innymi prawami.
Spójrzcie np. na nowoczesne Osiedle 7 Życzeń w Bronowicach Wielkich. Budynki prezentują się dobrze, a układ pomieszczeń jest nowoczesny i funkcjonalny.

Napisał(a): ~Ewelina -

Zastanawiam się nad Twoją decyzją, gdzie postanowiłaś kupić mieszkanie. :) Chyba na Twoim miejscu dołożyłabym nieco i kupiła nowe. Teraz nowe inwestycje są coraz ciekawsze a wcale nie droższe. Sama niedawno zainwestowałam w dwupokojowe mieszkanie z inwestycji Czyżewskiego 1 http://www.cz(...)go1.pl/ Okolica super, mieszkanie takie jakie mi się marzyło. Czekam aż je odbiorę i zacznę urządzać.

Napisał(a): ~Adam -

Ja kupiłem mieszkanie w Krakowie przez pośrednika. Według mnie to jest najlepsza opcja jeżeli chcemy zainwestować w dobrej jakości mieszkanie. To mieszkanie w Krakowie nie jest moim pierwszym mieszkaniem kupionym przez pośrednika. Ten sam pośrednik pomogł mi z zainwestowaniem pieniędzy w apartament nad morzem. Kupiłem apartament na osiedlu Lubicz w miejscowości Rowy. Przy zakupie z pomocą pośrednika minimalizujemy nasz czas jak i oszczędzamy sobie papierkowej roboty.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak kupić mieszkanie w Krakowie ?