12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń26
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +35
12 ppt ?

Jak mam sie zachować na rondzie równorzędnym? (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak mam sie zachować na rondzie równorzędnym?

Napisał(a): Lilith1 -

Kimi, w ruchu okrężnym pierwszeństwo ma pojazd uprzywilejowany, potem szynowy (jeśli są tory), a potem zasada prawej ręki. Ustawiłam to jak piramidę, jeżeli brakuje któregoś elementu ze szczytu, prawo pierwszeństwa przechodzi na kolejny, aż do "prawej ręki". To bardzo proste i łatwe do ogarnięcia :)

Napisał(a): kimikimi -

Lilith1 Kimi, w ruchu okrężnym pierwszeństwo ma pojazd uprzywilejowany, potem szynowy (jeśli są tory), a potem zasada prawej ręki. Ustawiłam to jak piramidę, jeżeli brakuje któregoś elementu ze szczytu, prawo pierwszeństwa przechodzi na kolejny, aż do "prawej ręki". To bardzo proste i łatwe do ogarnięcia :)
A co z tymi z lewej i na wprost?

Napisał(a): Lilith1 -

kimikimi
Lilith1 Kimi, w ruchu okrężnym pierwszeństwo ma pojazd uprzywilejowany, potem szynowy (jeśli są tory), a potem zasada prawej ręki. Ustawiłam to jak piramidę, jeżeli brakuje któregoś elementu ze szczytu, prawo pierwszeństwa przechodzi na kolejny, aż do "prawej ręki". To bardzo proste i łatwe do ogarnięcia :)
A co z tymi z lewej i na wprost?
Ci z lewej do mamra za przekręty, a na wprost jest wysepka... trzeba uważać na Robinsona.
Sorry Kimi, ale zjeżyłaś mnie tym pytaniem.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak mam sie zachować na rondzie równorzędnym?