232
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń18 tys.
  • Odpowiedzi43
  • Ocen na +1
232 ppt ?

Jak mieć dobry seks? (44)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak mieć dobry seks?

Napisał(a): Anko210 -

Czasem mam wrażenie, że moje życie to pasmo niepowodzeń, nic nie układa się tak jak chciałam. Kryzys w związku mi najbardziej dokucza. Wiem, że po części jest to wina tego, że przestaliśmy się zgrywać w łóżku z moim partnerem. Nasz seks teraz to porażka... Powiedzcie, co robić, żeby chociaż w tej kwestii się poprawić? Jakie macie sposoby na dobry seks?
INTERIA.PL

Re: Jak mieć dobry seks?

Napisał(a): qwamac -

Anko210 Czasem mam wrażenie, że moje życie to pasmo niepowodzeń, nic nie układa się tak jak chciałam. Kryzys w związku mi najbardziej dokucza. Wiem, że po części jest to wina tego, że przestaliśmy się zgrywać w łóżku z moim partnerem. Nasz seks teraz to porażka... Powiedzcie, co robić, żeby chociaż w tej kwestii się poprawić? Jakie macie sposoby na dobry seks?
muzyka drinki i pełny spontan

Napisał(a): Sabatnica144 -

Odpocznijcie trochę os siebie i zacznijcie po pewnym czasie na randki się umawiać jak kiedyś,lub spróbujcie czegoś nowego,na pewno masz jakieś fantazje i Twój partner też,opowiedzcie je sobie i zacznijcie realizować,jeśli przyczyną są jakieś problemy z zewnątrz to spróbujcie najpierw tam do ładu dojść,wtedy też w łóżku będzie luz.

Napisał(a): Burnes -

Porozmawiajcie co Was męczy, co moglibyście poprawić , troszeczkę mniej egoizmu i więcej otwarcia na partnera. Wiem, to komunały ale bez tego ani seksu udanego nie będzie ani partnerstwa, tylko rozstanie.

Napisał(a): trocky -

Jest wiele poradników ale żaden nie powie Ci jak wzbudzić powyższe. Jeżeli wygasa pożądanie do mężczyzny, czyli biologicznie tracisz zainteresowanie, wtedy powrót do stanu zainteresowania jest wspinaczka na k2 w japonkach. Na siłę doprowadzisz się do gwałtu bo będziesz robić coś na przymus. Potrzebujecie jeden dobry numerek, który was odblokuje. Musicie się wstawić i polecieć po bandzie. Razem. Nie ma innej opcji.

Napisał(a): atk76 -

Wiesz.. myślę sobie, że nie nie warto robić czegokolwiek wbrew sobie szczególnie wtedy, kiedy mowa o tej sferze. Czasem Wy kobiety godzicie się na coś z czym potem nie czujecie się komfortowo byleby tylko nie urazić partnera albo myślicie, że będzie totalna katastrofa jak powiecie że nie macie na coś ochoty.
Myślę, że seks powinien być jak "kuchnia węgierska" pikantny gdzie trzeba ale za obopólną zgodą.

Napisał(a): gość -

ja mam szybki skuteczny i szczery seks,ja nie potrzebuje seksu ja chętnie oddam się za robociznę,nad moim domem tylko dach do zalozenia,i wylanie betonem ja chętnie oddam się panon,ktorzy mnie za friko wyjkonaj robociznę mojego wymarzonego domu,niestety 1,5 roku w usa pracy nie wystarczylo na dokończenie domu .a na samochod to mnie stać,bez kredytow wiec proszę panow bardziej finansowo ustawionych
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak mieć dobry seks?