64
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +19
64 ppt ?

Jak naturalnie powiększyć pośladki? (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak naturalnie powiększyć pośladki?

Napisał(a): rosana -

Ja niestety mam totalnie płaski tyłek i szczerze mówiąc jest to mój straszny kompleks... Wiem, że istnieją teraz specjalne leginsy z push-upem na pośladkach, ale nie jestem chyba do tego przekonana. Zależy mi na tym, żeby moje pośladki nieco się uniosły i były bardziej jędrne... Macie jakieś rady?

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Jak naturalnie powiększyć pośladki?

Napisał(a): Ilona001 -

rosana Ja niestety mam totalnie płaski tyłek i szczerze mówiąc jest to mój straszny kompleks... Wiem, że istnieją teraz specjalne leginsy z push-upem na pośladkach, ale nie jestem chyba do tego przekonana. Zależy mi na tym, żeby moje pośladki nieco się uniosły i były bardziej jędrne... Macie jakieś rady?

Zdjęcie
Polecam Ci specjalne ćwiczenia na ładniejsze pośladki. Ćwiczenia te może nie spowodują ich powiększenia co ładniej je uformują. Pośladki to w większości mięśnie więc najlepiej jest ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć.

Napisał(a): gość -

a CZY OD TEGO KSZTAŁTU I WIELKOŚCI COŚ SIĘ DLA CIEBIE ZMIENI?Naprawdę nie mam zamiaru nikogo obrażać ,ale takie głupie posty mnie irytują!Jak coś nie pasuje ,to obecnie medycyna estetyczna może wiele zmienić ale po co?Czy ten kształt wpływa na twoje samopoczucie?Chyba ,że masz zamiar wylansować się na łamach jakichś erotycznych piśmideł,to mogę zrozumieć,ale tak ?

Napisał(a): kmichalina -

Ja też zastanawiam się nad powiększeniem pośladków. Niektóre kobiety powiększają sobie piersi i tak zastanawiałam się czy może nie warto operacyjnie powiększyć pośladków? W artykule: http://kobiec(...)ladkow/ piszą o metodzie wszczepienia własnego tłuszczu, tylko ze ten zabieg trzeba powtarzać? Miał już ktoś robione, jaki efekt?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak naturalnie powiększyć pośladki?