33
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń196
  • Odpowiedzi31
  • Ocen na +-69
33 ppt ?

Jak oceniacie moje polityczne pomysły? (32)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak oceniacie moje polityczne pomysły?

Napisał(a): ~Poseł -

mam do was pytanie jakie waszym zdaniem są moje rządy? mam nadzieję ze nie uważacie że są tak samo żenujące jak występ Uli Zubek a uważacie że są świetne, wszystko co zamierzam zrobić to wyłącznie dla waszego dobra.
Ustawy
- Przeniesienie wszystkich s na 29 lutego
- sterowanie wszystkiego telefonem
- wprowadzenie nowoczesnych zniczy jako świeczki w łupinie orzecha włoskiego
- wprowadzenie uroczystości modlitewnych w radiu i telewizji dla innych religii
- wprowadzenie żeby na TVP1 oraz TVP Polonia byłą msza z Watykanu zamiast zwykłej mszy św
- likwidacja teleranka oraz innych dziecięcych programów z TVP1, TVP2 oraz TVP Polonia

Ankieta

Jak oceniasz pomysły?

• 29%
  • 29%
  • 0%
  • 0%
  • 14%
  • 57%
głosów: 7
  • Jak oceniasz pomysły?
Nie zaznaczono żadnej odpowiedzi !
INTERIA.PL

Re: Jak oceniacie moje polityczne pomysły?

Napisał(a): gość -

Jedna dziewczynka kiedyś ośmieszyła się na Scenie miała bardzo żenujący występ i stała się pośmiewiskiem w sieci i każdy z niej się nabija i wiele osób mówi że coś jest żenujące jak występ Uli Zubek. Po prostu tak się mówi.

Napisał(a): Tris -

Jeśli mam być szczera...., jesteś durniem i błaznem...., idealnie nadawałbyś się na Stańczyka, a nie Polityka :D :D :D

MoskiZPOPiS
Tris Jeśli mam być szczera...., jesteś durniem i błaznem...., idealnie nadawałbyś się na Stańczyka, a nie Polityka :D :D :D
Stańczyk nie był taki głupi za jakiego się go uważa,a poseł mógłby w cyrku pracować :)
No to niech będzie klaun :D , one są dziwne... i straszne :D

Napisał(a): MoskiZPOPiS -

Tris
MoskiZPOPiS
Tris Jeśli mam być szczera...., jesteś durniem i błaznem...., idealnie nadawałbyś się na Stańczyka, a nie Polityka :D :D :D
Stańczyk nie był taki głupi za jakiego się go uważa,a poseł mógłby w cyrku pracować :)
Ja też ich się boję,nie lubię do cyrku chodzić ;)

Napisał(a): Lilith1 -

Pomysły masz takie jak sam jesteś...pełny odlot i Hameryka, poziomem idealnie wpasujesz się w sejmowe towarzycho i godnie pociągniesz wózek z tradycjami palikociarzy.
Nie pomyślałeś o tym, że posiedzenia Sejmu mogłyby się odbywać za pośrednictwem komórki? W ten sposób można by zaoszczędzić na poselskich dietach, na kosztach utrzymania sali posiedzeń, biur poselskich. Z tych oszczędności mógłbyś wydać książkę, taką autobiografię-pamiętnik-poradnik pod trochę obcobrzmiącym tytułem: Er weiß, dumm von mir. Nobel z literatury pewny...

MoskiZPOPiS
Tris
MoskiZPOPiS
A ja lubię :D , ale dla iluzjonistów..., ich uwielbiam, mogę godziny spędzić patrząc na ich ,,czary" :D , to jest jedna z rzeczy, których nie potrafię pojąć, przez co jest dla mnie fascynująca :))))

Napisał(a): gość -

Szkoda że tak pceniacie moje pomysły wolę nawet nie myśleć co jest w sondażu pewanie daliście niestety opinię że moje pomysły są tak samo żenukące jak występ uli zubek ( czyli moje pomysły są całkowicie do kitu ) :-( bo widzę pp komentarzach że nie popieracie moich pomysłów ale piszcie co uważacie i głosujcie tak jak sami sądzicie :-( szkoda że moje pomysły się wam nie podobają. Piszę z gościa bo piszę mobilnie. Justro sprawdzę sondaż wolę nawet nie myśleć o wynikach w sondażu. :-(

Lilith1 Pomysły masz takie jak sam jesteś...pełny odlot i Hameryka, poziomem idealnie wpasujesz się w sejmowe towarzycho i godnie pociągniesz wózek z tradycjami palikociarzy.
Nie pomyślałeś o tym, że posiedzenia Sejmu mogłyby się odbywać za pośrednictwem komórki? W ten sposób można by zaoszczędzić na poselskich dietach, na kosztach utrzymania sali posiedzeń, biur poselskich. Z tych oszczędności mógłbyś wydać książkę, taką autobiografię-pamiętnik-poradnik pod trochę obcobrzmiącym tytułem: Er weiß, dumm von mir. Nobel z literatury pewny...
Chcesz żeby poseł poszedł drogą Adiego?

Tris
MoskiZPOPiS
Tris
MoskiZPOPiS
A ja lubię :D , ale dla iluzjonistów..., ich uwielbiam, mogę godziny spędzić patrząc na ich ,,czary" :D , to jest jedna z rzeczy, których nie potrafię pojąć, przez co jest dla mnie fascynująca :))))
Na mnie ich czary nie działają,nie lubię oszustów :)

MoskiZPOPiS
Tris
MoskiZPOPiS
Tris
MoskiZPOPiS
Na mnie ich czary nie działają,nie lubię oszustów :)
Jeżeli oszust robi coś, by zabawić innych, nie czyniąc nikomu krzywdy, to oszustwo jest czynione dla dobra, a nie dla zła :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak oceniacie moje polityczne pomysły?