Odpowiadasz na:
Jak oceniacie moje polityczne pomysły?

~Poseł
Temat dodał(a):
~Poseł -
mam do was pytanie jakie waszym zdaniem są moje rządy? mam nadzieję ze nie uważacie że są tak samo żenujące jak występ Uli Zubek a uważacie że są świetne, wszystko co zamierzam zrobić to wyłącznie dla waszego dobra. Ustawy - Przeniesienie wszystkich s na 29 lutego - sterowanie wszystkiego telefonem - wprowadzenie nowoczesnych zniczy jako świeczki w łupinie orzecha włoskiego - wprowadzenie uroczystości modlitewnych w radiu i telewizji dla innych religii - wprowadzenie żeby na TVP1 oraz TVP Polonia byłą msza z Watykanu zamiast zwykłej mszy św - likwidacja teleranka oraz innych dziecięcych programów z TVP1, TVP2 oraz TVP Polonia

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jak oceniacie moje polityczne pomysły?

Napisał(a): ~Poseł -

banjaluka kawał wysłuchany po raz dziesiąty, nie śmieszy.
Tyle ze ja nie mówiłem w żartach ale na poważnie.

Napisał(a): ~elektorka -

~Poseł
Lilith1 Pomysły masz takie jak sam jesteś...pełny odlot i Hameryka, poziomem idealnie wpasujesz się w sejmowe towarzycho i godnie pociągniesz wózek z tradycjami palikociarzy.
Nie pomyślałeś o tym, że posiedzenia Sejmu mogłyby się odbywać za pośrednictwem komórki? W ten sposób można by zaoszczędzić na poselskich dietach, na kosztach utrzymania sali posiedzeń, biur poselskich. Z tych oszczędności mógłbyś wydać książkę, taką autobiografię-pamiętnik-poradnik pod trochę obcobrzmiącym tytułem: Er weiß, dumm von mir. Nobel z literatury pewny...
Ale w sondażu wyszło średnio - 2 głosy na to że tylko moja partia bedzie w Sejmie
2 głosy ze będę rządził samodzielnie
1 głos że nie wejdę do Sejmu i 2 głosy że moje pomysły są żenujące jak występ Uli Zubek ( czyli 2 głosy że moje pomysły są całkowicie do kitu). Widzę ze niektórym moje pomysły się podobają i się cieszę :-) tylko 2 głosy były ze moje pomysły są żenujące jak występ Uli Zubek ( czyli tylko 2 osoby uważają ze moje pomysły są całkowicie do kitu reszta nie ma nic przeciwko).
Tak często piszesz o swoim parlamentaryzmie, że zaczynam mieć obawy aby twoje działanie podprogowe nie kazało mi zagłosować na Ciebie. To by była klęska dla mojego kraju!!! A sio!,sio!,sio!

Napisał(a): ~Poseł -

Lilith1 Pomysły masz takie jak sam jesteś...pełny odlot i Hameryka, poziomem idealnie wpasujesz się w sejmowe towarzycho i godnie pociągniesz wózek z tradycjami palikociarzy.
Nie pomyślałeś o tym, że posiedzenia Sejmu mogłyby się odbywać za pośrednictwem komórki? W ten sposób można by zaoszczędzić na poselskich dietach, na kosztach utrzymania sali posiedzeń, biur poselskich. Z tych oszczędności mógłbyś wydać książkę, taką autobiografię-pamiętnik-poradnik pod trochę obcobrzmiącym tytułem: Er weiß, dumm von mir. Nobel z literatury pewny...
Ale w sondażu wyszło średnio - 2 głosy na to że tylko moja partia bedzie w Sejmie
2 głosy ze będę rządził samodzielnie
1 głos że nie wejdę do Sejmu i 2 głosy że moje pomysły są żenujące jak występ Uli Zubek ( czyli 2 głosy że moje pomysły są całkowicie do kitu). Widzę ze niektórym moje pomysły się podobają i się cieszę :-) tylko 2 głosy były ze moje pomysły są żenujące jak występ Uli Zubek ( czyli tylko 2 osoby uważają ze moje pomysły są całkowicie do kitu reszta nie ma nic przeciwko).

Napisał(a): MoskiZPOPiS -

banjaluka kawał wysłuchany po raz dziesiąty, nie śmieszy.
A czy ten kawał był w ogóle śmieszny? Nie sądzę