664
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi559
  • Ocen na +-12
664 ppt ?

Jak oceniasz prezydenturę Bronisława Komorowskiego? (560)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak oceniasz prezydenturę Bronisława Komorowskiego?

Napisał(a): gość -

ODEZWA DO LEMINGÓW
Komorowski jest na Ty z najciemnieszą postacią rosyjskiej agentury Tomaszem Turowskim. który to był na Placu Św. Piotra w czasie zamachu na JPII a także przy katastrowie w Smoleńsku. Organizował ten lot w imieniu polskiego rządu. Poczytajcie sobie o tym trochę, zanim napiszecie kolejną bzdurę, jaki ten prezydent jest fajny. Jest całkowicie ustawiony przez rozyjską agenturą, a na Ukrainie został pasowany jajem przez swoich mocodawców, tak dla przypomnienia, gdyby mu przyszło do głowy, aby się nawrócić. Nie odpisujecie, uczcie się, czytajcie, łączcie fakty. Do roboty leminigi

Re: Jak oceniasz prezydenturę Bronisława Komorowskiego?

Napisał(a): gość -

Wogule nie jestem zadowolony z jegogo rzadow,wszyscy wieszaja psy na Tusku ale to jest wina Komorowskiego bo to on analizuje i podpisuje wszystkie te debilskie ustawy i rozsprzedal lub doprowadzil do celowej upadlosci w 95% polskiego przemyslu i fabryk oraz oddal pod zabory polske tak ze samodzielnie polska nie moze podejmowac zadnych decyzji .
Polsce potrzebny jest prezydent ktury to zmieni i bedzie dla ludzi a nie przeciwko nim ,no i oczywiscie nalerzy rozliczyc Komorowskiego,Tuska i Rostowskiego z rozbujniczych rzadow stawiajac ich przed sadem.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak oceniasz prezydenture komorowskoego
  • jak oceniacie bronislawa koorowskiego
  • jak oceniasz komorowskiego
Do góry strony: Jak oceniasz prezydenturę Bronisława Komorowskiego?