371
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń31 tys.
  • Odpowiedzi33
  • Ocen na +78
371 ppt ?

Jak osiągnąć orgazm pochwowy? (34)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak osiągnąć orgazm pochwowy?

Napisał(a): ~Zdesperowana -

Moje drogie kobiety, jestem załamana! Naprawdę załamana - jestem w szczęśliwym związku już pięć lat, za chwilę mamy brać ślub, a jednak jedna rzecz nie daje mi spokoju! Nie mogę osiągnąć orgazmu pochwowego podczas stosunku. Z łechtaczkowym nie mam problemu, ale jednak chciałabym poczuć jak to jest z orgazmem pochwowym.. Podobno daje niesamowite doznania, bardzo mnie frustruje to, że nie mogę go osiągnąć. Czy coś ze mną jest nie tak? Jak osiągnąć orgazm pochwowy?
INTERIA.PL

Re: Jak osiągnąć orgazm pochwowy?

Napisał(a): ~Zdesperowana -

~cieśla Czemu nie wystarcza ci łechtaczkowy?
Jestem po prostu ciekawa, jak to jest. Moje koleżanki ciągle o tym gadają, a ja udaje, że wiem, o co chodzi, bo głupio mi się przyznać, że ja nigdy nie miałam orgazmu pochwowego. Nie wiem, co jest nie tak. Wiem, że są kobiety, którego tego typu doznania nie mogą osiągnąć. Podobno właśnie szczytowanie pochwowe nie jest dla każdej z nas. Z osiągnięciem łechtaczkowego, nie mam najmniejszych problemów, czasem, aż za łatwo idzie..

Re: Jak osiągnąć orgazm pochwowy?

Napisał(a): ~Rozumiem -

~Zdesperowana
~cieśla Czemu nie wystarcza ci łechtaczkowy?
Jestem po prostu ciekawa, jak to jest. Moje koleżanki ciągle o tym gadają, a ja udaje, że wiem, o co chodzi, bo głupio mi się przyznać, że ja nigdy nie miałam orgazmu pochwowego. Nie wiem, co jest nie tak. Wiem, że są kobiety, którego tego typu doznania nie mogą osiągnąć. Podobno właśnie szczytowanie pochwowe nie jest dla każdej z nas. Z osiągnięciem łechtaczkowego, nie mam najmniejszych problemów, czasem, aż za łatwo idzie..
Zabrzmi banalnie, ale "trening czyni mistrza" i "żaden majster z nieba nie spadł". Jest cała masa informacji na temat technik osiągania orgazmu łechtaczkowego, pochwowego, wielokrotnego, squirtu i wielu wielu ich kombinacji i rozwinięć. Polecam poszukać w bardziej wyspecjalizowanych źródłach niż forum interii. Ze swojej strony mogę tylko dodać, że do tych najbardziej zaawansowanych doznań niezbędna jest nie tylko technika, ale i zadbanie o odpowiednie odprężenie, relaks, nastrój, masaż. Polecam poczytać i poeksperymentować. Na pewno warto.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak osiągnąć orgazm pochwowy?