266
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń22 tys.
  • Odpowiedzi25
  • Ocen na +45
266 ppt ?

Jak osiągnąć orgazm sutkowy? (26)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak osiągnąć orgazm sutkowy?

Napisał(a): ~balbinka -

Przyjaciółki twierdzą, że to niesamowite doznanie.. Też chciałabym spróbować, tylko jak się do tego zabrać? Wydaje mi się to kompletnie niemożliwe. Macie jakieś wskazówki albo tipy? Jak poinstruować faceta? Może jakieś ćwiczenia jak przy innych typach orgazmów. A może to w ogóle jest fake i nie można osiągnąć tego typu szczytowania?
INTERIA.PL

Re: Jak osiągnąć orgazm sutkowy?

Napisał(a): ~PaniMama -

Ja raz doświadczyłam takiego orgazmu i od tego momentu nie mogę z niego zrezygnować. Na początku kupiłam sobie pompkę do penisa i podłączałam pod jeden sutek a potem pod drugi. Było bosko. Ale strach się przyznać - ostatnio przez przypadek podłączyłam się pod dojarkę ... taką od krowy :) Byłam na wsi u siostry i wieczorem sobie umyłam dojarkę i ... O LUDZIE ... Nie mogłam przestać przez trzy godziny. Orgazm za orgazmem. Szok. Teraz będę częściej odwiedzała siostrę hihihihihi

Napisał(a): ~marcin -

masz jakieś problemy ze sobą, czy co? Właśnie to jest piękne i taki jest instynkt macierzyństwa. Moja żona miała podobnie i jakoś nie widzę w tym nic niewłaściwego. I nie mam nic przeciw - gdyby także mojej mamie było wtedy przyjemnie. A propos - sam akt narodzin jest takim trudem dla kobiety, że należy się cieszyć, jeśli w tym wszystkim natrafią na trochę radości. Dodam, że od kiedy mam świadomość, jaki to wysiłek, by urodzić dziecko - na swoje urodziny zanoszę mamie bukiet kwiatów.

Napisał(a): ~grajek -

~PaniMama Ja raz doświadczyłam takiego orgazmu i od tego momentu nie mogę z niego zrezygnować. Na początku kupiłam sobie pompkę do penisa i podłączałam pod jeden sutek a potem pod drugi. Było bosko. Ale strach się przyznać - ostatnio przez przypadek podłączyłam się pod dojarkę ... taką od krowy :) Byłam na wsi u siostry i wieczorem sobie umyłam dojarkę i ... O LUDZIE ... Nie mogłam przestać przez trzy godziny. Orgazm za orgazmem. Szok. Teraz będę częściej odwiedzała siostrę hihihihihi
masz racje jak jedziemy na wies do znajomego zona tez podlacza sie pod dojarke od krow ma MEGA ORGAZMY

Napisał(a): ~Radekk -

Jestem osobą niepełnosprawną z paraliżem dolnej części ciała co powoduje, że sprawianie partnerce przyjemności na inne sposoby musiałem się "naumieć" w stopniu zaawansowanym:-) Napisze tak. Są różne typy kobiecego orgazmu ( przerobiłem wszystkie :-) ) a ten jest moim zdaniem najtrudniejszy do osiągnięcia. Do osiągnięcia tego typu orgazmu potrzeba duuużo cierpliwości, samozaparcia i delikatności. W końcu się udało. Moja pani była zdziwiona, że tak może. Niestety te orgazmy był ale były bardzo słabe. Przez przypadek odkryliśmy, że doznania można zwielokrotnić. Doznania są mocniejsze, łatwiejsze do osiągnięcia i dłuższe kiedy piersi są obrzęknięte. Obrzęk można osiągną.....bijąc je wcześniej.

Napisał(a): loloko888 -

~Radekk Jestem osobą niepełnosprawną z paraliżem dolnej części ciała co powoduje, że sprawianie partnerce przyjemności na inne sposoby musiałem się "naumieć" w stopniu zaawansowanym:-) Napisze tak. Są różne typy kobiecego orgazmu ( przerobiłem wszystkie :-) ) a ten jest moim zdaniem najtrudniejszy do osiągnięcia. Do osiągnięcia tego typu orgazmu potrzeba duuużo cierpliwości, samozaparcia i delikatności. W końcu się udało. Moja pani była zdziwiona, że tak może. Niestety te orgazmy był ale były bardzo słabe. Przez przypadek odkryliśmy, że doznania można zwielokrotnić. Doznania są mocniejsze, łatwiejsze do osiągnięcia i dłuższe kiedy piersi są obrzęknięte. Obrzęk można osiągną.....bijąc je wcześniej.
Właśnie! Najpierw lanie, potem seks ha ha ha...

Napisał(a): ~Gościu -

~PaniMama Ja raz doświadczyłam takiego orgazmu i od tego momentu nie mogę z niego zrezygnować. Na początku kupiłam sobie pompkę do penisa i podłączałam pod jeden sutek a potem pod drugi. Było bosko. Ale strach się przyznać - ostatnio przez przypadek podłączyłam się pod dojarkę ... taką od krowy :) Byłam na wsi u siostry i wieczorem sobie umyłam dojarkę i ... O LUDZIE ... Nie mogłam przestać przez trzy godziny. Orgazm za orgazmem. Szok. Teraz będę częściej odwiedzała siostrę hihihihihi
Ja też kiedyś podłączyłem sobie Freda pod dojarkę. Odlot był niesamowity! Od tamtego czasu niestety nie mam czym sikać.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak osiągnąć orgazm sutkowy?