260
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń19 tys.
  • Odpowiedzi61
  • Ocen na +23
260 ppt ?

Jak ośmielić dziewczynę? (62)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak ośmielić dziewczynę?

Napisał(a): ~Wexxol -

Z moją dziewczyną często się kochamy ale zwykle jest to taki "grzeczny seks". Zauważyłem, że jak sobie wypije staje się bardziej śmiała, ma ochote na eksperymenty, swobodniej wyraża co czuje. I właśnie wtedy jest idealne, właśnie taką ją w łóżku lubię.
Rozmawiałem z nią o tym ale powiedziała, że ona nie widzi różnicy w swoim zachowaniu i zawsze robi tak aby było jak najlepiej.'
Stąd moje pytanie do Was, co zrobić żeby na co dzień (dzień bez imprez i alkoholu) kochała się ze mną swobodniej? Jest piękna, ma idealną figurę więc nie ma się czego wstydzić. Może boi się, że ktoś ją usłyszy, zobaczy? Tylko kto, mieszkam sam...
INTERIA.PL

Re: Jak ośmielić dziewczynę?

Napisał(a): ~mila -

~dynek
~mila A powiedziałeś jej o tym, że jest piękna? Może ona jest onieśmielona Tobą! Martwi się że Ci się nie spodoba, że nie będzie wystarczająco dobra.
A co, po alkoholu już wie, że jest piękna?
Po alkoholu pewnie o tym nie myśli. Łatwiej jej jest się wyluzować.

Napisał(a): ~Wexxol -

~kama po co ktoś miałby zmieniać się dla ciebie
ty myślisz tylko prąciem
to twoja cała inteligencja
A czy ja powiedziałem, że chce ją zmieniać? Chciałbym tyylko ją ośmielić, jeśli się czegoś wstydzi, boi - dowiedzieć dlaczego, tylko nie wiem jak, skoro ona tego nie zauważa

Napisał(a): ~kama -

~Wexxol
ty myślisz tylko prąciem
A czy ja powiedziałem, że chce ją zmieniać? Chciałbym tyylko ją ośmielić, jeśli się czegoś wstydzi, boi - dowiedzieć dlaczego, tylko nie wiem jak, skoro ona tego nie zauważa
młody człowieku kobiety nie potrzebują w ogóle seksu
to się jeszcze zmieni jak urodzi dziecko, seks skończy się wtedy
definitywnie
po co się bzykać, to śmierdzi i jest bezsensowne
kobiety są mądrzejsze od facetów

Napisał(a): ~wysokijan -

~kama
~Wexxol
ty myślisz tylko prąciem
definitywnie
kobiety są mądrzejsze od facetów ot i matrona napisała pewnie wychowali cie w chlewiku jak krowę seks tylko kiedy jest ruja

Napisał(a): ~wysokijan -

~kama
~Wexxol
ty myślisz tylko prąciem
definitywnie
kobiety są mądrzejsze od facetów((((((((((( jesteś bez mózgu 0000000000

Napisał(a): ~RED -

~kama
~Wexxol
ty myślisz tylko prąciem
definitywnie
kobiety są mądrzejsze od facetów
To o czym piszesz my faceci nazywamy myśleniem pochwowym o czym zapewne nie wiesz Ty/

Napisał(a): ~Małgorzata -

Witam cię, niestety nie ma prostej odpowiedzi. My kobiety jestesmy bardzo skomplikowane. Problem twojej dziewczyny moze tkwić bardzo głęboko w głowie , moze być po trudnych przezyciach w dzieciństwie lub w okresie dojrzewania.Może wstydzić się o tym rozmawiać , nawet jeżeli cię kocha i ci ufa.Sama też może nie wiedzieć gdzie dokładnie lezy jej problem. Nie możesz jej zmuszac do niczego . Jeżeli widzisz opór z jej strony , odpuśc , przytu ją i udowodnij że ją kochasz i że bardzo ci na niej zależy.Próbuj rozmawiać . Może sam masz jakieś intymne problemy , opowiedz jej o tym , może dzieki temu stanie się odazniejsza. Jezeli to nie poskutjuje poszukajcie psychologa lub seksuologa.
Ja niestety też mam taki problem i nigdy sobiez nim nie poradziłam. Rozwaliły mi sie dwa zwiazki właśnie przez to. Z rozumiałam , ale za pózno. Dzisiaj bardzo żałuję że nie skorzystałam z pomocy specjalisty- ale jest już za póżno.
Więc walcz za was dwoje. Trzymam kciki żeby wam sie udało.

Napisał(a): ~facet -

Ja miałem to samo. Jak trochę podpiła, to miałem "dziwkę" w domu. Na trzeźwo może nie kłoda, ale sztywniara. Przy próbach rozmów, tylko odpowiedź "taka jestem". Próbowałem nauczyć radości z seksu (sam go uwielbiam i uwielbiam się nim bawić, ma dawać radość), ale nic z tego. O co chodzi nie wiem. Twierdzi, że mnie kocha, że dobrze jej ze mną, że lubi się ze mną kochać, ale ... to jest zmęczona, to się martwi, to dzieci jeszcze nie śpią, to ... . Tak właśnie rozpada się mój związek. Teraz to ja zachowuję się jak żona w małżeństwie - seks z nią jest dla mnie obowiązkiem. Już go nie chcę. Nie z nią. W myśl zasady - jak facet nie dostanie tego w domu, to poszuka gdzie indziej, po 12 latach małżeństwa coraz częściej zaczynam się łapać na tym, że myślę o seksie z inną. Kto jest temu winien? No wiecie, seks raz na miesiąc (przed jej okresem, bo ona ma właśnie comiesięczną ochotę), to trochę mało. Co Ci poradzić naprawdę nie wiem. Jakbym wiedział, to zastosowałbym tę metodę u siebie, ale nie wiem.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak ośmielić dziewczynę?