42
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi26
  • Ocen na +10
42 ppt ?

Jak oszczędzać na wesele? (27)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak oszczędzać na wesele?

Napisał(a): Sabal -

Według mnie warto jest zrobić wesele w remizie dla oszczędności kosztów. Do tego wynająć krzesła od jednej z wypożyczalni [url=http://wypozyczalnia-krzesel.net/]http://wypozyczalnia-krzesel.net/[/url] i w ten sposób zaoszczędzić sporą gotówkę. Do tego catering załatwiany na własną rękę a nie przez firmę i koszty się zmniejszają.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Kelisa -

Oszczędzać można na wszystkim, nie na wszystkim jednak warto ;) np. fotograf - dobry to podstawa. Dobry kosztuje. Polecam sprawdzić choćby firme smok studio, któa robiła nam zdjecia. Nie, nie byli najtańsi, ale zdjęcia wyszły swietne. i naprawdę lepiej dołożyć trochę i faktycznie miec pamiątkę na cale życie

Napisał(a): ekko -

Najlepiej oszczędzaj i kupuj po uzbieraniu czy zamawiaj to co potrzebne. Na przykład wpłać zaliczkę na kamerzystę, kup obrączki, podpisz umowę na salę. My dostaliśmy od rodziców trochę pieniędzy to daliśmy je najpierw do banku. Lokata na 3 miesiące to była, a ślub planowaliśmy za pół roku, więc trochę nam odsetek urosło przez ten czas, ale potem 3 miesiące to na wariata były z organizacją ;)

Napisał(a): ~drenika -

my dwa lata odkładaliśmy na wesele, nie będzie to duża impreza ale trochę kaski potrzeba, ślub już tuż tuż a a jestem coraz bardziej zestresowana, teaz rozwozimy zaproszenia, i też to dla mniie stresujące, bo z cześcią tych osób dawno się nie widziałam a nie jestem jakaś mega towarzyska, wczoraj mieliśmy dzień jeden rozwożenia i musiałam brać nervomix żeby nie być bardzo spięta, ciesę sie ż już prawie wszystkie rozwieźliśmy ale co chwilę jakieś nowe problemy się pojawiają

Napisał(a): ~Ollga -

Cóż musisz na wesele odłożyć dobre 10-20 tysięcy zależy ile gości zapraszasz, więc to nie mało. My aż lata odkładaliśmy na konto oszczędnościowe każdy grosz, ale udało się. Jedyną pomocą od rodziców był zakup sukni koktajlowej, zamiast ślubnej z salonu i garnitur dla przyszłego męża. Szwagier nam auto do ślubu pożyczył i za swoje przystroił, więc trochę oszczędziliśmy na tym my.

Napisał(a): ~annkao -

Da się oszczędzić. Przede wszystkim nie zapraszać 100 czy 150 gości. U nas było 60 i starczy. Można wynająć halę namiotową i zrobić wesele w ogrodzie czy na działce. Nie trzeba wynajmować fotografa, może zdjęcia robic ktoś znajomy (u nas kilku kolegów męża). Co do sukni to moja była z poprzedniego sezonu dlatego była dużo przeceniona (kupowana w http://magdal(...)tyn.pl/ to wielki salon, więc na bank każda coś dla siebie znajdzie co nie kosztuje 3 tysięcy). Można część dekoracji samemu zrobić. Znam dziewczyne co zbierała słoiki i oklejała je koronką żeby zrobić lampiony na swoje wesele. Itd. itd. Trzeba kreatywności, to na pewno! :)

Napisał(a): ~bobi45 -

Różnie z autami do ślubu można trafić. Znajomy opowiadał, że im po drodze pompa paliwowa padła i mieli niezłą przygodę przed samym weselem. Jak myśmy z narzeczoną załatwiali sobie samochód to nie mieliśmy takich niespodzianek. Firmę polecił mi brat, na facebooku mają swoje konto z fotkami aut - www.facebook.com/Ekskluzywne-samochody-do-%C5%9Blubu-917130875091814 . Udało mi się namówić żonę na BMW, choć ona upierała się na początku przez czerwonym, bo taki ładny kolor ;P
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak oszczędzać na wesele?