107
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +0
107 ppt ?

Jak pokazać dziewczynie że mi zależy. (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak pokazać dziewczynie że mi zależy.

Napisał(a): -

Witam , mam problem , od jakiegoś czasu nie układa mi się z dziewczyną . Problem kwi w tym ze nie umiem/nie pokazuje zbyt widocznie tego ze mi zależy i że się staram , jak według was powinno to wyglądać , proszę o krótkie notki co to znaczy troszczyć się interesować się kimś. Chodzi konkretnie o dziewczynę , bardzo Ją kocham i nie chce zęby to się rozpadło.

Jak pokazać , żeby widziała ze mi zależy .
Z góry dziękuje.

Re: Jak pokazać dziewczynie że mi zależy.

Napisał(a): Gość -

A wiesz,co dla niej jest oznakami zainteresowania?Jeżeli tak,to najlepiej rób to,co dla niej jest znakiem,że Ci na niej zależy.Może lubi np. abyś jej słuchał,przytulał itp.Może dla niej to są takie oznaki:) A najlepiej,to jej powiedz,że nie umiesz tego robi,niech ona ci wytłumaczy czego oczekuje.Dla większości kobiet takimi oznakami zainteresowania jest właśnie wysłuchanie jej problemów,przytulenie,pytanie co słychać, gdy ona jest np. w szkole itp.Zainteresowanie jej sprawami po prostu i gotowość pomocy, bycia obok gdy jej to potrzebne.Tylko bez przegięć:)

Napisał(a): Gość -

ja też mam taki problem i nie mam pojęcia jak to okazać ona chce zebym był bardziej szalony bardziej wyluzowany a ja z reguły jestem spokojny i nie śmiały
jak mam jej to pokazać żeby ona to zauważyła ?
z góry dziękuje :)

Napisał(a): -

ja kocham jak chlopak intersuje sie moimi sprawami nawet takimi drobnostkami typu kupno nowego telefonu, komputera, czy cokolwiek. Lubie jak pokazuje ze nie jest mu obojetne cos co dla mnie jest wazne. Jesli zlamie chociazby paznokcia i widzi ze mi przykro to nie nasmiewa sie tylko leci po klej i kaze mi go przyklejac:)
To ze nie wstydzi sie przytulic mnie przy kolegach, czy po prostu dac buziaka jak widza Go znajomi. A co najwazniejsze ze gdy ja cierpie. nie cierpi ze mna tylko robi wszystko zebym byla znowu szczesliwa. Czasami po zwyklym smsie czuje az "motylki" w brzuszku;)

Napisał(a): gość -

a mile zaskoczenia i okazanie zainteresowania ale nie odrazu mowic o Milosci bo trzeba sie sprawdzic poznac jak sie czujecie w swoim towarzystwie wspolne zainteresowania cele marzenia i powoli rodzi sie cos pieknego ja dlugo myslalem jak mam pokazac bo Ona by tego Chciala ale dla mnie pokazac rowna sie prawie z czyms na pokaz wole slowo okazac ja o swoja Przyjaciolke czesto sie martwie kiedy Milczy mowie jej o tym pytam jak sie Czuje bardzo mnie to interesuje caly czas tesknie pisze o tym o tym co czuje tylko problem mam bo gdy sie spotykamy to nawet 2 godziny mijaja jak 5minut a rozmawiamy o dniu o wspomnieniach moich Jej tak ogolnie pogadamy posmiejemy czuje sie w Jej towarzystwie jak nigdy kiedys myslalem ze bylem zakochany (kiedys dawno z Kims) lecz to bylo tylko zauroczenie a to powrocilo, kiedys bylismy serdecznymi przyjaciolmi i widze ze Ona tez sie dobrze Czuje w moim towarzystwie, od dwoch dni widze ze Ma lepszy humor niz wczesniej i bardzo sie staram pokazac calym soba ze chce byc na dobre i zle, narazie w dwojaki sposob to zadeklarowalem przez list i sms, ale chce to zrobic jeszcze osobiscie w oczy, zeby Zapamietala i zapadlo to Jej gleboko w sercu, kiedy Ją dziś przytulilem na pozegnanie i pocalowalem w policzek (choc juz 2x mialem ochote zrobic to w usta ale mysle ze za wczesnie nie wiem jakby to Przyjela) poczulem zawrot w glowie i przez chwile braklo mi tchu, dzis nie moglem Jej odprowadzic z pracy wieczorem i nie Napisala czy sie Gniewa, ale wiem ze bylo Jej przykro, mi tez..jutro to jakos Jej napewno wynagrodze bo mam wyrzuty sumienia.. chcialbym jej powiedziec ze Ją kocham, ale nie mogę, wiem ze to za wczesnie (zaczelismy sie widywac po tej przerwie dopiero 2 tydzien, wszystko tak szybko sie dzieje juz nie ogarniam i tak szybciej mi mijaja godziny i dni, czasem nie moge zasnac kiedy mysle o Niej albo kiedy sie martwie i wiem ze jak bede pytal Ona bedzie Milczala nie wiem o czym to swiadczy Mowi ze nie Moze wisiec ciagle na telefonie. ok szanuje to, wiec skutkiem wczesna pobudka niewyspanie ale to nic czekam cierpliwie az do mnie Napisze, w koncu pozwalam jej zatesknic, wczesniej nie do konca to sobie uswiadamialem, ale tez do konca wszystkiego nierozumiem. Jesli Komus zechcialo sie Przeczytac moja historie i wylapac cos typu jakies problemy lub bledy w postepowaniu prosze smialo pisac na temat i przepraszam za ilosc tekstu, ze sie tak rozpisalem.. Mam nadzieje ze tez cos pomoglo to moje opisanie w problemach osob odwiedzajacych ten watek.. powodzenia

Napisał(a): Acea13 -

gość a mile zaskoczenia i okazanie zainteresowania ale nie odrazu mowic o Milosci bo trzeba sie sprawdzic poznac jak sie czujecie w swoim towarzystwie wspolne zainteresowania cele marzenia i powoli rodzi sie cos pieknego ja dlugo myslalem jak mam pokazac bo Ona by tego Chciala ale dla mnie pokazac rowna sie prawie z czyms na pokaz wole slowo okazac ja o swoja Przyjaciolke czesto sie martwie kiedy Milczy mowie jej o tym pytam jak sie Czuje bardzo mnie to interesuje caly czas tesknie pisze o tym o tym co czuje tylko problem mam bo gdy sie spotykamy to nawet 2 godziny mijaja jak 5minut a rozmawiamy o dniu o wspomnieniach moich Jej tak ogolnie pogadamy posmiejemy czuje sie w Jej towarzystwie jak nigdy kiedys myslalem ze bylem zakochany (kiedys dawno z Kims) lecz to bylo tylko zauroczenie a to powrocilo, kiedys bylismy serdecznymi przyjaciolmi i widze ze Ona tez sie dobrze Czuje w moim towarzystwie, od dwoch dni widze ze Ma lepszy humor niz wczesniej i bardzo sie staram pokazac calym soba ze chce byc na dobre i zle, narazie w dwojaki sposob to zadeklarowalem przez list i sms, ale chce to zrobic jeszcze osobiscie w oczy, zeby Zapamietala i zapadlo to Jej gleboko w sercu, kiedy Ją dziś przytulilem na pozegnanie i pocalowalem w policzek (choc juz 2x mialem ochote zrobic to w usta ale mysle ze za wczesnie nie wiem jakby to Przyjela) poczulem zawrot w glowie i przez chwile braklo mi tchu, dzis nie moglem Jej odprowadzic z pracy wieczorem i nie Napisala czy sie Gniewa, ale wiem ze bylo Jej przykro, mi tez..jutro to jakos Jej napewno wynagrodze bo mam wyrzuty sumienia.. chcialbym jej powiedziec ze Ją kocham, ale nie mogę, wiem ze to za wczesnie (zaczelismy sie widywac po tej przerwie dopiero 2 tydzien, wszystko tak szybko sie dzieje juz nie ogarniam i tak szybciej mi mijaja godziny i dni, czasem nie moge zasnac kiedy mysle o Niej albo kiedy sie martwie i wiem ze jak bede pytal Ona bedzie Milczala nie wiem o czym to swiadczy Mowi ze nie Moze wisiec ciagle na telefonie. ok szanuje to, wiec skutkiem wczesna pobudka niewyspanie ale to nic czekam cierpliwie az do mnie Napisze, w koncu pozwalam jej zatesknic, wczesniej nie do konca to sobie uswiadamialem, ale tez do konca wszystkiego nierozumiem. Jesli Komus zechcialo sie Przeczytac moja historie i wylapac cos typu jakies problemy lub bledy w postepowaniu prosze smialo pisac na temat i przepraszam za ilosc tekstu, ze sie tak rozpisalem.. Mam nadzieje ze tez cos pomoglo to moje opisanie w problemach osob odwiedzajacych ten watek.. powodzenia
Mnie się chciało przeczytać i bardzo fajnie to napisałeś.
Ech, niektórzy to mają farta w życiu.
Pozdrawiam.

Napisał(a): gość -

ładnie to opisałes, ładnie dużo i szczerze na prawde miło by było spotkac takiego facea co tak sie zagłebia w czyjes odczucia emocje i wszelakie stany i dotegomartwi sie dba pielegnuje i zabiega ładnie i obt jak najdłuzej pozdrawiam i usmiech na twarzy mam pa
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak pokaza dziewczynie e mi zaley
  • jak pokazać dziewczynie że mi zależy
  • jak pokaza e mi zaley
  • jak pokazac dziewczynie ze mi zalezy
  • jak pokazać że mi zależy
  • jak pokazac ze zalezy mi na dziewczynie
  • jak pokaza dziewczynie e jest najwaniejsza
  • jak pokaza dziewczynie e mi na niej zaley
  • jak udowodni dziewczynie e mi zaley
  • jak pokaza dziewczynie e jest dla mnie wana
  • jak pokazac kobiecie ze mi zalezy
  • jak pokazac dziewczynie ze zalezy
  • jak udowodnic dziewczynie ze sie za nia teskni
  • jak ucowodnic dziewczynie ze ci na niej zalezy
  • jak sie troszczyc o dziewczyne
Do góry strony: Jak pokazać dziewczynie że mi zależy.