543
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń38 tys.
  • Odpowiedzi158
  • Ocen na +0
543 ppt ?

Jak ponowie rozkochać w sobie żonę? (159)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak ponowie rozkochać w sobie żonę?

Napisał(a): rob6655 -

Jesteśmy po ślubie siedem lat, jak w każdym związku, na początku była burza emocji i namiętności. Z czasem jednak zaczęło to wygasać i teraz wyczuwam ochłodzenie relacji w naszym związku. Nie chcę, aby to wpłynęło na nas negatywnie, dlatego próbuje obudzić w sobie pociąg do żony. Wiadomo, nie jest to już to samo uczucie co kiedyś, ale iskra namiętności się tli. Tylko co mam zrobić, aby u żony też się obudziły podobne uczucia? Żeby choć trochę obudzić w niej fascynację moją osobą?

Tak się zastanawiam, czy wy też macie problem z taką wygasającą miłością? Czy to z nami jest coś nie tak i np. powinniśmy sie udać po pomoc do psychologa?
Co mam robić? - pomóżcie!
INTERIA.PL

Re: Jak ponowie rozkochać w sobie żonę?

Napisał(a): gość -

przede wszystkim żyj jej sprawami, jej pasjami - podziwiaj ją za to co i jak robi, adoruj ją, mów komplementy, przynoś kwiaty i prezenty, na wszystko się zgadzaj, nie kłóc się, pomagaj we wszystkim, w każdej rzeczy ją wyręczaj, zawsze po przyjściu do domu rób jej masaż stóp, przygotowuj posiłki, rozmawiajcie, ciągle podtrzymuj rozmowę, żeby widziała, ze się nią interesujesz
jeżeli znajdziesz jeszcze czas dla siebie, to tak rób, zeby uznała, że też robisz to tylko dla niej...
czy drogie Panie mylę się?

Zorganizuj ciekawy wypad do miejsca gdzie się poznaliście lub z którym wiążą się ciekawe wspomnienia. Tam spróbuj odtworzyć waszą historię na nowo.
Ciekawym pomysłem jeśli masz na to finanse jest szalony wypad w ostatniej chwili w interesujące miejsce, zamek, pałac, chatka w górach, nastrój, świece, szampan i szaleństwo nocy lub nieco bardziej rozbudowane w zależności od zasobności portfela wycieczka kilku dniowa.
Spełnianie wszystkich zachcianek kobiety w gruncie rzeczy wiele kobiet nudzi. Inne z kolei pomyślą, że masz kochankę, bo nagle zacząłeś się starać.
Spróbuj też znaleźć coś co Was oboje łączy, uprawiajcie wspólny sport, hobby, a nawet remont mieszkania zrobiony przez Was samych łączy zamiast dzielić, dyskutujcie o ciekawych dla Was tematach a nie chowajcie się w książkach, komputerach czy oddzielnie spędzając czas.
Kryzys miłości prędzej czy później następuje. Sztuka to być razem a nie być koło siebie, wspierać sie i pomagać na wzajem sobie.

gość przede wszystkim żyj jej sprawami, jej pasjami - podziwiaj ją za to co i jak robi, adoruj ją, mów komplementy, przynoś kwiaty i prezenty, na wszystko się zgadzaj, nie kłóc się, pomagaj we wszystkim, w każdej rzeczy ją wyręczaj, zawsze po przyjściu do domu rób jej masaż stóp, przygotowuj posiłki, rozmawiajcie, ciągle podtrzymuj rozmowę, żeby widziała, ze się nią interesujesz
jeżeli znajdziesz jeszcze czas dla siebie, to tak rób, zeby uznała, że też robisz to tylko dla niej...
oczywiście, że się mylisz. Ja bym nie zniosła takiego zachowania swojego męża. Bez przesady. Wystarczy, że porozmawiają częściej i nie tylko na temat bieżących problemów, ale też o czymś przyjemniejszym. Żyć ze sobą a nie obok zajęci własnymi sprawami.

gość
gość przede wszystkim żyj jej sprawami, jej pasjami - podziwiaj ją za to co i jak robi, adoruj ją, mów komplementy, przynoś kwiaty i prezenty, na wszystko się zgadzaj, nie kłóc się, pomagaj we wszystkim, w każdej rzeczy ją wyręczaj, zawsze po przyjściu do domu rób jej masaż stóp, przygotowuj posiłki, rozmawiajcie, ciągle podtrzymuj rozmowę, żeby widziała, ze się nią interesujesz
oczywiście, że się mylisz. Ja bym nie zniosła takiego zachowania swojego męża. Bez przesady. Wystarczy, że porozmawiają częściej i nie tylko na temat bieżących problemów, ale też o czymś przyjemniejszym. Żyć ze sobą a nie obok zajęci własnymi sprawami.
no dla mnie to tez za duzo,facet chce znowu rozniecic pozadanie a nie uslugiwac i we wszytkim wyreczac, ja jestem zadowolona z mojego zwiazku ,ciesze sie ze maz pamieta o mnie, po pracy zabiera na spacer z dziecmi,czasem do jakiejs restauracji, albo powie komplement ale nie tak zeby tylko cos palnac ale szczerze,nie chodzi po kolegach woli spedzac czas z rodzina,wiem ze jest i nie jestem mu obojetna a to najwazniejsze dla mnie, jestem 6,5 roku po slubie i wiem jaka staje sie codziennosc,ale naszczescie w moim malzenstwie znowu zawitalo pozadanie i namietnosc,do tego wlasnie przyczynily sie normalne ,proste rzeczy

musisz odnieść jakiś sukces zawodowy,finansowy,musisz zadbać o zdrowie i wygląd czyli odrzucic używki,zdrowe dietetyczne odżywianie celem poprawy wyglądu.ogólnie zacznij wzbudzac podziw ludzi,to wtedy wszystko samo sie ułozy.zauważ że ludzie ,którzy odnoszą sukcesy sa automatycznie postrzegani jako atrakcyjni.możesz sobie obrać za wzór nawet jakąs znaną postac czy postać historyczną nie wzorowac sie dosłownie bo żyjesz w innych czasach.pamiętaj że sukces jest najlepszym afrodyzjakiem..

gość
gość Jak nauczysz ją przeżywać orgazm za każdym razem to będzie jadła ci z ręki.
to powiedz mi k.wa jak to zrobić u kogoś, kto na samo słowo "seX" robi się chory...
haha no jak tak zle to juz do lekarza,albo robotka reczna :-)

Napisał(a): bombonierka -

Jestem już ponad 30 lat po ślubie i zauważyłam,że w małżeństwie następują zmiany/oddalenia,/co 7 lat tak więc jesteście w tym właśnie okresie,na pewno są dzieci więc żona poświęca im dużo czasu ,pewnie pracuje,zajmuje się domem,jest po prostu zmęczona.Mów jej czuła słówka,doceniaj za to co robi dla was,po prostu porozmawiaj z nią na ten temat.Życzę jeszcze dużo wspaniałych dni w waszym życiu,głowa do góry będzie dobrze.

Napisał(a): Seliva -

gość
Popieram,napewno by w to nie uwierzyla ze tak nagle mäz sie zmienil,a moze by jä wziol na urlop do egzotycznego kraju?,ok mysle ze jak milosc w niej wygasla to napowröt juz nie wröci chyba ze sie myle pozdrawiam

Powiem tak 6 lat jestem z moim mężem i jest super normalne bywają i gniewu ale kochamy się i po chwili już jest dobrze bo w związku gdzie się kocha nie da się gniewać,zawsze mówimy sobie co nas boli i więcej nie ranimy siebie na wzajem bo w miłości o to chodzi by ją pielęgnować a nie niszczyć.W domu uzupełniamy się obowiązkami np.dziś robił obiad bo ja prasowałam a potem razem wyszliśmy na spacer mimo że mąż był po nocy w pracy i idzie na 22 znowu teraz śpi a ja pilnuję synka a w domu wszystko zrobione.Oczywiście obowiązki małżeńskie też były:-)kochamy się kochać i zawsze czas na to się znajdzie bo jest co cudowne syn w południe śpi więc kto chce to zawsze się zbliży i pracujemy nad córeczką:-)więc chłopie myślę nie da się ponownie rozkochać żony bo albo kocha albo nie a skoro kocha pielęgnuj ją a nie poczujesz że coś w waszym związku zasneło.I nie potrzeba obrzucać prezentami czy kwiatami bo małżeństwo to życie codzienne po prostu uzupełniaj ją w domu przynieś kwiaty raz na jakiś czas ale nie zasypuj by znowu cię kochała co jej po kwiatach jak może obowiązków w domu ma dość więc kwiaty to jeszcze obowiązek bo jak uschną to musi wyrzucić.Pomóż jej to może znajdzie czas i zobaczysz ją taką jak kiedyś.Ja po 6 latach małżeństwa powiem jest jak na początku

Napisał(a): Amazonka87654321 -

rob6655 Jesteśmy po ślubie siedem lat, jak w każdym związku, na początku była burza emocji i namiętności. Z czasem jednak zaczęło to wygasać i teraz wyczuwam ochłodzenie relacji w naszym związku. Nie chcę, aby to wpłynęło na nas negatywnie, dlatego próbuje obudzić w sobie pociąg do żony. Wiadomo, nie jest to już to samo uczucie co kiedyś, ale iskra namiętności się tli. Tylko co mam zrobić, aby u żony też się obudziły podobne uczucia? Żeby choć trochę obudzić w niej fascynację moją osobą?

Tak się zastanawiam, czy wy też macie problem z taką wygasającą miłością? Czy to z nami jest coś nie tak i np. powinniśmy sie udać po pomoc do psychologa?
Co mam robić? - pomóżcie!
ja nie mam takiego problemu...u was to nie milosc wygasa...a wizyta u psychologa...hm...wiem ze to modne ale do kogo ma pojsc psycholog ze swoimi problemami??? to ostatnia osoba do ktorej bym poszla...zrzuc z siebie dresy..bo moze to ja razi..wiesz adidas,nike itp.zrob dla niej striptiz...zaloz stringi...i trampki...welniane skarpety po kolana.....ale najpierw sprawdz czy zostalo cos w spodniach z przeszlosci...bo to ponoc wazne...zaskocz ja czyms...wpraw machine w ruch...zatancz jezioro labedzie.. zrob szpagat..wyspiewaj serenade pod oknem...tylko nie zbudz sasiadow..zafunduj 10 tys zl na SPA..do Mediolanu samolotem po ciuchy...facet nie wiesz co kreci kobiety???
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak rozkocha on na nowo
  • czy mona rozkocha ponownie w sobie by on
  • jak podrywac zone
  • jak rozkocha w sobie on
  • jak rozkaochac w sobie żone na nowo?
  • jak ponownie rozkochac w sobie zone
  • jak rokochac ponownie w sobie zone
  • jak rozkochac w sobie zone na nowo
  • JAK ROZKOCHAĆ PONOWNIE MĘŻA
  • jak rozkochac zone
  • jak rozkochać żonę
  • jak rozkochac na nowo w sobie meza
  • jak rozkochać w sobie żonę
  • jak ponownie rozkochać w sobie żonę
  • przykłady komplementów żonie
Do góry strony: Jak ponowie rozkochać w sobie żonę?