Reklama

98
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi63
  • Ocen na +0
98 ppt ?

jak powiedziec chlopakowi ze to juz koniec?? (64)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

jak powiedziec chlopakowi ze to juz koniec??

Napisał(a): Gość -

Jak mu powiedziec ze to juz koniec naszego zwiazku tak zeby nic sobie nie zrobil bo on jest bardzo we mnie zakochany ale ja jednak mysle ze to nie to...nic do niego nie czuje wiec co mam zrobic i jak to mu powiedziec:(
prosze o rady zalamana

Re: jak powiedziec chlopakowi ze to juz koniec??

no normalnie, jak na kobietę przystało - walni tekst w stylu: - jesteś wspaniałym chłopakiem, z pewnością znajdziesz miłość swojego życia - zostańmy przyjaciółmi... Jak koleś jest kumaty to będzie wiedział o co chodzi. Powiedz mu tak nawet jak uważasz go za gnoja i nie chcesz się z nim więcej widzieć...

Napisał(a): -

Gość Jak mu powiedziec ze to juz koniec naszego zwiazku tak zeby nic sobie nie zrobil bo on jest bardzo we mnie zakochany ale ja jednak mysle ze to nie to...nic do niego nie czuje wiec co mam zrobic i jak to mu powiedziec:(
prosze o rady zalamana
Przerabiałam to już kilka razy... i muszę Cię zasmucić, ale bardzo rzadko (choć się zdarza, z jednym moim byłym się kumpluję, ale on liczy na więcej), ale rzadko bywa, że chłopacy akceptują taką decyzję. Dla ednych - tych, którzy kochają słabiej, jest to zraniona duma (będąc naprawdę delikatna jednemu tak ją zraniłam, że nie odzywa się do mnie już 7 lat), a dla tych, którzy kochają naprawdę, to po prostu wielki ból i rozczarowanie. Straciłam w ten sposób chłopaka, którego bardzo lubiłam, nawet kochałam ale nie miłością, jaką dziewczyna kocha faceta. Jak brata, on chciał więcej. Nie możesz tego uniknąć i przygotuj się na to. Jednak jeśli nie kochasz, nie ma sensu byś ciągnęła związek na siłę, bo z dnia na dzień będzie Ci coraz gorzej, nie będziesz mogła na niego patrzeć a co dopiero więcej... Nie można być z kimś bez miłości... On będzie przeżywał, ale znajdzie sobie inną i wkrótce zapomni, może będzie miał do Ciebie żal, ale nie oszukuj go jeśli nic nie czujesz. Bo koło nosa przeleci Ci prawdziwa miłość ;) Pozdrawiam

Napisał(a): -

Przerabiałam to już kilka razy... i muszę Cię zasmucić, ale bardzo rzadko (choć się zdarza, z jednym moim byłym się kumpluję, ale on liczy na więcej), ale rzadko bywa, że chłopacy akceptują taką decyzję. Dla ednych - tych, którzy kochają słabiej, jest to zraniona duma (będąc naprawdę delikatna jednemu tak ją zraniłam, że nie odzywa się do mnie już 7 lat), a dla tych, którzy kochają naprawdę, to po prostu wielki ból i rozczarowanie. Straciłam w ten sposób chłopaka, którego bardzo lubiłam, nawet kochałam ale nie miłością, jaką dziewczyna kocha faceta. Jak brata, on chciał więcej. Nie możesz tego uniknąć i przygotuj się na to. Jednak jeśli nie kochasz, nie ma sensu byś ciągnęła związek na siłę, bo z dnia na dzień będzie Ci coraz gorzej, nie będziesz mogła na niego patrzeć a co dopiero więcej... Nie można być z kimś bez miłości... On będzie przeżywał, ale znajdzie sobie inną i wkrótce zapomni, może będzie miał do Ciebie żal, ale nie oszukuj go jeśli nic nie czujesz. Bo koło nosa przeleci Ci prawdziwa miłość ;) Pozdrawiam[/cytat]
Jeszcze jedno - pytasz jak... osobiście zawsze bywaąłm łagodna i starałam się mówić tak, by chłopaka nie zranić, żadnej agresji, nic. Z jednej strony ja się czułam wobec siebie ok, ale chłopak i tak tego nie doceni, dla niego nieważne jak, ważne, że zerwała i tyle. Nieraz musiałam się posunąć do tego, by powiedzieć ostrzej (daj mi wreszcie spokój, zrozum że Cię nie kocham) ale zawsze z klasą, by mnie później nie znienawidził. Ale cóż... chłopak zawsze myśli inaczej... chciałam, nie chciałam, i tak najczęściej wychodziłam na tą złą, bo w ogóle zdecydowałam się z nim zerwać. Powodzenia...

Ja mam 13lat powiedziałam mu ze mam 16 okłamałam go i jestesmy tak ze soba już rok on mnie nie widzał a ja go czy to ma sens? a jak nie to jak ja mam mu to powiedzec. Jak muwie mu ze to koniec to puzinej mnie coś gryzie i pisze do niego i znowu jestesy razem :{ jak mam powiedzec mu to ze już go nie kocham i że mam 13 lat i nie chce z nim byc i zeby go nie zranic???????? bo on muwi ze kocha mnie nad całe zycie!!!!!!!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak powiedziec chlopakowi ze to koniec
  • jak powiedziec chlopakowi ktorego kocham ze to koniec
  • jak napisa ze to koniec
  • jak powiedziec chlopakowi ze to koniec znajomosci
  • jak powiedziec facetowi ze to juz koniec
  • jak powiedziec chlopakowi, ze to nie ma sensu
  • jak mu powiedziec ze to nie ma sensu
  • jak powiedziec chlopakowi ze z nami koniec
  • jak powiedzie chopakowi e to koniec
  • jak napisa chopakowi ze to nie ma sensu
Do góry strony: jak powiedziec chlopakowi ze to juz koniec??