Reklama

101
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi83
  • Ocen na +0
101 ppt ?

JAK POZBYć SIę żONY? (84)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

JAK POZBYć SIę żONY?

Napisał(a): Gość -

witam
od ponad roku jestem ze wspaniałym mężczyzną którego kocham nad życie tak jak On ze wzajemnością ale niestety ma ze sobą wielki bagaż - Żona i Dziecko.

ale wiem, ze NIE MA TAKIEGO WAGONU którego NIE możnA odczepić " wiem, że będziemy razem bo przy Mnie jest szczęśliwy , radosny, uśmiechnięty. wiem ze i tak Ją zostawi, ciekawe co myśli tak naiwna żona która nawet wie o Mnie a mimo myśli ze będą razem?

Re: JAK POZBYć SIę żONY?

jestem wspaniałą , zakochaną kobietą. kochamy sie i jestesmy szczęśliwi. czy ona nie rozumie ze on nie chce z nia byc? nie mozna nikogo zmusic do miłosci! zwiazki sie koncza, jemu tez nalezy sie byc w zyciu szczesliwym! czego ona chce? przeciez jej nie kocha, niech nie mysli ze jak maja razem dziecko to szantazem go zatrzyma.

Gość jestem wspaniałą , zakochaną kobietą. kochamy sie i jestesmy szczęśliwi. czy ona nie rozumie ze on nie chce z nia byc? nie mozna nikogo zmusic do miłosci! zwiazki sie koncza, jemu tez nalezy sie byc w zyciu szczesliwym! czego ona chce? przeciez jej nie kocha, niech nie mysli ze jak maja razem dziecko to szantazem go zatrzyma.
Ale w czym problem widzisz, bierz go chodzby już , teraz.Może to jednak on nie chce od żony odejść a tobie po prostu stek bzdur opowiada a ty święcie w to wierzysz, przecież nie ma takiego w Polsce prawa by dwoje ludzi było ze sobą na siłę

a Ty kim jestes baranie zeby prawic morały? pewnie jestes zona i do tego marna na wygladzie? pewnie zxazdroscisz, ze jestesmy szczesliwi, a ten bagaz sie w koncu odczepi , bo jest wagonem, a my razem jestesmy lokomotywa i odjedzie

Gość a Ty kim jestes baranie zeby prawic morały? pewnie jestes zona i do tego marna na wygladzie? pewnie zxazdroscisz, ze jestesmy szczesliwi, a ten bagaz sie w koncu odczepi , bo jest wagonem, a my razem jestesmy lokomotywa i odjedzie
a ile ty masz lat durnoto, że tak ciągle o tej lokomotywie mówisz??? a tak na marginesie skoro jesteś taka szczęśliwa i pewna swego, to czym się martwisz??? że kochaś alimenty będzie musiał płacić zamiast na ciebie wydawać - marna istoto chyba krótko żyjesz na tym świecie i jeszcze nie wiesz, że facet mówi kochance to co ona chce usłyszeć - dobra rada: pogadaj z jego żoną( prawda może się okazać dla ciebie bolesna) i nie obrażaj zdradzonych żon, bo nie one rozwaliły czyjeś małżeństwo tylko ty :P
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak pozby si ony
  • jak sie pozbyc zony
  • jak sie pozbyc jego zony
  • jak pozby si zony
  • Jak si pozby ony
  • jak pozbyc sie zony
  • jak pozbyc sie bylej zony
  • jak pozby si ony z mieszkania
  • jak pozby si ony z domu
  • jak pozbyc sie zony z mieszkania