81
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +9
81 ppt ?

Jak przenieść fantazje erotyczne do rzeczywistości? (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak przenieść fantazje erotyczne do rzeczywistości?

Napisał(a): ~andrew -

Zastanawia mnie temat fantazji łóżkowych. Zdarza mi się mówić o nich mojej partnerce, lecz ona uważa że jest to zabawne i w ogólnie nie reaguję na nie poważnie. Jak przenieść fantazję erotyczne do rzeczywistości i czy to normalne mówić o nich bezpośrednio swojej partnerce?
INTERIA.PL

Re: Jak przenieść fantazje erotyczne do rzeczywistości?

Napisał(a): gość -

Po Po co mówić. .lepiej samemu zadzialac...raz..drugi..trzeci..jeśli się partnerce spodoba wtedy można jej posunąć myśl. Myślę że to dobre urozmaicenie monotonii. Sądze ze reaguje tak bo się wstydzi i nie miała z tym doczynienia. ŻYCZĘ SUKCESU

Napisał(a): ~Mirek45 -

Ja i moja żona lubimy się podkręcać w sypialni....moja żona zawsze na coś ciekawego wpadnie a to kupi sobię jakąś bielizne erotyczną...świecę te sprawy....ja ostatnio odkryłem dobrą tabletkę na leprze doznania http://wzaufa(...)ia/9418 . Ta tabletka powoduję, że mam bardzo twardy wzwód i co najważniejsze po odczekaniu około 30 minut można działać dalej...wcześniej miałem z tym problem.

Napisał(a): ~mysza -

Spróbuj ją zachęcić czynami , nie rozmową. Ja też na poczatku miałam z tym problem żeby się przekonać do różnych fantazji ale Mój cierpliwie mnie do tego przekonywał i teraz jest cudownie.
Swoją drogą, jakie macie takie najbardziej upragnione fantazje erotyczne?
Ja ostatnio spełniłam swoją jak Mój Luby przyszdł po mnie do pracy i zamkneliśmy się w moim biurze gdzie cała jedna ściana zewnętrzna jest przeszklona i jest widok na całe miasto.
Czy nas ktoś widział? Bardzo możliwe ale to właśnie było najbardziej podniecające ;)

Napisał(a): ~mika -

~mysza Spróbuj ją zachęcić czynami , nie rozmową. Ja też na poczatku miałam z tym problem żeby się przekonać do różnych fantazji ale Mój cierpliwie mnie do tego przekonywał i teraz jest cudownie.
Swoją drogą, jakie macie takie najbardziej upragnione fantazje erotyczne?
Ja ostatnio spełniłam swoją jak Mój Luby przyszdł po mnie do pracy i zamkneliśmy się w moim biurze gdzie cała jedna ściana zewnętrzna jest przeszklona i jest widok na całe miasto.
Czy nas ktoś widział? Bardzo możliwe ale to właśnie było najbardziej podniecające ;)
Następnym razem wyjdźcie na najbardziej ruchliwą ulicę albo centralny punkt miasta, dzieciska będą miały darmowe kino:)))

Napisał(a): ~abc -

dar3 jesteś zbyt ograniczony aby zrozumieć klimaty bdsm, a to cech słoików i wyznawców jedynego prezesa
Myślę że ktoś kto na prawdę realizuje fantazje BDSM z kochanką niekoniecznie ma potrzebę chwalenia się tym na różnych forach. Taka luźna uwaga od słoika...

Napisał(a): ~abc -

dar3 my realizujemy je nie tylko w domu, bo nie mamy z tym problemów,

Myślę że ktoś kto na prawdę realizuje fantazje BDSM z kochanką niekoniecznie ma potrzebę chwalenia się tym na różnych forach. Taka luźna uwaga od słoika...
[/cytat]

Ma to swoją nazwę: ekshibicjonizm...

Napisał(a): ~Królik -

~Mirek45 Ja i moja żona lubimy się podkręcać w sypialni....moja żona zawsze na coś ciekawego wpadnie a to kupi sobię jakąś bielizne erotyczną...świecę te sprawy....ja ostatnio odkryłem dobrą tabletkę na leprze doznania http://wzaufa(...)ia/9418 . Ta tabletka powoduję, że mam bardzo twardy wzwód i co najważniejsze po odczekaniu około 30 minut można działać dalej...wcześniej miałem z tym problem.
ADMIN dokonuje CUDÓW aby NIE zauważyć tego POSTA !!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak przenieść fantazje erotyczne do rzeczywistości?