28
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń816
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +0
28 ppt ?

Jak radzić sobie z uczuciami? (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak radzić sobie z uczuciami?

Napisał(a): kwiatLotosu86 -

Zawsze mam taki sam problem gdy ktoś mi się spodoba za wszelką cene chce być z nim
nasza znajomoś trwa ok 3tyg. spotykamy się bardzo sporadycznie generalnie zawsze w towarzystwie naszych wspólnych przyjaciół (przez nich go poznałam) odrazu mi się spodobał miał to coś w sobie że miałam ochotę odrazu na niego się rzucić
i też tak się stało po wspolnym spodkaniu ze znajomymi poszliśmy do niego ja oczywiście zostałam na noc z nim nawet nie było żadnej innej opcji by było inaczej
po wszystkim myślałam że jak sie mamy już więcej nie spotkać chociasz od wielu miesięcy miałam udany seks nic więcej poprostu
ale przy następnym spotkaniu zaczął okazywac troche więcej uczucia przy naszych wspólnych znajomych całował mnie, obejmował
ostatnio spędziłam z nim cały weekend obiecał że się napewno odezwie i to nie daje mi bardzo spokoju czy napewno sie odezwie bo tak jak pisałam nasze spotkania były wraz z spólnymi przyjaciółmi nie dzwonił wcześniej aby się spotkać
jest odemnie starszy przeszło 10lat ma z poprzedniego związku dzieci ma swoja firme więc za bardzo nie chce mu sie narzucać ale wiecie chciała bym już wszystko odrazu wiedzieć czy to tylko zwykły seks bez zobowiązań czy może z tego tez coś być z tego
generalnie pisze to bo naprawde nie mam się komu wygadać a to leży gdzieś w moim sercu

Re: Jak radzić sobie z uczuciami?

Napisał(a): pawel83 -

niedostępny to jest system totka choć obliczalny.Z facetm trzeba krutko,zwięzle i na temat.Jestem facetem,a my jesteśmy nieobliczalni na wojnie i w miłości.Mała rada masz coś powiedzieć to powiedz to,albo będziesz jego BOGINIĄ albo powie Ci cześć.JESTEŚMY TYLKO LUDZMI.szczęścia:) tylko go nie zabij szczerością.

Napisał(a): ZoskaProject -

kwiatLotosu86 Zawsze mam taki sam problem gdy ktoś mi się spodoba za wszelką cene chce być z nim
nasza znajomoś trwa ok 3tyg. spotykamy się bardzo sporadycznie generalnie zawsze w towarzystwie naszych wspólnych przyjaciół (przez nich go poznałam) odrazu mi się spodobał miał to coś w sobie że miałam ochotę odrazu na niego się rzucić
i też tak się stało po wspolnym spodkaniu ze znajomymi poszliśmy do niego ja oczywiście zostałam na noc z nim nawet nie było żadnej innej opcji by było inaczej
po wszystkim myślałam że jak sie mamy już więcej nie spotkać chociasz od wielu miesięcy miałam udany seks nic więcej poprostu
ale przy następnym spotkaniu zaczął okazywac troche więcej uczucia przy naszych wspólnych znajomych całował mnie, obejmował
ostatnio spędziłam z nim cały weekend obiecał że się napewno odezwie i to nie daje mi bardzo spokoju czy napewno sie odezwie bo tak jak pisałam nasze spotkania były wraz z spólnymi przyjaciółmi nie dzwonił wcześniej aby się spotkać
jest odemnie starszy przeszło 10lat ma z poprzedniego związku dzieci ma swoja firme więc za bardzo nie chce mu sie narzucać ale wiecie chciała bym już wszystko odrazu wiedzieć czy to tylko zwykły seks bez zobowiązań czy może z tego tez coś być z tego
generalnie pisze to bo naprawde nie mam się komu wygadać a to leży gdzieś w moim sercu
To może go zapytaj?

pawel83 niedostępny to jest system totka choć obliczalny.Z facetm trzeba krutko,zwięzle i na temat.Jestem facetem,a my jesteśmy nieobliczalni na wojnie i w miłości.Mała rada masz coś powiedzieć to powiedz to,albo będziesz jego BOGINIĄ albo powie Ci cześć.JESTEŚMY TYLKO LUDZMI.szczęścia:) tylko go nie zabij szczerością.
Dlatego częściej słucham facetów niż głupich bab :P
Konkret.

Napisał(a): pawel83 -

zoskaProject-te"baby" niewim czy są głupie?Jeszcze ich nierozgryzłem,i raczej nieuda mi się,nie abym był pesymistą ale tak czuje.Bo tych istot sam Platon nie nierozszyfrował a ja tym bardziej.Jest powiedzenie ,,Jak zrozumiałeś kobiete,to znaczy że umarłeś"Choć i tak przepadają za wami faceci:)

pawel83 zoskaProject-te"baby" niewim czy są głupie?Jeszcze ich nierozgryzłem,i raczej nieuda mi się,nie abym był pesymistą ale tak czuje.Bo tych istot sam Platon nie nierozszyfrował a ja tym bardziej.Jest powiedzenie ,,Jak zrozumiałeś kobiete,to znaczy że umarłeś"Choć i tak przepadają za wami faceci:)
No większość bab jest głupia :P
I później piszą takie bzdury jak katrin :)

Ja też większości bab nie kumam.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak radzić sobie z uczuciami?