915
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń69 tys.
  • Odpowiedzi153
  • Ocen na +253
915 ppt ?

Jak sądzisz czy to prawda ze prezes pis nie ma żony bo tak mocno pokochał Polskę ? (154)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak sądzisz czy to prawda ze prezes pis nie ma żony bo tak mocno pokochał Polskę ?

Napisał(a): taie -

Marduk1986
Soraya
Marduk1986
Może być? :)
Dzięki. Na pewno zajrzę:-)
Wyjeżdam
miłej dyskusji
To tylko minuta.
Udanego słonecznego weekendu życzę :) A u mnie deszcze leje od rana
Trochę ci zazdroszczę - dziś 34 w cieniu , sucho jak diabli i nie ma czym oddychać- teraz mam 28,5.
INTERIA.PL

Re: Jak sądzisz czy to prawda ze prezes pis nie ma żony bo tak mocno pokochał Polskę ?

Napisał(a): Marduk1986 -

taie
Marduk1986
Soraya
Marduk1986
Wyjeżdam
miłej dyskusji
To tylko minuta.
Trochę ci zazdroszczę - dziś 34 w cieniu , sucho jak diabli i nie ma czym oddychać- teraz mam 28,5.
Ja mam 25 stopni,wczoraj miałem 30.W tamtym tygodniu miałem po 35 stopni.A teraz przyjemnie jest,deszcz pada i taki chłodny wiatr przez okno się dostaje,żyć nie umierać :)

Napisał(a): Kajetana -

Soraya
Marduk1986
Wyjeżdam
miłej dyskusji
hahaha najlepiej wyjechać gdy prawda w oczy kole.... a ja żem w drodze...do domu :)
Oby Cię grom z jasnego nieba nie trzasnal za brak sumienia Sorayo!
:D

Napisał(a): taie -

Blandare51
Marduk1986
taie
Marduk1986
Soraya
Marduk1986
Wyjeżdam
miłej dyskusji
To tylko minuta.
Ja mam 25 stopni,wczoraj miałem 30.W tamtym tygodniu miałem po 35 stopni.A teraz przyjemnie jest,deszcz pada i taki chłodny wiatr przez okno się dostaje,żyć nie umierać :)
...Ty przypadkiem nie jesteś Reptilianinem? W lustrze nie dostrzegasz jak patrzysz podobieństwa do np. salamandry? Bo ja miałem tydzień temu 36,6 i dziś też......
My miewamy i -29 ale to w styczniu.

Napisał(a): Soraya -

"wyskoczyłam tylko do najbliższego miasta po zakupy spozywcze. Nie planuję już zadnych wyjazdów ( kasy nie mam) a i syn ma nogę i rekę w gipsie. Muszę się nim opiekować.
Powiadacie, że u was ciepło? U mnie w bloku jest wieczorem 34 . Zasypaim nad ranem. Pootwierałm okna..to nietoperz mi wleciał, to znów innym razem sowa puka do okna:-)

Soraya
Obejrzałam..bardzo fajny materiał. Ten filmik powinien być przy poście startowym, wtedy nie byłoby gdybania.
Pozdrawiam.
Mi też się tak wydaje,wychodzi na to że ten kto założył ten wątek w ogóle nie wiedział o tym artykule i filmie,bo gdyby wiedział na pewno by to użył.Również pozdrawiam :)

Napisał(a): Soraya -

Kajetana
Soraya
Marduk1986
Wyjeżdam
miłej dyskusji
hahaha najlepiej wyjechać gdy prawda w oczy kole.... a ja żem w drodze...do domu :)
Oby Cię grom z jasnego nieba nie trzasnal za brak sumienia Sorayo!
:D
Najgorszemu wrogowi takich zyczeń bym nie złozyła.

Soraya
Powiadacie, że u was ciepło? U mnie w bloku jest wieczorem 34 . Zasypaim nad ranem. Pootwierałm okna..to nietoperz mi wleciał, to znów innym razem sowa puka do okna:-)
Nie do wytrzymania,w tamtym tygodniu miałem upały,w tym tygodniu najwyżej 30 było,a dziś jest w sam raz,teraz mam 19 stopni na dworze :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak sądzisz czy to prawda ze prezes pis nie ma żony bo tak mocno pokochał Polskę ?