909
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń69 tys.
  • Odpowiedzi146
  • Ocen na +253
909 ppt ?

Jak sądzisz czy to prawda ze prezes pis nie ma żony bo tak mocno pokochał Polskę ? (147)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak sądzisz czy to prawda ze prezes pis nie ma żony bo tak mocno pokochał Polskę ?

Napisał(a): Soraya -

Kajetana
Soraya
Marduk1986
Może być? :)
Dzięki. Na pewno zajrzę:-)
Wyjeżdam
miłej dyskusji
hahaha najlepiej wyjechać gdy prawda w oczy kole.... a ja żem w drodze...do domu :)
Oby Cię grom z jasnego nieba nie trzasnal za brak sumienia Sorayo!
:D
Najgorszemu wrogowi takich zyczeń bym nie złozyła.
INTERIA.PL

Re: Jak sądzisz czy to prawda ze prezes pis nie ma żony bo tak mocno pokochał Polskę ?

Napisał(a): taie -

szczepan56 BYŁ W HISTORII EUROPY PEWIEN FACET Z WĄSIKIEM , KTÓRY TEŻ SIĘ NIE OŻENIŁ /dopiero w ostatnich chwilach swego podłego życia/ I KOCHAŁ TYLKO SWÓJ NARÓD, TO BYŁA JEGO ,,KOCHANKA,, , DZIWNA ANALOGIA
Tylko ze tamten był z 20 lat młodszy !!! ( nie chce mi się liczyć - będę niedokładny)

Napisał(a): taie -

~fajerfox to miłość platoniczna na 50% on kocha Polskę a ona jego nie
Może inaczej
Kocha Polskę ale nie wiem dlaczego nie kocha Polaków -
a wręcz się ich boi.

Napisał(a): ~kot -

nie ma żony bo miał być księdzem tylko za młodu ukradł księżyc i teraz .............. ............................................................................................................

Napisał(a): ~Rainis -

Tylko osobników równie chorych, pokręconych i nieprzystosowanych jak sam pan prezes interesować mogą przyczyny jego pozostawania w stanie kawalerskim....Nie wiem skąd sugestia, że pan prezes tak mocno pokochał Polskę, że aż zapomniał o ożenku i nie sądzę, aby pochodziła ona z wiarygodnego źródła. Jej prawdziwość nie najlepiej świadczyłaby o panu prezesie, bowiem rodziło by się wówczas pytanie o to, czy pan prezes tak mocno pokochał, bo widział w niej wyśniony ideał, czy może raczej nałożnicę? Czy u podstaw jego samotności legła zachwiana wyobraźnia i najzwyklejszy infantylizm, czy może równie zwykłe wyrachowanie? Oto jest dylemat, czy dżuma lepsza od cholery jest...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak sądzisz czy to prawda ze prezes pis nie ma żony bo tak mocno pokochał Polskę ?