917
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń69 tys.
  • Odpowiedzi154
  • Ocen na +253
917 ppt ?

Jak sądzisz czy to prawda ze prezes pis nie ma żony bo tak mocno pokochał Polskę ? (155)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak sądzisz czy to prawda ze prezes pis nie ma żony bo tak mocno pokochał Polskę ?

Napisał(a): taie -

szczepan56 BYŁ W HISTORII EUROPY PEWIEN FACET Z WĄSIKIEM , KTÓRY TEŻ SIĘ NIE OŻENIŁ /dopiero w ostatnich chwilach swego podłego życia/ I KOCHAŁ TYLKO SWÓJ NARÓD, TO BYŁA JEGO ,,KOCHANKA,, , DZIWNA ANALOGIA
Tylko ze tamten był z 20 lat młodszy !!! ( nie chce mi się liczyć - będę niedokładny)

Re: Jak sądzisz czy to prawda ze prezes pis nie ma żony bo tak mocno pokochał Polskę ?

Napisał(a): taie -

~fajerfox to miłość platoniczna na 50% on kocha Polskę a ona jego nie
Może inaczej
Kocha Polskę ale nie wiem dlaczego nie kocha Polaków -
a wręcz się ich boi.

Napisał(a): ~kot -

nie ma żony bo miał być księdzem tylko za młodu ukradł księżyc i teraz .............. ............................................................................................................

Napisał(a): ~Rainis -

Tylko osobników równie chorych, pokręconych i nieprzystosowanych jak sam pan prezes interesować mogą przyczyny jego pozostawania w stanie kawalerskim....Nie wiem skąd sugestia, że pan prezes tak mocno pokochał Polskę, że aż zapomniał o ożenku i nie sądzę, aby pochodziła ona z wiarygodnego źródła. Jej prawdziwość nie najlepiej świadczyłaby o panu prezesie, bowiem rodziło by się wówczas pytanie o to, czy pan prezes tak mocno pokochał, bo widział w niej wyśniony ideał, czy może raczej nałożnicę? Czy u podstaw jego samotności legła zachwiana wyobraźnia i najzwyklejszy infantylizm, czy może równie zwykłe wyrachowanie? Oto jest dylemat, czy dżuma lepsza od cholery jest...

Napisał(a): ojezu123 -

Kto wierzy w takie brednie jest idiota Jezeli tak bardzo kocha polske Powinien kochac i jej narod Wiec dlaczego nic nie zrobi by narod godnie zyl Przeciez niemcy przegrali wojne A zyja jak ludzie On kocha polske czy kler to zasadnicza roznica dla kleru miliony dla np emeryta 2,50 zeta Ten czlek poprostu ma kompleksy Lub jest chomo niepewny Lub poprostu zwyczajnie mu nie staje na plec piekna Powiedzenie natury mowi jasno Jalowe drzewa wycina sie w pien Co po nim zostanie Podzial narodu nienawisc i smrod i zgliszcza

Napisał(a): ~artur761 -

taie
szczepan56 BYŁ W HISTORII EUROPY PEWIEN FACET Z WĄSIKIEM , KTÓRY TEŻ SIĘ NIE OŻENIŁ /dopiero w ostatnich chwilach swego podłego życia/ I KOCHAŁ TYLKO SWÓJ NARÓD, TO BYŁA JEGO ,,KOCHANKA,, , DZIWNA ANALOGIA
Tylko ze tamten był z 20 lat młodszy !!! ( nie chce mi się liczyć - będę niedokładny)

Byl o byl.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak sądzisz czy to prawda ze prezes pis nie ma żony bo tak mocno pokochał Polskę ?