15
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń61
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +0
15 ppt ?

Jak schudnąć 5 kg w miesiąc? (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak schudnąć 5 kg w miesiąc?

Napisał(a): ~pati -

Mam problem.. chcialabym schudnąć 5 kg w miesiąc. Tzn ogolnie to chcialabym schudnąć do wakacji i wiem że to jest więcej niż miesiąc ale właśnie za miesiac wyjezdzam za granice i chcialabym miec juz dobra figure. Powiedzcie mi jakie ćwiczenia stosować, jak często, jak się odżywiać.. Dodam, że bardzo lubię slodycze i często je jem, będzie mi z nich ciężko zrezygnować. Jem mięso. Nie mam zadnych nalogow... Zamierzam pic duzo wody i jesc owoce i warzywa. Co wartościowego do tego dorzucić aby zrzucić 5 kg? Poza tym lubie jezdzic na rowerze i biegac tez bym mogła, ale obawiam się że same cardio niezbyt mi pomoze osiągnąć zamierzony efek w miesiac.. Pomozcie :c
INTERIA.PL

Re: Jak schudnąć 5 kg w miesiąc?

Napisał(a): ~xyz -

stiffnecked Speed. Nic jeszcze nie przebilo w skutecznosci speeda. Cwicz szpachlowanie i rolowanie banknotow.
o znawca tematu sie znalazł... to juz wiadomo skąd masz taki zryrty beret... za dużo ćwiczyłeś szpachlowanie i rolowanie banknotów

Napisał(a): stiffnecked -

~xyz
stiffnecked Speed. Nic jeszcze nie przebilo w skutecznosci speeda. Cwicz szpachlowanie i rolowanie banknotow.
o znawca tematu sie znalazł... to juz wiadomo skąd masz taki zryrty beret... za dużo ćwiczyłeś szpachlowanie i rolowanie banknotów
Nie wierz w te bzdury. Speed nie ma wplywu stan nakryc glowy. Za to wszyscy co szybko schudli bardzo sobie chwalili bo nie dosc, ze schudli, to jeszcze wszystko wysprzatane.

Napisał(a): ~ankaxx83 -

Przede wszystkim najważniejsza jest mądra i zróżnicowana dieta, następnie motywacja. Nie ważne, że chudniesz wolniej niz inni ważne że działasz w tą stronę. Rozliczenie nastąpi dopiero przy efekcie końcowym. Trzecia rzecz to silna wola...wiadomo, że czasem chciałoby się rzucić to wszystko w diabli i zjeść czekoladę czy wielką pizze, ok można sobie pozwolić raz na jakiś czas na małą nagrodę ale pamiętajmy o głównym celu. Żeby przyspieszyć cały proces redukcji wagi warto pomyśleć np o sibutraminie, leku który który przyspieszy cały ten proces, a jednocześnie da kopa do dalszego działania. Osobiście mogę zaproponować Martę która odpowie Ci ewentualnie na wszelkie pytania, wytłumaczy czy doradzi (kom:792631684). 3maj się i powodzenia

Napisał(a): ~Vienna -

Z czystym sumieniem mogę polecić Biphasic Slim. Kuracja trwa 6 tygodni, po których naprawdę widać efekty, u mnie poszło 10kg więc całkiem w porządku. Nie ma śladu już po odstającym brzuchu czy boczkach. Pomimo, że się trochę obawiałam zamówiłam od polecanej dziewczyny z ogłaszamy 24 (Dominika, 732 845 431). Wszystko poszło bez problemów. Kontakt telefoniczny, bez zarzutu, przesyłka b.szybka, można sprawdzić zawartość przy odbiorze.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak schudnąć 5 kg w miesiąc?