18
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń145
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +0
18 ppt ?

Jak się oświadczyć? (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak się oświadczyć?

Napisał(a): ~kasjan -

Są tu na forum jacyś doświadczeni mężowie albo narzeczeni? Potrzebuję męskiej porady. Jak poradziliście sobie z oświadczynami? Jak się oświadczyć? Od długiego czasu zastanawiam się nad oświadczeniem się mojej dziewczynie, ale nie ukrywam, że to wszystko jest strasznie stresujące. Boję się, że nie będzie dość romantycznie, że pierścionek się jej nie spodoba, że ona nie potraktuje mnie poważnie, że zacznę się jąkać albo się przejęzyczę i tak dalej. Oglądam różne filmiki jak faceci robią oświadczyny publicznie i podziwiam ich za odwagę i przegotowania. Ech… Czy wy też mieliście stresa przed oświadczynami? Czy przygotowywaliście się do tego? Czy macie doświadczenie, że kobiety wymagają faktycznie tej całej specjalnej otoczki do oświadczyn typu idealne miejsce, pora, okoliczności, kwiaty, balony i alkohol? Mam wrażenie, że to wszystko mnie przerośnie.
INTERIA.PL

Re: Jak się oświadczyć?

Napisał(a): ~Nie rób tego -

Miłości nie są potrzebne obrączki i papiery. Te drugie służą alimentom, podziałowi majątku i zrobieniu z Ciebie wraku człowieka. Nigdy się nie żeń. Piszę to jako czterdziestoletni kawaler po wielu przejściach z wieloletnimi partnerkami. Dobrze jest przez trzy do pięciu lat. Potem nadchodzi czas zapłaty za swoją naiwność.

Napisał(a): abce -

Najgoręcej z całego serca i duszy - PADNIJ NA KOLANA NA WYSOKOŚCI ZADANIA /Sztaudynger/ z bukietem pięknych kwiatów w rękach , z upojnym spojrzeniem w oczach wyjawiając Jej z Twoich ust płynących słowami swoją miłość i stwierdzenie ,że pragniesz całe swoje /grzeszne /życie spędzić przy niej . Następnie cmokanie rączek /jeszcze na kolanach/ delikatne powstanie...reszta należy do Was. Moje gratulacje !.

Fede Przestańcie ..To ze nie udało się wielu z nas ,nie oznacza ze każdy związek kończy się tak samo ....miłość poprostu jest albo jej nie ma,więc jeśli kocha nieważne jak to zrobisz ,będzie dobrze . Powodzenia
Czy ja gdzieś napisałem, żeby on nie kochał? Napisałem, że miłość nie istnieje, albo, że każdy związek kończy się tak samo? Napisałem tylko o tym, dlaczego nie ma potrzeby zawierać związku małżeńskiego. Miłość obroni się bez papierów i ceremonii, a niechęci i żalu obrączki nie wyłączą. Gdy miłość gaśnie, to można się zwyczajnie rozejść, bez ceremonii wstydu i pogardy, odprawianej przed sądem.

Gdy ludzie nie czują obowiązku być ze sobą, to też bardziej się starają. Po założeniu obrączek, zbyt wiele osób sądzi, że to wieczysty akt własności.

Fede A jednak ten papier reguluje wiele spraw, nie bez powodu go ustanowiono .Wyobraz sobie jak to by się toczyło bez reguł ... co do reszty wyjątkowo się z tobą zgadzam
Uważam, że kochającym się ludziom nie są potrzebne żadne regulacje, bo sami dążą do porozumienia i symbiozy. Regulacje służą tym, którzy sami nie potrafią "siebie uregulować", a to w moim rozumieniu oznacza tez koniec wspólnej motywacji, celu i miłości.

Napisał(a): MarekAureliusz -

sarna
MarekAureliusz Załóż chomąto :D
;-))
Szanowny sie pomylił, bo chomąto, to dopiero po ślubie sie zakłada;-))
Hehe :))

Anioł przed ślubem,
stróż po ślubie ---> Kobieta
ale i facetów czasem też to dotyczy :D
Jednak... może to wszystko to tylko
pewien margines :D

Napisał(a): sarna -

MarekAureliusz
sarna
MarekAureliusz Załóż chomąto :D
;-))
Szanowny sie pomylił, bo chomąto, to dopiero po ślubie sie zakłada;-))
Hehe :))

Anioł przed ślubem,
stróż po ślubie ---> Kobieta
ale i facetów czasem też to dotyczy :D
Jednak... może to wszystko to tylko
pewien margines :D
Dobre;-))
No pewnie, że margines, inaczej nikt dobrowolnie nie zakładałby sobie takiego chomątu na kark;-))

Napisał(a): sarna -

Guest
sarna
Dobre;-))
No pewnie, że margines, inaczej nikt dobrowolnie nie zakładałby sobie takiego chomątu na kark;-))
Strasznie szeroki ten margines nieświadomych :P
Ale ponoć ludzka naiwność jak i głupota nie mają granic ...
;-)
Rodzina siedzi przy stole.
Mały Jasiu pyta się taty:
- Tatusiu dlaczego ożeniłeś się z mamą?
Tata odkłada widelec i patrząc na żonę mówi:
- Widzisz, nawet dziecko tego nie rozumie...

« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak się oświadczyć?