23
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń245
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +-3
23 ppt ?

Jak się ubrać na narty? (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak się ubrać na narty?

Napisał(a): gaba94 -

W tym roku wybieram się po raz pierwszy na narty, będę się uczyć:) Mam w związku z tym do was prośbę o poradę. Jak najlepiej ubrać się na narty? W co się wyposażyć żeby nie zmarznąć na stoku, a jednocześnie żeby było mi wygodnie? Na co mam zwrócić uwagę przy koniecznych zakupach?
INTERIA.PL

Re: Jak się ubrać na narty?

Napisał(a): ~tirmi -

Moje pierwsze przygody z nartami zaczeły sie kilka lat temu. Pojechałam nieprzygotowana do Zakopanego. Probowałam jeździć w .... zwykłej kurtce oraz jeansach. Oczywiście skończyłam z mokrym tyłkiem oraz odechciało mi się jeździć. Następne moje podejście było jednak w pożyczonym od siostry stroju. Zupełnie inna jakość jazdy, zupełnie inny komfort. Poza tym złapałam bakcyla i teraz nie wyobrażam sobie zimy bez szaleństwa na stoku. Odpowiednie ubranie się jest bardzo ważne !
Pamiętajcie również o odpowiedniej bieliźnie termoaktywnej, która będzie grzała oraz jednocześnie odprowadzała wilgoć:
http://sklepg(...)skiego/
Tutaj jest opisane jak się przygotować.

Re: Jak się ubrać na narty?

Napisał(a): ~lindz -

Z tym modnie to bym nie przesadzał :-) Ciepło i wygodnie. To podstawa. Sam zawsze oprócz dobrej kurtki i butów mam bieliznę termoaktywną. Takie combo sprawia, że jest naprawdę ciepło. Polecam sklep 8a.pl, tam możecie znaleźć pełne wyposażenie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak się ubrać na narty?