3
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń22
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +0
3 ppt ?

jak się wyróżnić na allegro wśród takiej ilości ofert zwłaszcza po nowych zmianach? (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: jak się wyróżnić na allegro wśród takiej ilości ofert zwłaszcza po nowych zmianach?

Napisał(a): VenuszMilo -

Ostatnio nie sprzedawałam nic na tym portalu, ale wydaje mi się, że jeśli odpowiednio zapłacisz za reklamę, to na pewno zostanie stosownie wyróżnione ogłoszenie. Niestety tak to już działa, że te wszystkie strony chcą zarabiać na swojej działalności i przez to te opłaty są naprawdę coraz większe. Rzadko kiedy można spotkać strony z darmowymi ogłoszeniami

Re: jak się wyróżnić na allegro wśród takiej ilości ofert zwłaszcza po nowych zmianach?

Napisał(a): ~bratanica -

ALe można znaleźć tańsze alternatywy niż reklama, tylko trzeba wygospodarować sobie trochę czasu na ich obsługę :) narzędzi jest mnóstwo, zależy w jakim kierunku chciałabyś iść, to mogę doradzić. Jednak jak chcesz wiedzieć "wszystko" to i cykl szkoleń by Ci nie wystarczył, za dużo tego.

Napisał(a): strupek -

racja. zacząć należy od tych którzy zawitali na twojej stronie choćby przypadkiem. musi być przejrzyście i profesjonalnie, więc warto zacząć od szablonu tak naprawdę. mnóstwo jest takich na necie, warto jednak tanim sumptem albo i za darmo ale stworzyć taki od postaw albo móc edytować podany przez profesjonalną firmę, ja mam taki od www.aleszablony.pl i jest naprawdę spoko.
« Wróć do tematów
Do góry strony: jak się wyróżnić na allegro wśród takiej ilości ofert zwłaszcza po nowych zmianach?