134
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi70
  • Ocen na +0
134 ppt ?

jak skutecznie schudnąc? (71)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: jak skutecznie schudnąc?

Napisał(a): Gość -

Jeśli chcesz poprawić swoją wagę, odchudzic sie! lub przybrac masy ciała najpierw musisz oczyscic organizm z toksyn.
Jak to zrobic? zapraszam na taka konsultacje jedyne 20zł, wykonujemy taki bilans formy,pomiary tkanki tłuszczowej i na podstawie tego dobieramy produkty detoksykujące organizm a potem diete.
Uwierzcie działa sama to stosuje!

w razie zainteresowania prosze o kontakt to się umowimy na jakiś termin
mail; herbal.life@wp.pl lub tel.: 691-237-817

hej!
Ja schudłam już 17 kg od lipca, ale pod czujnym okiem dietetyka! Pamiętajcie, że niczego nie można robić na własną rękę! Jeżeli będziecię się głodzić i schudniecie np. 4 kilo, to kiedy przestaniecie stosować te głodówki będzie efekt jo-jo! I wtedy przytyjecie jeszcze ze 6 kilo. Należy zacząć od tego, aby ustalić sobie godziny 5 posiłków. Jeżeli nasz mózg przyzwyczai się do tych godzin, będzie wiedział kiedy dostanie jedzenie. Bo kiedy jemy nieregularnie to mózg nasz nie wie kiedy dostanie następny posilek i odkłada tłuszcz na wypadek, gdyby tego posiłku wogóle nie było. Oczywiście, żeby osiągnąć nasz cel należy ćwiczyć codziennie przez 30 min i WOGÓLE nie jeść słodyczy. Nie podjadać między tymi pięcioma posiłkami. Przydałoby się także wykluczyć tłuszcz z tych posiłków, nie jeść pieczonego mięsa, nie smarować kanapek masłem. Jeżeli już schudniemy tyle ile chciałyśmy nie możemy przerwać diety, tylko zaczynamy 'schodki' czyli, że dodajemy do naszej diety coraz więcej kalorii (ale nadal jemy 5 posiłków) no i dzięki temu schudniemy skutecznie i bez efektu jo-jo. Można też brać magnez (najlepiej w tabletkach, bo te napoje musujące zawierają substancje słodzące). Myślę, że w ten sposób schudniecie, tak jak ja ;)

ja akurat uważam ze powinno się jesc wszystko ale w małych ilościach, każda rzecz ma witaminy i potrzebne dla zdrowia substancje, ja to co wykluczam calkowicie to słodycze i nie podjadam między posiłkami. swoje odchudzanie dopiero rozpoczynam chce również zrzucic 5kg, do diety kupilam tabletki z zielona herbata bio cla, piję duzo wody soków i kupiłam karnet na fitness. mam nadzieje ze uda mi sie wytrwać w tym. zycze wszystkim odchudzajcym wiary w siebie i powodzenia!

zażywam obecnie bio cla ale oczywiście w połączeniu z siłownią i zobaczymy jak to będzie. Muszę zrzucić conajmniej 7 kg bo już są problemy z brzuchalem i brak spodni hehe. Jak mi poszło pewnie dam znać i czy warto zachodu. Do napisania niebawem.

Bo Cla jest, jak dla mnie jednym z lepszych suplementów diety. Stosowałam go przez 4 miesiące w wakacje. Efekty widziałam po 3 tygodniu. Oczywiście gdyby nie moje samozaparcie, jeśli chodzi o dietę i codzienny zestaw ćwiczeń, to pewnie tak super by nie było, ale wszystko razem daje oczekiwane efekty:)

wiele zalezy od tego jak duza jest nadwaga i jak reaguje organizm, jedni chudna szybko inni powoli. wiadomo ze same tabletki nie podzialaja jak ktos sie objada pizza i lezy na kanapie. potrzebny jest zdrowy rozsądek, wybór co się chce czy przyjemność z jedzenia czy z własnego ciała i jego sprawności. ja oprocz tych tabletek pije czerwona i zielona herbate, duzo wody tez.

Napisał(a): -

Gość Jeśli chcesz poprawić swoją wagę, odchudzic sie! lub przybrac masy ciała najpierw musisz oczyscic organizm z toksyn.
Jak to zrobic? zapraszam na taka konsultacje jedyne 20zł, wykonujemy taki bilans formy,pomiary tkanki tłuszczowej i na podstawie tego dobieramy produkty detoksykujące organizm a potem diete.
Uwierzcie działa sama to stosuje!

w razie zainteresowania prosze o kontakt to się umowimy na jakiś termin
mail; herbal.life@wp.pl lub tel.: 691-237-817
To znaczy że bez względu na to czy chcę przytyć czy schudnąć muszę najpierw się oczyścić z toksyn przy pomocy twoich magicznych mikstur za 20 zł?
Oczyszczenie z toksyn nie ma nic wspólnego z odchudzaniem, a jeśli ktoś chce się oczyścić z toksyn to może to zrobić w czasie odchudzania stosując odpowiednią dietę ZA DARMO!
Wystarczy unikać chemicznego jedzenia tzn. wszelkich zupek w proszku, kolorowych i słodkich napojów itp. oprócz tego pić dużo wody, najlepiej niegazowanej, chociaż gazowana też może być, polecam zieloną herbatę.
A jeśli chodzi o odchudzanie to bardzo dobry przepis podał gość kilka postów wyżej tzn. kilka regularnych, niewielkich posiłków dziennie (takich żeby nigdy nie jeść do syta np. jedna kanapka na jeden posiłek), żadnych słodyczy, żadnych smażonek, dużo warzyw, trochę mniej owoców bo zawierają fruktozę - cukier owocowy.
Kolacja najpóźniej 3 godziny przed snem.
Kolacja powinna być najmniejszym posiłkiem w ciągu dnia (wystarczy kilka kęsów np. pół kawałka chleba razowego z szynką), spać powinniśmy iść głodni.
Do tego jak najwięcej ruchu, same spacery dużo pomagają.
Pozdrawiam wszystkich grubasów a także lekko zaokrąglonych.

ja mam dużą nadwagę i raczej trochę wstyd mi jest pójść na siłownie i tam ćwiczyć. Kupiłam przez internet bio c.l.a i stosuję go ok. 3 tygodni już a ruch to w domu w samotności. Efekty trochę widzę ale chyba muszę więcej ćwiczyć mimo wszystko.
PS
Bio CLA biorę z zieloną herbatką mniam:D

Napisał(a): -

Gość hahaha ja juz schudlam 10 kg a od miesiaca lykam tabletki LINDAXA 15 :) musze z rzucic jeszcze 17kg i bede szczesliwa :))))))))))))))))
A jak zamierzasz się odżywiać gdy już schudniesz te 17 kg?
Jeśli dalej będziesz stosować tę samą dietę i łykać tabletki to popadniesz w anoreksję a od tabletek się uzależnisz (przynajmniej psychicznie) i mogą Ci one zepsuć układ pokarmowy.
Jeśli zaś wrócisz do poprzedniego sposobu odżywiania to przytyjesz 30 kg.
Zdaje się że moje ostrzeżenia nic tu nie pomagają.
Chyba sam zacznę sprzedawać cudowne pigułki naiwnym dziewczynom bo widzę że to dobry interes.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak skutecznie schudnąć forum
  • chcę schudnąć skutecznie co robić
  • jak skutecznie schudnac
  • jak skutecznie schudnąć 5 kilo
  • jak skutecznie schudnąć 5 kg forum
Do góry strony: jak skutecznie schudnąc?