6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń33
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
6 ppt ?

Jak sobie poradzić z mailingiem? (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak sobie poradzić z mailingiem?

Napisał(a): wisniaB -

Od razu dodam, że to ja mam rozesłać ten mailing i newsletter. Spora baza adresów. Wcześniej tym się nie zajmowałem. Wiem, że są programy, które w tym pomagają. Czy jakiś wygodny i prosty w obsłudze, a do tego zautomatyzowany do pewnego stopnia, mógłby się tu przydać? Doradźcie coś.
INTERIA.PL

Re: Jak sobie poradzić z mailingiem?

Napisał(a): Arrien -

ElectroWizard Na pewno freshmail warto wziąć pod uwagę. Powinien pomóc, bo w obsłudze jest prosty, ma sporo funkcji, aktualizują go cały czas.
No i popularny, a to też świadczy o zaufaniu, jakim go darzą. Około 4 miliardów wiadomości wysłanych w 2013 najlepiej to pokazuje. Większość zresztą dostarczona.

Re: Jak sobie poradzić z mailingiem?

Napisał(a): Arrien -

~dualist Warto brać pod uwagę tę formę emarketingu, jeśli myśli się o reklamie, bo jest rzeczywiście całkiem skuteczna. Według badań custora niewiele ustępuje pozycjonowaniu i płatnym linkom.
Podobne badania robiło e-consultancy i też wychodziło im, że e-mail marketing przez wielu uznawany jest za bardzo dobrą formę internetowej reklamy. Z kolei badania Direct Marketing Association pokazały, że jedna złotówka zainwestowana w e-mail marketing może się średnio zwrócić 43 złotówkami. Średnio, bo bywa i dużo więcej.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak sobie poradzić z mailingiem?